Preplačani računi (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


luka jan -> Preplačani računi (18.4.2011 16:46:29)

http://www.zurnal24.si/svet/mobilne-racune-preplacajo-za-220-evrov-208994/clanek

Bi bilo zanimivo še pri nas narediti eno tako anketo med vsem uporabniki mobilnih telefonov. Me zanima do kakšnega zneska bi prišli.[sm=zmeden.gif]




superstar7 -> RE: Preplačani računi (19.4.2011 8:32:31)

Men gre najbolj na živce ko mam 1000 minut pa jih vsak mesec porabim zato ker, če govoriš 1 sec. je to že ena minuta. Pa tud mi smo že preplačali ampak še dobr da vse 3x pregledam predn stran vržem.[sm=smiley36.gif]




liliana -> RE: Preplačani računi (19.4.2011 9:38:03)

Meni pa gre na živce to, da ti kar naenkrat spremenijo paket in začneš plačevati 1 ali 2 EURa več......




luka jan -> RE: Preplačani računi (19.4.2011 20:55:14)


IZVIRNO SPOROČILO: superstar7

Men gre najbolj na živce ko mam 1000 minut pa jih vsak mesec porabim zato ker, če govoriš 1 sec. je to že ena minuta. Pa tud mi smo že preplačali ampak še dobr da vse 3x pregledam predn stran vržem.[sm=smiley36.gif]


Tudi meni gredo na živce ti intervali, sploh niso važne sekunde, samo minute.[sm=smiley13.gif] Sama imam sicer drug problem, je namreč čez cel mesec preveč minut.[sm=smiley1.gif]
Načeloma porabim kolikor zakupim, ne pa čisto vedno, vsaj sms-ov ostane kar nekaj neposlanih. In če bi to seštevala čez celo leto bi tudi prišla do kar lepe številke preplačanega telefonskega računa.[sm=smiley1.gif]




superstar7 -> RE: Preplačani računi (19.4.2011 21:35:21)


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Meni pa gre na živce to, da ti kar naenkrat spremenijo paket in začneš plačevati 1 ali 2 EURa več......

Zihr si pr simobilu mela tist čist taprvi paket pa so ti dal zdej XS [sm=smiley36.gif] Tko se je moji mami zmešal jih je klicala pa so rekl da so paket ukinli.[sm=smiley36.gif]




liliana -> RE: Preplačani računi (20.4.2011 9:45:54)

IZVIRNO SPOROČILO: superstar7


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Meni pa gre na živce to, da ti kar naenkrat spremenijo paket in začneš plačevati 1 ali 2 EURa več......

Zihr si pr simobilu mela tist čist taprvi paket pa so ti dal zdej XS [sm=smiley36.gif] Tko se je moji mami zmešal jih je klicala pa so rekl da so paket ukinli.[sm=smiley36.gif]


Nisem pri Simobilu.....tudi drugi operaterji to počnejo......pa paket ne vem, če je bil več kot 3 leta na trgu......tako da ni bil "star" 15 ali 20 let......




emaa -> RE: Preplačani računi (20.4.2011 11:28:06)

Jaz sem pri simobilu, pakete so spreminjali, meni so starega, ki ga ni več, pustili. Mobitel tam sem imela pa vsakič drug znesek naročnine, mi je šlo na živce in sem šla stran. 




luka jan -> RE: Preplačani računi (20.4.2011 13:19:37)


IZVIRNO SPOROČILO: superstar7


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Meni pa gre na živce to, da ti kar naenkrat spremenijo paket in začneš plačevati 1 ali 2 EURa več......

Zihr si pr simobilu mela tist čist taprvi paket pa so ti dal zdej XS [sm=smiley36.gif] Tko se je moji mami zmešal jih je klicala pa so rekl da so paket ukinli.[sm=smiley36.gif]


Pa je niso nič obvestili glede spremembe paketa?[sm=zmeden.gif] Se mi zdi da to ni fer, saj ko podpišemo pogodbo podpišemo za nek paket in to je to. Ne morejo si kar zmišljevat, če pa že spremenijo pa je potrebno stranko predhodno o tem obvestiti. Vsaj meni se to zdi prav in pošteno.[sm=smiley1.gif]




liliana -> RE: Preplačani računi (20.4.2011 15:04:31)

IZVIRNO SPOROČILO: luka jan


IZVIRNO SPOROČILO: superstar7


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Meni pa gre na živce to, da ti kar naenkrat spremenijo paket in začneš plačevati 1 ali 2 EURa več......

Zihr si pr simobilu mela tist čist taprvi paket pa so ti dal zdej XS [sm=smiley36.gif] Tko se je moji mami zmešal jih je klicala pa so rekl da so paket ukinli.[sm=smiley36.gif]


Pa je niso nič obvestili glede spremembe paketa?[sm=zmeden.gif] Se mi zdi da to ni fer, saj ko podpišemo pogodbo podpišemo za nek paket in to je to. Ne morejo si kar zmišljevat, če pa že spremenijo pa je potrebno stranko predhodno o tem obvestiti. Vsaj meni se to zdi prav in pošteno.[sm=smiley1.gif]


O ja te obvestijo....kak mesec prej.....med reklamnimi sporočili, ki ti jih pošiljajo......in seveda imaš možnost odstopit od pogodbe brez "kazni" (no, Siol si je to pred leti malo drugače predstavljal, pa so morali vseeno po protestu uporabnikov kazen skenslati).....samo odplačati pa moraš subvencioniran telefonski aparat.......




superstar7 -> RE: Preplačani računi (20.4.2011 20:29:10)

Moja mami je mela pomojem 15 let nek paket nevem kako se je reklo, po 10ih letih naročnine so ji simobilovci dostavl tortico domov [sm=smiley36.gif] usaj neki če že tko minute požirajo.[sm=smiley36.gif] No zdej ma pa tisti za 7€ in je čist nezadovoljna. Jst mam pa orto u nulo + tisti dodatek za 201 min v ostala omrežja in mislm da je najbolj ugodno za moje potrebe. Mobitela pa nikol neb mela, preveč slabega slišala [sm=smiley36.gif] pa še dragi so.[sm=smiley36.gif]




Stran: [1]