Kakšni copatki za v vrtec (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


lin -> Kakšni copatki za v vrtec (15.8.2005 23:15:36)

Ker s septembrom začne naša Lin hoditi v vrtec bo potrebovala tudi copatke.Zanima me iz vaših izkušenj katere se najbolj obnesejo.Na ježka,na vezalke ali na šnolo?
Hvala




ciciban -> Kakšni copatki za v vrtec (15.8.2005 23:23:14)

Mi kupujemo na jezka.Sploh cicibanove so smotane na vezalke-se skoz odvezujejo!!!




viv_ -> Kakšni copatki za v vrtec (15.8.2005 23:38:17)

Meni je vzgojiteljica rekla, naj ji kupim copatke na vezalke.




Seven* -> Kakšni copatki za v vrtec (16.8.2005 0:00:05)

VEZALKE!!! Jezka si nonstop sezuva.. Tud vzgojiteljica me je prosila, da kupim na vezalke.




Anonimen -> Kakšni copatki za v vrtec (16.8.2005 7:57:46)

Naš je imel vedno na ježka, pa jih ni nikoli sezuval. So pa praktične, ker jih kaj kmalu znajo tudi sami obuti.




PIAF -> Kakšni copatki za v vrtec (16.8.2005 8:02:05)

Mi imamo na šnalico, kupujemo pa nove in se tudi sprašujem kakšne.
Čimveč nasvetov bo prav prišlo!




Anonimen -> Kakšni copatki za v vrtec (16.8.2005 8:37:59)

Mi imamo na vezalke. Ampak je potrebno fajn zavezat, ker se stalno odvezujejo. Te okrogle vezalke so nepraktične. Sedaj , ko bom kupovala nove, bom pogledala za "ploščatimi" vezalkami.




Anonimen -> Kakšni copatki za v vrtec (16.8.2005 8:42:30)

vezalke laho zamenjaš




ŠpelaP -> Kakšni copatki za v vrtec (16.8.2005 9:24:42)

Naš ima doma copate na ježka, v vrtcu pa ortopedske na vezalke. Že lansko leto je imel v vrtcu copate na vezalke.




VITA74 -> Kakšni copatki za v vrtec (16.8.2005 10:07:12)

Ko sem še delala v vrtcu so bili copatki na vezalke res primernejši, saj si naredil dvojno pentljo in si otroci niso odvezovali copatk, vendar ko so otroci toliko večji in samostojnejši da si copatke obujejo sami so bolj primerni na ježka.

Moj škrat sedaj že zadnje tri leta nosi kar fisher price-ove sandalčke ker so bolj odprti in se mu nogica ne poti v njih.

Lp :rozica:




lin -> Kakšni copatki za v vrtec (16.8.2005 12:42:48)

Punce hvala,najbrž se bomo odločli kr za na vezalke ali šnolo za v vrtec,za doma pa bomo kupli ene na ježka za sprobat.
Kdaj pa naj bi se otroci začeli samostojno obvat,sej vem da e različno pa kda približno?Naša Lin pri enem letu ve da so čevlji za obut in ko vidi čevlje si jih natika na nogo ma tako za hec ne da bi se znala že obut sej niti še nezadane luknje v čevlju :)-




viv_ -> Kakšni copatki za v vrtec (17.8.2005 15:01:07)

Naša ene sabdalce (so bolj kot natikači) že obuje sama, pa moje čevlje obuje :)- čeveljčkov pa še ne zna. Se pa uspešno sezuje :bravo:

Sezuvanja in slačenja so jih učili tudi v vrtcu, tako da ko so prišli iz vrta so si sami sezuli čeveljčke (jasno so jim pomagale), pa ko so šli spat, so jim hlače odpeli in povlekli čez rito, pa so jih potem do konca sami slekli...




lin -> Kakšni copatki za v vrtec (17.8.2005 21:00:31)

Viv pridni:bravo::bravo::bravo:




Stran: [1]