|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali je možno????
14.5.2011 20:41:35   
mamamajča
Prosim ne smejte in ne čudite se. Zanima me, če ja ali če ne- če ja, kako in če ne, zakaj za vraga ne????

Če nekdo izbriše vsebino s telefona, ali je kakršnakoli varianta, da se še pride do nje? Kot npr. na računalniku, ko ostane na trdem disku ali kje že in potem plačaš bajno vsoto, da ti to vsebino nevemkdože spet poišče???

Tel. je nokia 6120, plis, plis, rečte, da se dauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali je možno????
14.5.2011 20:42:55   
Kerensa*
Izvedljivo.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali je možno????
14.5.2011 20:44:23   
mamamajča
Je???? Kako, kam naj nesem? 

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali je možno????
14.5.2011 20:47:56   
Kerensa*
Počakaj trenutek... bo moj g. Mož poklical sodelavca, ki je stručko za Nokie - pa da vidimo, kaj bo povedal. Jaz vem samo toliko, da ima doma eno goro kablov in programske opreme. user posted image

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali je možno????
14.5.2011 20:48:41   
mamamajča
Zlata si, hvala!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali je možno????
14.5.2011 21:01:39   
Kerensa*
To se mi sicer zdi težko verjetno, ampak očito "ata" že spi, kajti ne javlja se na telefon. Ziher bo jutri (če ne še prej) poklical nazaj, tako, da - ti sporočim takoj, ko on pove mojemu g. Možu, kako in kaj.

Saj misliš pa podatke, ki si jih ti ročno (s tipkami) izbrisala, kajne?

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali je možno????
14.5.2011 21:04:40   
mamamajča
Ne jazuser posted image   Ja, ročno, s tipkami.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali je možno????
15.5.2011 9:07:23   
mamamajča
Kaj ste ugotovili?

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali je možno????
15.5.2011 10:00:34   
*miska.mcc*
kaj pa si imela gor?

vecinoma se da. tako kot pri racunalniku. samo lahko se zgodi, da ne bo obnovilo vseh slik, pesmi, filmckov. podatkovne datoteke, pa se resijo v veliki vecini.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali je možno????
15.5.2011 10:28:07   
mamamajča
Kaj sem imela? Draga miš, slike prvih sekund in minut življenja mojega sina :)  ja, moj ljubi dragi mož je bil ves paničen in je fotoaparat pozabil v avtu (mislim!), tako so ble pač tiste taprve in najlepše slike na telefonu.  Zdaj pa.... JAZ JIH HOČEM NAZAJ!!!!!

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali je možno????
15.5.2011 10:28:54   
mamamajča
Aja, ključno vprašanje- KAKO?? kam nesem, kaj rečem, kolk plačam? Pa ni važno, vse bi dala, da mi rešijo vsaj eno :)

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali je možno????
15.5.2011 10:53:50   
*miska.mcc*
ponavadi znajo oz. delajo to kar v navadnih racunalniskih servisih. marsikje znajo tudi prodajalci v racunalniskih trgovinah. (tko, mal za zasluzit za zravn user posted image ). ce pa ne, pa zihr vejo kje. iz katerega konca pa si?


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali je možno????
15.5.2011 10:55:19   
*miska.mcc*
evo ena npr.:
http://www.kotar.si/resevanje_podatkov/resevanje_podatkov.html?gclid=CKiS4IbL6agCFca-zAodTxKDCQ

odtipkaj "resevanje podatkov".


AJA!!!!!!!! pa pri miru pusti telefon. ne slikaj in ne pisi nic. še klicat probaj ne.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali je možno????
15.5.2011 11:09:14   
mamamajča
ja, znanstvena fantastika. ta el sploh ni moj ampak mi  ga je prijatelj rijazno posodil, ko sem si jaz mojega pametno uničila. evo, da bo še malo bolj komplicirano. in sem vrnila tel s slikami vred. butl, saj vem. in on jih je izbrisal. tak da sem si čisto lepo sama samcata kriva. in če se ne bo dalo kaj, bom pač pripisala sebi in lastni neumnosti. tako.

ful hvala, vse bom probala, saj veš- če ne probam, ne vem :)

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ali je možno????
15.5.2011 22:06:14   
superstar7
Na internetu je malo morje softwara za takšne zadeve. Vse se da rešit z usb kablom. mogoče bo kakšna slika uničena, večino jih boš rešila. Kje si jih pa mela? Na spominski ali na telefonu?


_____________________________

Friendship often ends in love; but love in friendship - never.
Charles Caleb Colton

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ali je možno????
15.5.2011 22:59:33   
luka jan
Sigurno se da, če je le volja taprava.user posted image user posted image

Ne tako dolgo nazaj je jekdo eni rr-ovki izbrisal vse fotke z mobitela in kolikor se spomnim ji je uspelo rešit zadevo. Malo pobrskaj nazaj.user posted image

Sama ti ne znam pomagat, se mi je pa tudi zgodilo nekaj podobnega, pa nisem imela sreče in ostala brez fotk.user posted image


(odgovor članu superstar7)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ali je možno????
16.5.2011 10:04:30   
mamamajča
Baje bi bilo lažje, če bi bile na spominski. So bile pa direkt na telefonu.  Ja, ja, brskam!

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ali je možno????
16.5.2011 10:15:00   
mamamajča
No, še to- kam bi jaz to nesla? Da poskušajo, če se sploh da kaj? Jaz o tem pojma nimam, niti ne poznam nobenga, ki ima kaj pojma o tem, slišim pa, da se za to zaračunava po 300euruser posted image Halo?? Nimam?

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ali je možno????
16.5.2011 10:26:54   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

evo ena npr.:
http://www.kotar.si/resevanje_podatkov/resevanje_podatkov.html?gclid=CKiS4IbL6agCFca-zAodTxKDCQ




Tukaj te bodo odrli kot mačka. Res pa je, da cena korelira s pomembnostjo podatkov. Če ti veliko pomenijo, boš zanje pripravljena več plačat.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?