preživnina otroka (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


J.L. -> preživnina otroka (5.5.2011 8:04:49)

Urejam si preživnino.Sporazumni obrazec imam izpolnjen samo še vložit ga je treba.Koliko časa se čaka na obravnavo? In na sklep?! Ker prej ne morem uveljavljati ničesar v mojo oz otrokovo korist.





Kerensa* -> RE: preživnina otroka (5.5.2011 8:50:19)

Odvisno, v katerem kraju. Jaz sem v Ljubljani čakala kar lepo število mesecev (skoraj eno leto).




SMT3 -> RE: preživnina otroka (5.5.2011 8:51:26)

V Kranju sem vložila začetek decembra,obravnava je bila 15. februarja.




m_o_i -> RE: preživnina otroka (5.5.2011 8:59:36)

celjsko sodisce-dober mesec. sklep se dobi v roke takoj po obravnavi.
(zapisano velja za SPORAZUMNO dogovarjanje)




J.L. -> RE: preživnina otroka (5.5.2011 10:03:02)

to pa so dolge čakalne dobe:( Torej bom vrtec še naprej plačevala dokler nimam v rokah kopijo sklepa iz sodišča?
To pa ni ravno fer:(




darja.mark -> RE: preživnina otroka (5.5.2011 10:12:49)

Kolegica iz Lj je čakala približno 2 leti. Ja, na žalost boš do takrat plačevala vrtec še po stari 'ceni'




katy83 -> RE: preživnina otroka (5.5.2011 21:49:53)

IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

to pa so dolge čakalne dobe:( Torej bom vrtec še naprej plačevala dokler nimam v rokah kopijo sklepa iz sodišča?
To pa ni ravno fer:(



v Mb porihtano v 2 mesecih[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




*bubi* -> RE: preživnina otroka (7.5.2011 17:14:27)

IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

to pa so dolge čakalne dobe:( Torej bom vrtec še naprej plačevala dokler nimam v rokah kopijo sklepa iz sodišča?
To pa ni ravno fer:(



Jaz sem na občino poslala fotokopijo tožbe (je razviden predvideni znesek preživnine) in napisala prošnjo, da mi upoštevajo takoj, še pred pravnomočnostjo - so mi zelo hitro naredili nov izračun za plačevanje vrtca, že z naslednjim mesecem.




Anonimen -> RE: preživnina otroka (7.5.2011 18:19:25)

J.L., najbolje, da pokličeš na občino, očitno je na vsaki praksa drugačna. Zgovori se pri tem na tiste, ki imajo dobro (beri hitro) prakso.




Stran: [1]