|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zbrisane slike
15.4.2011 23:37:38   
milki
Danes pa pride na obis kolega od moža in smo imeli fotoaparat na mizi in vzame, da si bo kao pogledal slike od tamalega: prvi rojstni dan, pihanje svečke, posnetki ko je naredil prve korake, prvi dedek mraz, novo leto.... in mi po pomoti zbriše vse do zadnje slike.user posted image user posted image user posted image
Še zdej jokam, sploh ne morem prebolet in sem tok jezna nase,ker jih nisem kopirala na cd ali računalnik, ampak zdej je vse zaman,men se pa kar srce trgauser posted image user posted image user posted image .
Pol mi pa še reče, men je enkrat tud prjatu ko smo bli cel teden na morju zbrisu slike. Pišuka no, pa prvi roj.dan,oooo kok sem žalostnauser posted image

_____________________________

Aleks 8.5.2008, 56cm, 4270gr
Sergej 20.11.2009, 57cm, 4320gr
Nikolaj 6.5.2012, 56cm, 4370gr
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zbrisane slike
16.4.2011 6:57:08   
**Tinkara78**
Zaenkrat ne uporabljaj kartice. Najdi nekoga, da ti bo s posebnim programom povrnil slike. Jaz se spomnim, da je moj to 1x naredil in sva našla na kartici slike še od prejšnjega lastnika. Tak,da upanje obstaja.

(odgovor članu milki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zbrisane slike
16.4.2011 7:18:55   
alda
oj..moj obvlada to!! od kod pa si ? lahk tudi na zs!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zbrisane slike
16.4.2011 9:29:15   
milki
iz Ljubljane sem. Par slik smo naredili po tem ko je zbrisal.

_____________________________

Aleks 8.5.2008, 56cm, 4270gr
Sergej 20.11.2009, 57cm, 4320gr
Nikolaj 6.5.2012, 56cm, 4370gr

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zbrisane slike
16.4.2011 9:31:22   
milki
Ampak on je men se zdi formatiru kartico, a se to tud da povrnit. Celo noč sem o tem razmišljala kok mi je hudo.

_____________________________

Aleks 8.5.2008, 56cm, 4270gr
Sergej 20.11.2009, 57cm, 4320gr
Nikolaj 6.5.2012, 56cm, 4370gr

(odgovor članu milki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zbrisane slike
16.4.2011 9:49:17   
Najaa
Ja kako je pa poleg vsega uspel še formatirat kartico? user posted image To sta dve čisto različni funkciji... Ne vem, poskusi nest komu, ki obvalada iskanje zbrisanih podatkov in veliko sreče ti želim. V bodoče pa redno shranjuj slike. Joj meni bi se tud odpulilo, če bi se mi to zgodilo.

(odgovor članu milki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zbrisane slike
16.4.2011 9:56:40   
mateyka
ni mi jasno kako si mu pustila, da ti po meniju šara. pa mu ja naštimaš tako, da samo forward klika in gleda slike?

sam te je pa res zafrknil.. men bi blo bed in jaz bi se sama ponudila, da ti poskušam izbrisane slike povrnit. saj sem jaz zaj... po moje se da še kaj rešit, če ti ni res formatiral kartice - daj enmu profiju to pregledat in vmes nič ne shranjujte na kartico.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zbrisane slike
16.4.2011 10:00:48   
alda
oj ko pride naš stručko domov..je dans dežuren, ti bom na zs poslala program ko pride , s katerim si boš probala sama rešit slike, če ne pa bo lahko on...pa še daleč narazen nismo.
Je pa rekek, da 100% ni mogel zbrisati in sformatirati kartice naenkrat, ker sta to dva popolnoma različna ukaza

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zbrisane slike
16.4.2011 10:01:46   
alda
ja pa še to: je rekel NIČ čez slikat oz. na novo!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zbrisane slike
16.4.2011 11:53:02   
*pepelka*
To se da dobit nazaj, sam znat je treba. Je pa res, da ste tolk silikc zgubili, kot ste naredili novih posnetkov, ker ste to preslikali, ostalo se pa da še rešit, sam ne več slikavat.
Tud mi smo mel podobno situacijo, sam ker smo bli na dopusti in nismo mel nove kartice, smo pač ponovno slikavali in s tem izgubili nekaj prečudovitih posnetkov, ki so bili predhodno izbrisani.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zbrisane slike
16.4.2011 13:21:49   
milki

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ni mi jasno kako si mu pustila, da ti po meniju šara. pa mu ja naštimaš tako, da samo forward klika in gleda slike?

sam te je pa res zafrknil.. men bi blo bed in jaz bi se sama ponudila, da ti poskušam izbrisane slike povrnit. saj sem jaz zaj... po moje se da še kaj rešit, če ti ni res formatiral kartice - daj enmu profiju to pregledat in vmes nič ne shranjujte na kartico.

sploh me ni bilo doma,ker sem šla na en pogreb in pridem domov pa me čaka prazen fotoaparat, tako da sploh ne vem kaj je delal, pa tud on sam mislim da ne ve.user posted image user posted image
Upam, da bomo kaj rešili, alda hvala že vnaprej.

_____________________________

Aleks 8.5.2008, 56cm, 4270gr
Sergej 20.11.2009, 57cm, 4320gr
Nikolaj 6.5.2012, 56cm, 4370gr

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zbrisane slike
16.4.2011 19:11:20   
luka jan
O ti reva, vem kako je to, se mi je tudi že enkrat zgodilo, samo jaz sem bila sama kriva.user posted image Na srečo ni šlo za kaj tako pomembnega kot je rojstni dan, smo pa ostali brez slik z dopusta.
Smola je tudi v tem, ker si nisi naložila fotke na računalnik, tako bi jih vsaj nekaj imela. Mi smo tisto leto na morju slikali naprej z mobitelom, sicer kvaliteta ni bila tako dobra, ampak za spomin pa imamo par fotk. Še sreča da je takrat mož kupil enega najboljših mobitelov, ker spominske kartice za fotoaparat nismo našli nikjer ustrezne.user posted image

(odgovor članu milki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zbrisane slike
16.4.2011 20:33:33   
alda
pošlji mi na zs meil ,ti zjutro napiše "majstor" napotke in pošlje program, !
Lp Alda

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zbrisane slike
16.4.2011 20:34:52   
alda
user posted image user posted image namest zs napisala tu!!
alora spat moram!user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zbrisane slike
17.4.2011 12:55:14   
milki
Hvala Alda, sem šla k mojemu genialnemu bratu, ki vse obvlada in mi je rešil moje vse slikice, tudi tiste, ki sem jih zbrisala pred dvemi leti. Sem skakala od sreče in veselja!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Aleks 8.5.2008, 56cm, 4270gr
Sergej 20.11.2009, 57cm, 4320gr
Nikolaj 6.5.2012, 56cm, 4370gr

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zbrisane slike
17.4.2011 17:02:38   
alda
sam da ste zrihtali!!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu milki)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zbrisane slike
18.4.2011 8:42:04   
Češarika
IZVIRNO SPOROČILO: milki
Hvala Alda, sem šla k mojemu genialnemu bratu, ki vse obvlada in mi je rešil moje vse slikice, tudi tiste, ki sem jih zbrisala pred dvemi leti. Sem skakala od sreče in veselja!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

user posted image milki, te čisto zastopim, tudi jaz sem frik na fotke in se mi je že zgodilo enako kot tebi. Sem tudi jokala user posted image in nato uspela rešit.

(odgovor članu milki)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




in najlepše od teh je?
Erin



Kristin (61%)

Kerstin (15%)

Tristin (24%)


Število vseh glasov: 249

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!