Zaposlitev v tujini (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Linostarček -> Zaposlitev v tujini (3.4.2011 20:17:38)

Zanima me koliko vas dela v tujini predvsem žensk in kakšne so vaše izkušnje
Ker se sama bolj ko ne odločam da bi šla delat v Avstrijo




constanca -> RE: Zaposlitev v tujini (3.4.2011 21:00:32)


Na kateri konec Avstrije pa bi sla, ce lahko vprasam.

lp




DragonLady -> RE: Zaposlitev v tujini (4.4.2011 11:50:17)

Se pridružujem avtorici teme, se močno zanimam za zaposlitev v Avstriji (po porodniški, seveda), v bližini meje, ker bi se vsak dan vozila. Imam izkušnje na področju nege ostarelih, zato bi prosila za informacije rrjevk, ki so v tem fohu.[sm=smiley36.gif]




malaMravljica -> RE: Zaposlitev v tujini (4.4.2011 14:40:30)

IZVIRNO SPOROČILO: constanca


Na kateri konec Avstrije pa bi sla, ce lahko vprasam.

lp



Constanca, ne hecam se. Jaz bi tudi sla cez mejo, imas kaj zame? Res se ne hecam. Sam delala bi cez ves. Kannst du auch ZS schreiben. In se nekaj, sedaj spomladi se OBVEZNO vidiva.




Linostarček -> RE: Zaposlitev v tujini (4.4.2011 15:51:37)

najbolj me zanima okolica Steiermarka




rogljicek -> RE: Zaposlitev v tujini (4.4.2011 20:51:39)

jaz delam v nemciji, stuttgart. kaj pa te zanima v zvezi z delom v tujini?




maja&m -> RE: Zaposlitev v tujini (4.4.2011 21:34:59)

rogljicek - s čim se ukvarjate in ali iščete kakšno delovno silo? kako si ti prišla do zaposlitve? premestitev ali si iskala delo v tujini? kako poiskati delo v tujini, če si iz stroke - javni sektor? hvalaaaa




sončnica14 -> RE: Zaposlitev v tujini (4.4.2011 21:59:48)

tale tema tudi mene zanima in sicer
- ali potrebuješ kakšno dovoljenje
- kako je potem z vsemi temi zdravstvenimi pokojninskimi in ostalimi zavarovanji

A lahko katera, ki dela v tujini to malo razloži.
Hvala.




rogljicek -> RE: Zaposlitev v tujini (4.4.2011 22:01:50)

maja&m, sem sla za ljubeznijo, si ustvarla druzino in poiskala zaposlitev. Men je blo v bistvu zlo enostavno, ena prosnja in sluzba je bla moja. Iskala cc 2 tedna [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image] Sreca in uporabno znanje na kupu.
Sluzbo pa lahko isces tako kot povsod, na kakih straneh, ki oglasujejo delovna mesta al pa direktno firmo, ce poznas.




zvezdica_1 -> RE: Zaposlitev v tujini (5.4.2011 18:52:54)

z majem se odpre trg dela v avstriji...
veliko sreče pri iskanju vsem




rogljicek -> RE: Zaposlitev v tujini (5.4.2011 22:10:09)

tudi v nemciji je trg maja odprt, se pravi ne rabis delovnega dovoljena ali vize. soncnica, ko se zaposlis, obenem uredis vse oz. uredi firma za katero delas. naceloma je vse avtomatsko.
Ne vem pa kako je, ce gres v drzavo in potem isces sluzbo[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Stran: [1]