Posteljno varovalo (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


DannyS -> Posteljno varovalo (21.5.2011 10:45:53)

Zdravo,

zanima me ali katera ve katero posteljno varovalo je primerno za posteljo z robom, namreč povsod kjer vprašam imajo samo tako, ki se zatakne pod jogi in je torej primerno za postelje brez roba, kjer se jogi v celoti vidi.




ajataja -> RE: Posteljno varovalo (21.5.2011 13:11:54)

Mi imamo posteljo z robom in gre ravno tako gor,daš pod jogi pa še stranica ti drži.




DannyS -> RE: Posteljno varovalo (21.5.2011 13:52:55)

Tudi mi smo probali dat varovalo, ki se zatakne pod jogi od Brevija (smo ga dobili podarjenega), pa je bil potem jogi na tisti strani privzdignjen pa še vse je stalo tako postrani.




livia -> RE: Posteljno varovalo (21.5.2011 13:58:58)

Nimamo teh problemov. Imamo posteljo z okvirjem, pa varovalo od Safety 1st, pa ni nobenih problemov. Vedno to varovalo vzamemo tudi na dopust, in v vseh posteljah je bilo ok.




ajataja -> RE: Posteljno varovalo (21.5.2011 21:39:16)

Tudi naše varovalo je Safety in pri nas nič ne visi kam se res lepo uleže not je ta pravo za posteljo s stranico.




malaMravljica -> RE: Posteljno varovalo (22.5.2011 13:23:59)

pojdi do enega mizarja in mu reci, naj ti naredi dva adapterja in ureze eno dilo, pa imas varovalo. Moj ima tako posteljo ze od malega, dilo mi pa mizar po potrebi izdeluje, visjo ali nizjo, glede na starost [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] adapter je pa kot ena crka H  ,spodnji  delo H ja  zataknes za rob postelje, v zgornjega pa das dilo, mizar bo ze znal naredit, drugace ne znam razlozit. Pa se ta lesena deska naj bo v barvi postelje in pride zelo lepo.




Anonimen -> RE: Posteljno varovalo (22.5.2011 14:07:39)

Mi smo meli isto tezavo, ker se jogi res fino prilega okvirju. Smo jo pa potem kupili leseno v Ikei tako ki se pripne na okvir in to za bednih 7€. Ograjica je super!




dreamhorse -> RE: Posteljno varovalo (23.5.2011 14:24:04)

Tudi mi imamo leseno ograjico, ki se kar natakne na rob postelje... pa je super...




Belen -> RE: Posteljno varovalo (23.5.2011 14:48:46)

http://babyotroskatrgovinamiska.eu/index.php/sl/88-POSTELJNO-VAROVALO/167-LESENO-POSTELJNO-VAROVALO.html




Stran: [1]