otroški oddelek očesna lj (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Klarissa -> otroški oddelek očesna lj (31.3.2011 22:35:04)

Pozdravljeni,
v kratkem bova s sinom starim 1leto hospitalizirana na otroškem odd na očesni kliniki v lj. Informacij imam zelo malo zato če je kdo pred kratkim bil:
s sabo morava imeti pižamo, copate. Kako je pa s plenicami?
Kakšna je kaj hrana? Kako je z igračkami na oddelku?
Je normalna postelja za mamico?
Napišite prosim svoje izkušnje. Hvala in lp




katjandraž -> RE: otroški oddelek očesna lj (1.4.2011 6:25:35)

Živjo!
Moj sin je bil že 2x tam, vendar je bil starejši (4 in 7 let). Dobiš svojo sobico, kjer je sta 2 normalni postelji. Najbrž bo za tvojega sinka ena izmed postelj tista z ograjo okoli, sem videla, da jih tudi imajo. Tam je tudi igralnica, dopoldne vzgojiteljica, imajo veliko igrač, ki jih otroci lahko nesejo tudi v svoje sobe.
Glede plenic nimam pojma, hrana pa je čist ok. Vsi so zelo prijazni, tako da naj te iz tega vidika ne skrbi.  Srečno!




taki -> RE: otroški oddelek očesna lj (1.4.2011 8:51:48)

Ojla!
Sem bila lani tam z osemmesečnico. Plenice prineseš s sabo. Za oblekice so rekli naj prinesemo svoje, ker baje imajo zelo malo majhnih.
Glede prehrane - se vse lahko zmeniš. Če rabi še kakšen vmesni obrok ali pa AM, vse dobiš.
Drugo pa vse, kakor je že katjandraž napisala.
lp




matcar -> RE: otroški oddelek očesna lj (1.4.2011 13:27:17)

Dan!

Bila z sinom že 3x tam hospitalizirana,oblačila sma imela svoja,tudi nekaj igračk,je pa tam velika igralnica z vzgojiteljico.Pleničke sma tudi tam dobila,bila v svoji sobi,kjer je ena otroška posteljica in ena za odraslega.So pa sestre tak-tak.Hrana pa mi je bila boljša,kot pri nas v B,dobita vsak svoj obrok.Fajn porihtajta![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Klarissa -> RE: otroški oddelek očesna lj (1.4.2011 15:08:19)

Hvala punce hvala za odgovore.




Stran: [1]