Again - kam na morje oz. mesto na Jadranu? (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice >> Počitnice na Jadranu



Sporočilo


naja17 -> Again - kam na morje oz. mesto na Jadranu? (28.3.2011 10:40:42)

Iščem, berem, pa vseen moram svojo temo odpret...

Torej, konec junija bi šla novopečena družinica na morje... Mali bo takrat 4 mesece... Ne rabimo app ob morju, pa to ga bom tak sama iskala, ni panike, ne rabim peščene plaže, ker mali tak tega še ne rabi, pa itak če bo vse kul, septembra letimo nekam na peščeno plažo...

Mene bolj zanima, kje vam je bilo všeč oz. kje je takole:
- da ima dosti borovcev in sprehajalne poti (npr. Rabac je ena taka varianta)
- da je tudi zvečer lepo za sprehajat (npr. Poreč je lep)

Zaenkrat ne želimo:
- otoka Pag, ker sem bila že 100x in bi šla kam drugam, čeprav vem, da je fajn [sm=smiley1.gif]
- na splošno otokov (bi šla drgač na Dugi otok), smo rekl za prvič rajš celino [sm=smiley29.gif]
- klasični TN ala Zaton
- po možnosti, da ni lih Istra no [sm=smiley1.gif]

Hvala!




tilči -> RE: Again - kam na morje oz. mesto na Jadranu? (28.3.2011 10:42:06)

Rabac je super za sprehode




*bubi* -> RE: Again - kam na morje oz. mesto na Jadranu? (28.3.2011 19:57:20)

Za konec junija, ko itak morje še ni za kopat, sem jaz pomislila na Istro - Umag, Novigrad.

Iščeš hotel, po možnosti z notranjim bazenom (do konca junija so po navadi odprti)? Potem Petrčane?




Anonimen -> RE: Again - kam na morje oz. mesto na Jadranu? (28.3.2011 20:03:12)

Naja17, konec junija je morje v srednji in južni Dalmaciji že več kot primerno za kopanje. Mogoče zna biti mAkarska prav dobra izbira.




naja17 -> RE: Again - kam na morje oz. mesto na Jadranu? (29.3.2011 7:34:08)


IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Za konec junija, ko itak morje še ni za kopat, sem jaz pomislila na Istro - Umag, Novigrad.

Iščeš hotel, po možnosti z notranjim bazenom (do konca junija so po navadi odprti)? Potem Petrčane?



Kako ne [sm=zmeden.gif] Vsako leto sem na morju konec junija, pa se kopam?



IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Naja17, konec junija je morje v srednji in južni Dalmaciji že več kot primerno za kopanje. Mogoče zna biti mAkarska prav dobra izbira.


Jaaaa Makarska, sam moj za prvič noče tko deleč, da mal vidimo kak bo mali na morju...




Stran: [1]