Bubchen - olje za lahko noč (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


metuljčica 5 -> Bubchen - olje za lahko noč (16.8.2005 10:51:37)

Zanima me če ste preizkusili ta izdelek, namreč s tem oljem naj bi dojenčka namazali in ga masirali v smeri urinega kazalca okrog popka. Olje baje da ful pomirja in da dojenček lepše in bolj mirno spi. Kakšne so vaše izkušnje s tem izdelkom? Ali poznate še kak izdelek, ki pomaga za boljši spanec dojenčka? Malo za popestritev dneva ::racka: papa :metulj:, :muca: lovi :miska:,:kuza: teče za :muca:




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (16.8.2005 10:53:10)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




tris -> Bubchen - olje za lahko noč (16.8.2005 11:16:00)

A s primorske? Tudi mi smo iz primorske!:)-
No za to od Bubchena sem slišala ampak nisem še preizkusila mogoče pa bi bilo fajn! Naš t´mali se buja ponoči ker ga malo napenja lahko da bi mu to pomagalo!
B:bravo:R:bravo:A:bravo:V:bravo:O:bravo:!!!




malika -> Bubchen - olje za lahko noč (16.8.2005 11:57:28)

Potem pa je svizec zavil čokolado .... :)-

Mi tudi iščemo tak izdelek :bravo: .
Sem pa nekajkrat malemu masirala trebušček s oljem od Welede (DM), pa ga je kar pomirilo. Spal sicer ni kaj več, ampak napenjanje je popustilo.




Anonimen -> Bubchen - olje za lahko noč (16.8.2005 14:08:08)

Mishka, oprosti, ampak kako vam uspe spati 7-9 ur z 2 meseca starim dojenčkom :bravo:

Bi hotla recept :ups:




metuljčica 5 -> Bubchen - olje za lahko noč (17.8.2005 11:47:26)

Moram vam samo sporočiti , da smo preizkusili to olje za lahko noč in moram vam povedati da je res nekaj v tem. Naša mala je ponavadi vsako noč v spanju stokala in jokcala za jest se je ponavadi zbudila okrog 3h, sinoči pa je pojedla ob 21h, in do 5h je sploh ni bilo slišat, potem je pa pojedla in smo spali naprej do 8.30h. Upam da bo pomagalo še v naprej.:rozica:




metuljčica 5 -> Bubchen - olje za lahko noč (17.8.2005 11:47:30)

Moram vam samo sporočiti , da smo preizkusili to olje za lahko noč in moram vam povedati da je res nekaj v tem. Naša mala je ponavadi vsako noč v spanju stokala in jokcala za jest se je ponavadi zbudila okrog 3h, sinoči pa je pojedla ob 21h, in do 5h je sploh ni bilo slišat, potem je pa pojedla in smo spali naprej do 8.30h. Upam da bo pomagalo še v naprej.:rozica:




Stran: [1]