začasni naslov (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Spark -> začasni naslov (13.4.2011 7:51:34)

Zanima me kakšen je pomen začasnega naslova. Kaj točno potegne ta naslov za seboj? Ali bo šla davčna napoved na ta naslov, ali na stalni naslo, in tudi vse ostalo,...




sončnica24 -> RE: začasni naslov (13.4.2011 7:58:09)

Kolikor jaz vem to potegne s sabo potne stroške za službo, pa obvezno zavarovanje. Moraš pazit. Moj tast ti je začastni naslov prijavo dalje od stalnega da vleče večje potne stroške, njegov sin je zavarovan po njem in so šli v Maribor k dežurnemu (ker živijo vsi v Mb-ju) pa jim je dežurni v bolnici reko da bi mogli it v Mursko Soboto ker imajo tam dežurnega ker stanje ni tako hudo resno so ga pa potem vseeno vzeli. Druga pa mislim da ni vso pošto dobiva na stalni naslov edino kar se zdravstva in službe tiče (npr. plačilne liste, kartice za zdravstveno zavarovanje).




sakuL -> RE: začasni naslov (13.4.2011 12:11:57)

če boš zahtevala da se uradne pošte pošiljajo na začasni naslov boš to dobila tja, drugače pa gre vse na stalni naslov.




sakuL -> RE: začasni naslov (13.4.2011 12:12:48)

drugače, pa imam jaz začasni naslov, vsako leto ga je potrebno obnavljati (odobri ti ga lastnik stanovanja), je brezplačno.






TomTaylor -> RE: začasni naslov (13.4.2011 14:40:07)

IZVIRNO SPOROČILO: Spark

Zanima me kakšen je pomen začasnega naslova. Kaj točno potegne ta naslov za seboj? Ali bo šla davčna napoved na ta naslov, ali na stalni naslo, in tudi vse ostalo,...


pri meni je šla na stalni.




Spark -> RE: začasni naslov (13.4.2011 21:43:41)

Hvala.




t5t6 -> RE: začasni naslov (14.4.2011 9:30:29)

Vsa uradna pošta gre na stalni naslov. Če želiš, da ti pošta vso pošto prepošilja na začasni naslov (oz kakorkoli) greš na pošto, skleneš neko pogodbo in palčaš cca 20 Eur za eno leto, pa ti avtomatično vso pošto prepošljejo kamor pač želiš.




TomTaylor -> RE: začasni naslov (14.4.2011 9:54:51)

IZVIRNO SPOROČILO: t5t6

Vsa uradna pošta gre na stalni naslov. Če želiš, da ti pošta vso pošto prepošilja na začasni naslov (oz kakorkoli) greš na pošto, skleneš neko pogodbo in palčaš cca 20 Eur za eno leto, pa ti avtomatično vso pošto prepošljejo kamor pač želiš.


Pošiljke po ZUP-u so iz tega poštnega dogovora izvzete.




Najaa -> RE: začasni naslov (14.4.2011 9:56:08)

Tud če plačaš, se uradna pošta še vedno pošilja na stalni naslov. Moja mama je namreč plačala na pošti, pa je še vedno morala hodit na stalni naslov po listke, da jih je pol na pošti dvignila.




t5t6 -> RE: začasni naslov (14.4.2011 10:48:22)

Ja, to imaste pa prav, jaz sem to imela urejeno pred dvema letoma pa sem že čisto pozabila, da so mi pošiljke po zupu dejansko pošiljali na stalnega.




Blueeyes -> RE: začasni naslov (14.4.2011 18:20:11)

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Spark

Zanima me kakšen je pomen začasnega naslova. Kaj točno potegne ta naslov za seboj? Ali bo šla davčna napoved na ta naslov, ali na stalni naslo, in tudi vse ostalo,...


pri meni je šla na stalni.



pr men je tud na začasnega prišla... edino kar so kakšni uradni dokumenti (sodišča,....) to gre vse na stalni naslov...

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Tud če plačaš, se uradna pošta še vedno pošilja na stalni naslov. Moja mama je namreč plačala na pošti, pa je še vedno morala hodit na stalni naslov po listke, da jih je pol na pošti dvignila.

men so parkrat poslali na mojga stalnega, pa sem popizdila .. za kaj sem pol plačala jim če mi ne pošiljajo pošte tja k zdej živim.. od takrat naprej se niti ena pošiljka še ni oglasila na stalnem naslovu  [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Stran: [1]