lahkotno branje - knjige (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


susica -> lahkotno branje - knjige (18.4.2011 14:12:54)

hej.
počasi bo treba začet pripravljat spisek knjih ki gredo seboj na dopust.
zanimajo me naslovi knjig, ki imajo lahko, zabavno tematiko, tako da kar na plano z idejamo, verjetno bo še kateri drugi koristilo.
jaz rada berem knjige z tematiko, ki je v teh:
kerstin gier- za vsako rešitev se najde težava, nevesta je žal rekla ne, nespodobna ponudba, lov na nevesto
potem pa recimor zapiski iz trebuščka, življenje kot ga poznaš, zadetek v polno, trije v postelji, zgodbe iz zibke,.....

torej, kaj bomo letos brali na dopustih?????
lp




Ribica ** -> RE: lahkotno branje - knjige (18.4.2011 16:06:18)

Sophie Kinsella - zbirka Strastna zapravljivka, potem ima pa se ene par knjig - Se me spomnis?, Popolna gospodinja, Moje skrivnosti ... meni je zelo vsec njen stil. Vsec mi je tudi Jill Mansell, ta ima malo daljse knjige, na case malo bolj pocukrane, ampak se vedno lahkotno branje.

Poskusi, ce ti bo vsec. Ob Popolni gospodinji in Mojih skirvnostih sem se smejala naglas, no, pri zapravvljivki tudi [sm=smiley1.gif]

Meni so bili pa zapiski iz trebuscka zanic - sploh nisem mogla zacet brat, sem cele tri strani prebrala, me ni potegnilo [sm=zmeden.gif]




sanasan -> RE: lahkotno branje - knjige (18.4.2011 19:44:47)

mene je trenutno čisto navdušil stieg larsson - dobesedno 'požrla' sem že dekle z zmajskim tatujem in nadaljujem z 'dekle, ki se je igralo z ognjem'...pred poletjem moram pa še tretji del, ker bo moje poletje bolj popotniško[sm=smiley1.gif]
ni sicer zabavno, ampak mene je po dolgem času branje spet kar prevzelo[sm=bravo.gif]....tako, da se ponoči skrivam s knjigo pred možem[sm=smiley9.gif]




Stran: [1]