Dejte mi povedat - vreme na otokih dalmacije (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


TomTaylor -> Dejte mi povedat - vreme na otokih dalmacije (30.3.2011 11:01:21)

zdej mal premišljujemo, da bi šli septembra-oktobra na dopust - pa me zanima kolk je kaj z vremenom na te jesenske mesece - v mislih imam pa Hvar in Brač. A je morje takrat še dovolj toplo za zaplavat pa malo počofotat?...




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (30.3.2011 11:25:35)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




liliana -> RE: Dejte mi povedat - vreme na otokih dalmacije (30.3.2011 11:27:14)

Mi gremo vsako leto v prvi polovici septembra za dva tena......običajno na Vis......in smo v 10 letih enkrat imeli od teh 14 dni en teden burje......takrat ni fajn, ker je res mrzlo in še morje se je precej shladilo......drugače pa je morje precej toplo, da se komot dete tudi kopa......zunaj pa ni tiste vročine, skoraj 40 stopinj, ko omedlevaš, ampak so temperature okoli 27 do 30 stopinj.....mi smo kot pravim vedno imeli lepo vremo......največ kake 2 ali 3 dni, ko je bilo oblačno ali je malo deževalo oz. bolj pršelo, vendar če si 14 dni te to niti ne moti.......




liliana -> RE: Dejte mi povedat - vreme na otokih dalmacije (30.3.2011 11:29:55)

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

hehe - se vremenarji tega ne znajo povedat [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]  no, mogoce bi kaki Kitajci znali - menda znajo programirat vreme - ampak dvomim, da jih Dalmacija kaj zlo zanima [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]

Hvar in Brac sta dovolj juzno, da zna biti lepo - se pa zna zgoditi kaka hladna fronta in ta potem vse bistveno ohladi. tko da moras imet mal srece, se mi zdi. mi imamo vikend blizu Zadra in je lani takoj po koncu avgusta neka huda burja potegnila, pa par dni slabega vremena in smo zmrzovali. kasneje se je seveda spet ogrelo, ampak ni blo vec tisto pravo.


Mi smo lani v septembru imeli super vreme....dva dni oblačnega (in to prvi in zadnji dan) drugače pa sonce.....morje je bilo toplo.....ni pa bilo vročine, to pa res....ampak prijetno toplo......ene 27 stopinj......




NEVA-1 -> RE: Dejte mi povedat - vreme na otokih dalmacije (30.3.2011 11:31:24)

Lanski oktober jebil kar mrzel, smo okoli 10.oktobra jadrali okoli omenjenih otokov, pa je bilo morje bolj kot ne hladno, septembra smo imeli pa vedno lepo vreme, ampak zdej imamo šolarje in to odpade, tako da septebra ja, oktobra je pa bolj ne




kristinaj -> RE: Dejte mi povedat - vreme na otokih dalmacije (30.3.2011 12:11:51)

jaz sem bila na braču 14 dni od začetka sept in je bilo lepooooo, ma je blo to enih 15 let nazaj.. sami na plaži, morje ok...

kako je pa sedaj pojma nimam...




sončnica24 -> RE: Dejte mi povedat - vreme na otokih dalmacije (30.3.2011 12:41:48)

Vreme je tak tak, v začetku septembra bi še rekla da je kar, je pa res da smo mi bli lani zadnji dva tedna na Braču-pa se nismo niti en dan kopali ker je burja vse zmrdala[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]. Letos gremo zgleda drug teden v avgustu pa upam da bomo imeli lepo vreme, čeprav je včasih avgust slabši kot september[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image] - bomo vidli.




skuštrana -> RE: Dejte mi povedat - vreme na otokih dalmacije (30.3.2011 14:21:45)

Mi gremo vedno na dopust septembra in smo imeli še vedno lepo. Je pa res da ni več tiste vročine, ampak za kopanje je pa še komot pa super je ker so plaže prazne, ljudje bolj na easy ker ni več tiste frke strke... Oktober pa je že bolj pod vprašanjem, če se želite kopati. 




**Tinkara78** -> RE: Dejte mi povedat - vreme na otokih dalmacije (30.3.2011 14:43:53)

Mi smo do lani hodili izključno septembra na morje. Vedno smo imeli lepo vreme. To pomeni, da ni bilo dneva da ne bi bili na plaži. Dvakrat smo bili na Bolu/Brač in sem se vedno kopala v morju oz. vsaj 1x namočila (cca. 20 stopinj). Sicer je meni morje vedno mrzlo.Drugače smo se pa kopali tudi v bazenih. Mogoče pride prav gledati hotele z notranjimi bazeni.

Mi smo zelo radi hodili na dopust septembra.





Anonimen -> RE: Dejte mi povedat - vreme na otokih dalmacije (30.3.2011 21:08:03)

Septembra se običajno še komot kopaš. Oktober je pa že vprašljiv.




Stran: [1]