kdaj zobki??? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Tejči -> kdaj zobki??? (16.8.2005 11:28:26)

Mi še nimamo nobenega, je pa stara 10,5 m.




Gina -> kdaj zobki??? (16.8.2005 12:51:47)

Hihi, to da ima rokice v ustih in se slini, ne pomeni NIČ. To delajo čisto vsi otroci pri teh mesecih in čisto vse mame izjavijo, da bo sigurno dobil zobe. Lahko da jih bo res, lahko jih bo pa pri enem letu, kot jih je naš prvi, pa se je tudi slinil za znoret. Še enkrat, vsi otroci se slinijo in rinejo rokice v usta. To je razvojna faza. Bolj tipičen znak je velika sitnoba, neugodje s strani otroka. ne veš kaj mu je, pa vse sorte probaš, dete pa je še kar sitno in sitno....




Anonimen -> kdaj zobki??? (16.8.2005 13:57:51)

Ja, Gina, poznam to. Če bi poslušala vse tete in babice, ki govorijo, da bo otrok zobke dobil vsakič, ko ima roke v ustih, bi zdaj moral imeti že vse zobke.:)-:)-:)-:)-Nima pa še nobenega.




Naja31 -> kdaj zobki??? (16.8.2005 16:06:49)

Tris, Gina ima prav. To, da se slini sto na uro ni znak, da dobiva zobke. To se vsi zacnejo v tej starosti, pa vse nesejo v usta, celo pest si not tlaci. No, moj je bil grozno siten 3,4 dni preden je prvi zobek ven pogledal. Sem sele potem pogruntala zakaj je tok siten. Prej nisem opazila, da bi se mu kaj v ustih dogajalo. No, 2,3 dni za prvim je pogledal se drugi zobek, to pa v hudih bolecinah. Tri dni je jokal, krical in jamral. Res je bilo hudo.

Blacky, meni gre pa najbolj na zivce ker zdaj vsakic ko mali jamra, joka, ponoci ne spi, vsi pametujejo, da so to sigurno zobki. :)




nita -> kdaj zobki??? (16.8.2005 18:10:56)

Pri dobrih 6-tih mesecih še nimamo nobenega.




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]