Prikaz poroda v filmu (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


RR raziskuje -> Prikaz poroda v filmu (18.5.2011 12:48:26)

Se strinjaš, da je večkrat privlečen za lase? Če bi res vse moči nosečnica usmerila v zobe ..., če bi res po porodu izgledala popolno ...
Preberi: http://www.ringaraja.net/clanek/porod-kot-ga-prikazujejo-v-filmu_4499.html?page=




DragonLady -> RE: Prikaz poroda v filmu (18.5.2011 14:18:10)

Hehe,ja jaz sem kar 2x zelo nefilmsko rodila...no,nefilmsko zanosila, nefilmsko doživljala nosečnost, nefilmsko doživljala hemoroide in nefilmsko dočakala rojstvo prvega in drugega sina. In danes mi zaradi hormonov lasje izpadajo prav nefilmsko...tak da nisem ravno Miss Hollywood.[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

Za nadaljevanje pa...hiša in vrt sta nefilmsko razmetana, otroci pa nefilmsko razposajeni...moja postava zelo nefilmsko celulitasta in mož nefilmsko neobrit...

IN VŠEČ NAM JE TAKO![sm=bravo.gif]




TomTaylor -> RE: Prikaz poroda v filmu (18.5.2011 14:51:00)

IZVIRNO SPOROČILO: DragonLady

Hehe,ja jaz sem kar 2x zelo nefilmsko rodila...no,nefilmsko zanosila, nefilmsko doživljala nosečnost, nefilmsko doživljala hemoroide in nefilmsko dočakala rojstvo prvega in drugega sina. In danes mi zaradi hormonov lasje izpadajo prav nefilmsko...tak da nisem ravno Miss Hollywood.[sm=smiley36.gif] [sm=smiley36.gif] [sm=smiley36.gif]

Za nadaljevanje pa...hiša in vrt sta nefilmsko razmetana, otroci pa nefilmsko razposajeni...moja postava zelo nefilmsko celulitasta in mož nefilmsko neobrit...

IN VŠEČ NAM JE TAKO![sm=bravo.gif]


nehat filme gledat, pa bo vse takoj normalno [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




fatima -> RE: Prikaz poroda v filmu (7.6.2011 20:57:35)

haha dragonlady..kot da bi brala samo sebe....prav imas !
Zivljenje ni filmsko....je pa lepo in je smao nase...in vsak ima tako kot mu pase !

Zivi in pusti ziveti !




čupa -> RE: Prikaz poroda v filmu (7.6.2011 21:26:31)


IZVIRNO SPOROČILO: DragonLady

Hehe,ja jaz sem kar 2x zelo nefilmsko rodila...no,nefilmsko zanosila, nefilmsko doživljala nosečnost, nefilmsko doživljala hemoroide in nefilmsko dočakala rojstvo prvega in drugega sina. In danes mi zaradi hormonov lasje izpadajo prav nefilmsko...tak da nisem ravno Miss Hollywood.[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

Za nadaljevanje pa...hiša in vrt sta nefilmsko razmetana, otroci pa nefilmsko razposajeni...moja postava zelo nefilmsko celulitasta in mož nefilmsko neobrit...

IN VŠEČ NAM JE TAKO![sm=bravo.gif]



Dobro si napisala [sm=smiley36.gif] se lahko pdpišem?

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (7.6.2011 21:44:05)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




alda -> RE: Prikaz poroda v filmu (8.6.2011 8:01:13)

prvo porod bi lahko bil filmski samo po hitrosti, drugače podoben kakemu dokumentarcu o volkovih, saj sem ene parkrat zatulila, da so me slišali ne samo po šempetru ampak tudi v sosednji Italiji [sm=zmeden.gif].
Drugi bi bil idealen predstavnik žanra o mučenju ženske, aroganci zdravnikov, hormonskih procesih, ki povzročajo nenormalno potenje, mastenje las in spuščanje nenormalnih zvokov.
Ja pa še v kategorijo filmskih maratonov bi lahko zasedal častno mesto!!

Ker pa nisem privrženec pocukranih holivudskih filmov, mi je pa to moje normalno z vsemi padci in vzponi življenje dosti bolj všeč!![sm=bravo.gif]




Stran: [1]