Kakšni copatki za najmlajše? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Annny -> Kakšni copatki za najmlajše? (16.8.2005 22:44:58)

Hojla,

še malo, pa bo naša punčka samostojno hodila:)
Tukaj se sprašujem, ali naj ji kupim copatke za po hiši in kakšne?
Zadnje dni je bilo kar hladno in zdi se mi, da ji (dvojne) nogavičke z bremzicami niso bile dovolj.

Kakšne copatke ste kupili na začetku?
Krznene?
Superfitove s trdim podplatom?

Mi lahko katera priporoči kašne res fajn? Rabimo pa št. 19.

Lp




frutka_ -> Kakšni copatki za najmlajše? (16.8.2005 22:48:45)

Jaz sem malemu za prve copate doma kupila tiste mokasine, ki so kot debele nogavice od H&M. Imajo nedrseč podplat.
Za jaslice ima Cicibanove, Super Fit-a pa ne poznam. Morda je fajn da imajo nedrseč podplat in da so na vezalke, ker jih lahko fajn prilagodiš otroški nogici pa mala si jih ne bo mogla sezuvati.

Pa ne pozabita jih pospravljati, ker je Muca Copatarica vedno na delu...;)




elizabeta p -> Kakšni copatki za najmlajše? (16.8.2005 22:49:32)

Mi smo v pritličju in so tla mrzla tko da imamo skoz copate. Kupili smo DR. Harley in sicer v Alpini. Okoli 4000 stanejo. Ta prvi so bili na ježka in si jih je sezuval pol smo pa na vezalke prešaltali in smo zadovoljni.




polona2 -> Kakšni copatki za najmlajše? (16.8.2005 23:37:26)

Če ti lahko svetujem Cicibanove polvisoke copatke, ki izgledajo kot sandalčki, imajo jih v jeans-canvas varianti, v roza-pisani, zeleno-pisani, oranžno-pisani varianti, kar je najvažnejše, so zelo lahke, mehke in udobne, podplat se dobro drži na parketu, pluti, ploščicah.
V Kranju jih imajo v Cokli, cena je 4000 sit, pri OTP(Tepina, Jesenice) so pa, mislim da, navadne Ciciban copatke dobili prejšnji teden, ne vem pa, kakšna je izbira, lp!




Annny -> Kakšni copatki za najmlajše? (17.8.2005 0:48:13)

Ojla, Polona,
kje pa je ta Tepina na Jesenicah?
Najlepša hvala za informacijo.
Cena se mi pa tudi zdi ugodna:)
Lp




ZARA -> Kakšni copatki za najmlajše? (17.8.2005 7:11:33)

Annny,Tepina je pred vhodom v bolnico (pri vratarju)!
lp




Lunca1 -> Kakšni copatki za najmlajše? (17.8.2005 7:13:17)

Frutka to z odvezovanjem pa ne vem, ker naša je pri 8 mesecih že ene parkrat odvezala čeveljčke.:zmeden2:




PIAF -> Kakšni copatki za najmlajše? (17.8.2005 7:15:38)

Mi imamo tudi takšne, kot opisuje polona. So res super, zapirajo se na šnalico. Mi smo jih zdaj za prve korake uporabljali cel mesec in pol še zunaj, ker je bilo suho.

Ampak zdaj mu bom kupila bolj zaprte.




PIAF -> Kakšni copatki za najmlajše? (17.8.2005 7:16:17)

Lunca1, moraš narediti dvojni vozel, pa si ne morejo sezuti.




Anonimen -> Kakšni copatki za najmlajše? (17.8.2005 8:35:04)

mi mamo tut mokasine iz h&m in so super. js ne maram da bi nosila tut not copate s trdim podplatom, ker je to kot bi bla cel dan v čevlju. v teh mokasinčkih debelih štunfih z usnjenim podplatom je pa tko k bosa!

lp, lara




polona2 -> Kakšni copatki za najmlajše? (17.8.2005 9:10:18)

Annny, te copatke, ki izgledajo kot sandalčki, imajo v Cokli v Kranju, Pri Tepini imajo pa zaprte copatke, navadne, Ciciban so mehkejši kot DR.Harvey ali tiste iz La Scarpe, ni primerjave.




asso -> Kakšni copatki za najmlajše? (17.8.2005 10:16:09)

A te copatki se dobijo tud v številki 17-18:zmeden:




Annny -> Kakšni copatki za najmlajše? (17.8.2005 10:49:49)

Aha, najlepša hvala- en dan se bom odpravila v KR, da jih pogledam.
LP:rozica::rozica::rozica:




Stran: [1]