Je Elvis živ? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Kerensa* -> Je Elvis živ? (22.5.2011 16:43:44)

Razmišjam o danes objavljenem članku v Žurnalu ("Teorije zarote").

1.) WTC, New York. Menda je dokazano, da je "dvojčka" dejansko zrušil podstavljeni eksploziv.

2.) Aids. Virus HIV naj bi bil narejen v laboratoriju, pod pokroviteljstvom Svetovne zdravstvene zveze.

3.) J.F.K. Harvey Lee Oswald naj bi bil le grešni kozel, kar naj bi potrdile tudi raziskave.

4.) Roswell. Vlada ZDA zanika, pričevanja takrat zaposlenih potrjujejo.

5.) Pristanek na Luni. Zrežiran v filmskem studiu?

6.) Princesa Diana naj bi bila umorjena.

7.) Farmacevtski lobi ustvari najprej bolezni, nato pa zdravila zanje.

8.) Bin Laden je še vedno živ (Obama si dviguje točke zaradi volitev)?

9.) In ja - Elvisu naj bi dopi*dila medijska pozornost in se je... umaknil.

Če ne drugega... čemu od tega verjamete in čemu ne - in zakaj?




madona77 -> RE: Je Elvis živ? (22.5.2011 17:18:24)

Verjamem točki 6 in 7.




alda -> RE: Je Elvis živ? (22.5.2011 17:19:03)

verjamen da je v 99% novodobnih bolezni načrtno usrvarjenih v labaratorijih, zaradi povečanja dobička farmacevtov in zmanjšanja št. prebivalcev na zemlji
tudi ostale teze, razen 8 in 9. se mi zdijo kar sprejemljive oz. možne!




Kerensa* -> RE: Je Elvis živ? (22.5.2011 17:26:03)

Aja, pa še moje mnenje...

1.) Ne verjamem. Američani se mi zdijo preveliki patrioti.
2.) Verjamem. Da zreducirajo prebivalstvo - šibki gredo, močni ostanejo.
3.) Verjamem. Kennedy je bil skoraj zagotovo marsikomu v napoto - kakor pri nas Kramberger.
4.) Verjamem. Ker ne verjamem, da smo edina živa bitja v vesolju.
5.) Ne verjamem. Iz istega razloga/vzroka, kakor pri točki 1 - + tekmovalnost.
6.) Verjamem. Ker res dvomim, da bi dopustili, da mati prestolonaslednika postane muslimanka.
7.) Verjamem. Iz istega razloga/vzroka, kakor pti točki 2.
8.) Se še odločam, ali bi verjela ali ne - "teorija zarote" je še preveč sveža.
9.) Dopuščam to možnost, ampak... no, ne vem, kaj naj verjamem.




alda -> RE: Je Elvis živ? (22.5.2011 17:32:09)

Kerensa pri tezi 1verjamem možnosti, da je kdo drug oz.teroristi za vsak slučaj če bi letala zgrešila cilj,nastavil eksploziv




Kerensa* -> RE: Je Elvis živ? (22.5.2011 17:37:01)

To, da bi Al Kaida za vsak primer nastavila eksploziv, verjamem. Da bi ga pa Američani, pa ne. Ne glede na vse dokazane Busheve povezave z Bin Ladnovo družino.




*miska.mcc* -> RE: Je Elvis živ? (22.5.2011 17:37:12)

ma kaj pa vem..... niti ne razmisljam. ne da se mi. prevroče je. [img]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/img]




josephine27 -> RE: Je Elvis živ? (22.5.2011 18:51:20)


7.) Farmacevtski lobi ustvari najprej bolezni, nato pa zdravila zanje.


v to teorijo sem popolnoma prepričana. za ostale pa je tako da se mi zdijo čisto mogoče, čeprav se v to nikol nisem poglabljala. no edin za Elvisa se mi zdi da ni več živ.




Kerensa* -> RE: Je Elvis živ? (22.5.2011 18:54:06)

IZVIRNO SPOROČILO: josephine27
edin za Elvisa se mi zdi da ni več živ.

Se ti zdi?




Felicita -> RE: Je Elvis živ? (22.5.2011 19:01:19)

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Razmišjam o danes objavljenem članku v Žurnalu ("Teorije zarote").

1.) WTC, New York. Menda je dokazano, da je "dvojčka" dejansko zrušil podstavljeni eksploziv.

2.) Aids. Virus HIV naj bi bil narejen v laboratoriju, pod pokroviteljstvom Svetovne zdravstvene zveze.

3.) J.F.K. Harvey Lee Oswald naj bi bil le grešni kozel, kar naj bi potrdile tudi raziskave.

4.) Roswell. Vlada ZDA zanika, pričevanja takrat zaposlenih potrjujejo.

5.) Pristanek na Luni. Zrežiran v filmskem studiu?

6.) Princesa Diana naj bi bila umorjena.

7.) Farmacevtski lobi ustvari najprej bolezni, nato pa zdravila zanje.

8.) Bin Laden je še vedno živ (Obama si dviguje točke zaradi volitev)?

9.) In ja - Elvisu naj bi dopi*dila medijska pozornost in se je... umaknil.

Če ne drugega... čemu od tega verjamete in čemu ne - in zakaj?



bah, sovražim take članke, nekdo vid en seznam na netu in lej lej, mamo napisan članek... drugač obstaja ena dobra knjiga, če se ti da raziskovat (mislm da je naslov prov teorije zarote), drugač pa, na primer:

http://listverse.com/2007/08/21/top-10-conspiracy-theories/
http://listverse.com/2008/02/18/another-10-conspiracy-theories/
http://listverse.com/2009/09/26/10-more-conspiracy-theories/
http://listverse.com/2009/10/04/yet-another-10-conspiracy-theories/

pa to je sam z ene spletne strani... to lahko bereš dobesedno mesece in mesece, je pa ful zanimivo, morm rečt, vsaj meni - ne same teorije, ampak njihov pojav.




Kerensa* -> RE: Je Elvis živ? (22.5.2011 19:02:34)

Ne razmišljam o kakovosti članka ali o tem, kako je nastal, temveč mi je ta članek dal samo izhodišče za razmišljanje.




Felicita -> RE: Je Elvis živ? (22.5.2011 19:06:59)

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Ne razmišljam o kakovosti članka ali o tem, kako je nastal, temveč mi je ta članek dal samo izhodišče za razmišljanje.


sej pravim, jest ti jih dajem še mal več, še mal bolj poglobljeno opisanih... pa una knjiga je super, sam se res ne spomnim naslova zdej, k maš najprej na par straneh opisano zadevo, potem pa 5 najbolj verjetnih in 5 najmanj verjetnih izidov.

p.s.: elvis bi bil dans str 76 let in ob vsem rock'n'roll žuranju, drogah, debelosti dvomim da bi/je tolko let dočakov. just sayin'.




m_o_i -> RE: Je Elvis živ? (22.5.2011 19:36:34)

se vedno niste zeitgeista pogledale!?
ono pod broj jedan: sesulo oz. stopilo je jekleno konstrukcijo WTCja, skratka cista apokalipsa-in potem pade potni list pilota tistega terorista popolnoma neposkodovan na tla[sm=zmeden.gif]
in ga najdejo[sm=bravo.gif]

zarot je tolko, da glava pece...




Anonimen -> RE: Je Elvis živ? (22.5.2011 20:14:27)


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Razmišjam o danes objavljenem članku v Žurnalu ("Teorije zarote").

1.) WTC, New York. Menda je dokazano, da je "dvojčka" dejansko zrušil podstavljeni eksploziv. Ne verjamem

2.) Aids. Virus HIV naj bi bil narejen v laboratoriju, pod pokroviteljstvom Svetovne zdravstvene zveze. Bi znalo biti res.

3.) J.F.K. Harvey Lee Oswald naj bi bil le grešni kozel, kar naj bi potrdile tudi raziskave. To je že en čas neuradna resnica, uradna dvomim, da bo kdaj.

4.) Roswell. Vlada ZDA zanika, pričevanja takrat zaposlenih potrjujejo. Lih v Roswell ne verjamem, sicer pa ne dvomim v življenje drugje v vesolju

5.) Pristanek na Luni. Zrežiran v filmskem studiu? Ne verjamem, d aje bilo zrežirano, preveč ljudi bi bilo vpletenih, četudi bi snemali, da ne bi kje kaj prišlo konkretno na plan. Poleg tega je bilo pristankov na luni več, ne samo eden.

6.) Princesa Diana naj bi bila umorjena. Pojma nimam, mi je vseeno

7.) Farmacevtski lobi ustvari najprej bolezni, nato pa zdravila zanje. Bi verjela, če bi bil obraten sistem, najprej zdravilo, potem pa bolezen - lepo uporabno prirejeno za točno določen namen. Je pa je farmacevcevtska industrija namazana z vsemi žavbami
8.) Bin Laden je še vedno živ (Obama si dviguje točke zaradi volitev)?

9.) In ja - Elvisu naj bi dopi*dila medijska pozornost in se je... umaknil. ne verjamem

Če ne drugega... čemu od tega verjamete in čemu ne - in zakaj?






mamamajča -> RE: Je Elvis živ? (23.5.2011 9:57:43)

Vse je mogoče. Sicer se ne obremenjujem no, ampak če se poglobim..... tole z Američani še najbolj možno. Če ste gledali dokumentarec na discovery- tole zdaj, ko je bla afera z depešami- wikileaks je razkril neke dokumente o ameriških vojaških silah v afganistanu- tam so bili že ne vem koliko let, Al kaida pa v dokumentih niti enkrat omenjena. A naj ne bi bili točno zaradi Al kaide??

Vse skupaj je larifari.

Za aids verjamem, preprosto kot pasulj. Dianini neki posnetki naj bi zdaj prišli ven, tak da počakajmo.

Za BinLadna se ne čudim, če so američani zaigrali.

Elvis pa...... toliko let bi se skrival, brez da ga kdo opazi?




Kerensa* -> RE: Je Elvis živ? (23.5.2011 10:03:03)

IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča
Elvis pa...... toliko let bi se skrival, brez da ga kdo opazi?

Saj so ga... No, ali prav njega ali imitatorje - who knows?




oka -> RE: Je Elvis živ? (23.5.2011 10:13:22)

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Razmišjam o danes objavljenem članku v Žurnalu ("Teorije zarote").

1.) WTC, New York. Menda je dokazano, da je "dvojčka" dejansko zrušil podstavljeni eksploziv.

Ne verjamem. Okoli WTC-ja bojo vedno ugibanja. Kdo naj bi podstavil eksploziv? Po čigavem naročilu? Kdo bi bil tisti, ki je to ukazal in v smrt pognal toliko nedolžnih ljudi?

2.) Aids. Virus HIV naj bi bil narejen v laboratoriju, pod pokroviteljstvom Svetovne zdravstvene zveze.

Verjamem. Za reduciranje populaciječ

3.) J.F.K. Harvey Lee Oswald naj bi bil le grešni kozel, kar naj bi potrdile tudi raziskave.

Verjamem, ampak mislim, da čiste resnice ne bomo nikoli izvedeli.

4.) Roswell. Vlada ZDA zanika, pričevanja takrat zaposlenih potrjujejo.

Pojma nimam. Logično mi je, da nismo edini v vesolju. Ni mi pa jasno zakaj bi vesoljci izbrali ravno Ameriko.

5.) Pristanek na Luni. Zrežiran v filmskem studiu?

Ne verjamem.

6.) Princesa Diana naj bi bila umorjena.

Ne verjamem.

7.) Farmacevtski lobi ustvari najprej bolezni, nato pa zdravila zanje.

Verjamem. Sploh po paniki zaradi prašičje gripe.

8.) Bin Laden je še vedno živ (Obama si dviguje točke zaradi volitev)?

Ko sem slišala, sem najprej pomislila na to. Sploh glede na zgodovino oz. povezanost Bin Laden-Amerika pred leti. Tudi tu mislim, da čiste resnice ne bomo nikoli izvedeli.

9.) In ja - Elvisu naj bi dopi*dila medijska pozornost in se je... umaknil.

Isto zdaj govorijo za Michaela Jacksona in ne, ne verjamem.

Če ne drugega... čemu od tega verjamete in čemu ne - in zakaj?





Kerensa* -> RE: Je Elvis živ? (23.5.2011 10:16:01)

IZVIRNO SPOROČILO: oka
4.) Roswell. Vlada ZDA zanika, pričevanja takrat zaposlenih potrjujejo.

Pojma nimam. Logično mi je, da nismo edini v vesolju. Ni mi pa jasno zakaj bi vesoljci izbrali ravno Ameriko.

Saj ni nujno, da so jo izbrali. Lahko so slučajno tam padli dol. Ampak ljudje so skeptični ravno zato, ker je Amerika. Če bi bil kakšen Kazahstan, bi bilo zagotovo drugače.




oka -> RE: Je Elvis živ? (23.5.2011 10:22:38)

Mah kaj pa vem. Ampak meni je vseeno sumljivo, da je bilo vse, kar se je govorilo okoli tega postavljeno v Ameriko. Preveliko naključje se mi zdi. Ko bo pa kak padel na moje dvorišče, no takrat bom pa verjela tudi za Ameriko[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Kerensa* -> RE: Je Elvis živ? (23.5.2011 10:24:39)

To je pa tudi moj g. Mož rekel, ja. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




alda -> RE: Je Elvis živ? (23.5.2011 10:32:12)

V Ameriki je vse možno [sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif]




TomTaylor -> RE: Je Elvis živ? (23.5.2011 10:38:35)




7.) Farmacevtski lobi ustvari najprej bolezni, nato pa zdravila zanje.


Tole bi kar verjela....Sicer pa farmacevtske družbe tudi iz tistega, kar sicer ni bolezen "naredijo" da je to bolezen - recimo - kakšen dan prdimo več kot kakšen drugi dan in že lahko preberemo v revijah/zgibankah/plakatih/časopisu, da je to težava, ki pesti 98,7% ljudi in da gre za bolezensko motnjo zoper katero so v laboratorijih razvili revolucionarno zdravilo, ki prdce zmanjša tudi za 48,43% (**test 8 žensk in 3 moških)...




Anonimen -> RE: Je Elvis živ? (27.5.2011 14:19:05)

Nekaj v zvezi z Diano:

http://www.presstv.com/detail/181945.html 




Taddy78 -> RE: Je Elvis živ? (28.5.2011 9:54:06)

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Razmišjam o danes objavljenem članku v Žurnalu ("Teorije zarote").

1.) WTC, New York. Menda je dokazano, da je "dvojčka" dejansko zrušil podstavljeni eksploziv.

2.) Aids. Virus HIV naj bi bil narejen v laboratoriju, pod pokroviteljstvom Svetovne zdravstvene zveze.

3.) J.F.K. Harvey Lee Oswald naj bi bil le grešni kozel, kar naj bi potrdile tudi raziskave.

4.) Roswell. Vlada ZDA zanika, pričevanja takrat zaposlenih potrjujejo.

5.) Pristanek na Luni. Zrežiran v filmskem studiu?

6.) Princesa Diana naj bi bila umorjena.

7.) Farmacevtski lobi ustvari najprej bolezni, nato pa zdravila zanje.

8.) Bin Laden je še vedno živ (Obama si dviguje točke zaradi volitev)?

9.) In ja - Elvisu naj bi dopi*dila medijska pozornost in se je... umaknil.

Če ne drugega... čemu od tega verjamete in čemu ne - in zakaj?



V bistvu sem za vse to že slišala, brala.
Za pristanek na luni...o tem smo debatirali v srednji šoli pri fiziki in je profesor razložil, zakaj je nemogoče, da so v resnici pristali na luni. Kasneje sem gledala še oddajo o tem in so me v to 100% prepričali. In ravno v tem je fora, da je bilo vpletenih preveč ljudi, preveč denarja in preveč pričakovanj. V oddaji so točno premerili vse sence, postavitev zvezd je bila nerealna, v brezzračnem prostoru zastava ne more plapolat in še in še...




aknela123 -> RE: Je Elvis živ? (28.5.2011 11:28:38)

mah, mi grejo take cajtnge, še posebej omenjene na živce, ker ljudi samo delajo nervozne, sovražno naperjene, sumničave. Se mi zdi, da v današnjem času zelo primanjkuje medijev, ki bi poudarjali, kar je pomembno za osebno zadovoljstvo, vrednote, kaj lahko naredimo za samospoštovanje,... no, pa ne bom več nakladala.

Pejte raje v kino na kako dobro komedijo.




Stran: [1]