|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pomoč - nujno
1.4.2011 12:59:57   
kovač
Dobila semmočno vnetje spolovila. Sedaj pa me zanima ali grem lahko k svoji ginekologinji na pregled ali moram nekam samoplačniško. Pregled mi pripada šele konec leta.

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pomoč - nujno
1.4.2011 13:01:46   
pikica*
Saj se hecaš, a ne?user posted image

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pomoč - nujno
1.4.2011 13:09:05   
kovač
hvala za odgovor, zdaj pa res vse vem...

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pomoč - nujno
1.4.2011 13:10:29   
liliana
Normalno, da greš.....

Tisti pregled, ki ti pripada nima veze z ostalimi ginekološkimi težavami, ki te pestijo.....

Če imaš kakršnekoli bolečine, vnetje.....se normalno naročiš, poveš svojo težavo in ti povedo kdaj prideš na pregled......in nič ni samoplačniško......

< Sporočilo je popravil liliana -- 1.4.2011 13:11:29 >

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pomoč - nujno
1.4.2011 13:43:39   
pikica*
saj poznaš tisto garbage in garbage outuser posted image .
Nekako mi je logično, da ženske vedo, da je samo pri brisu omejitev, za ostale težave pa je jasno, da pokličeš in te vzamejo. Ko si noseča, te tudi vzamejo in ne rabiš čakat na naslednji redni pregled. Pa pri zobarju tudi ne rabiš čakat pol leta, če te boli zob. 

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pomoč - nujno
1.4.2011 13:45:23   
*goldfish*
Nekje je takouser posted image
Tudi sama sem doživela čisto enako....v februarju ali januarju...saj ne vem, kdaj sem obiskala v zdravstvenem domu G, mi je sestra povedala....komaj aprila vas pripada pregled. Pogledala sem čukasto in mi je že zaloputala z vrati. Prišla sem nazaj s krvavim izcedkom in takrat so me komaj vzeli....potem pa je G izjavil: Imate hudo vnetje!

Mater zakaj že...če pa mi je sestra zabrusila da me na leto pripada samo en pregled????

_____________________________

Vse bitke v katere se zapletemo se zgodijo zato, da nas nečesa naučijo - tudi tiste, ki jih zgubimo.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pomoč - nujno
1.4.2011 13:47:41   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: mana_t

če pa mi je sestra zabrusila da me na leto pripada samo en pregled????


Sestre znajo bit včasih malo čudne. Naša napaka pa je, da smo tiho. Če imamo težave, nam morajo pomagat in pika. In hudo vnetje JE težava, s katero ne moreš čakat par mesecev. In nima bit kaj samoplačniška (če hodiš na koncesijo). V nasprtonem primeru pa menjat zdravnika.

(odgovor članu *goldfish*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pomoč - nujno
1.4.2011 20:38:43   
titania




IZVIRNO SPOROČILO: mana_t

 

Sestre znajo bit včasih malo čudne. Naša napaka pa je, da smo tiho. Če imamo težave, nam morajo pomagat in pika.



Se popolnoma strinjam!!!!


_____________________________

Only God can judge me :)

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pomoč - nujno
1.4.2011 23:24:44   
superstar7
Štala. Men je kr smešno k bi se mi že zdavnej odpelal če bi mi kdo pred nosom z vrati zaloputnu.user posted image user posted image V tem tednu sem imela 2 pregleda. Enega v samoplačniški ambulanti Orl in še enega pri osebnem zdravniku. Ko greš k nekomu ki ima samoplačniško te gleda kot boga še kavo bi spil s tabo, sestra je prijazna in takoj si na vrsti. Ko greš pa v zdravstveni dom k svojemu zdravniku pa čakaš 1 uro ali več pa čeprav si bil prej naročen! pa še norca se delajo iz tebe! Že študiram da bi za tistih 2x na leto ko rabim zdravnika rajš plačala.user posted image user posted image

_____________________________

Friendship often ends in love; but love in friendship - never.
Charles Caleb Colton

(odgovor članu titania)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...





1hruška

V katerem tednu nosečnosti se je otroček obrnil na glavico (glavična vstava)?

pred 34. tednom (64%)

med 34. in 37. tednom (14%)

po 38. tednu (5%)

po zunanjem obračanju (1%)

ni se obrnil (16%)


Število vseh glasov: 216

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!