A,B,C paketi (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


luka jan -> A,B,C paketi (24.3.2011 19:43:39)

Razmišljam o zamnjavi svojega sedanjega paketa (mislim da je paket povezani 77) z enim izmed teh 3 Mobitelovih paketov in me zanima, če ga katera že ima.[sm=zmeden.gif]

Sem gledala njihovo spletno stran in so mi kar všeč, samo ne vem ali moram počakati da mi stara vezava poteče, ali lahko spremenim kar vmes.
Rabila pa bi paket, kjer se lahko velikoooo pogovarjaš, za malo denarja.[sm=smiley36.gif]


Še to, Mobitel je edini operater ki mi dela v našem kraju, tako da tu izbire nimam.[sm=smiley1.gif]




Medea10 -> RE: A,B,C paketi (25.3.2011 10:56:24)

Če imaš do 30 let
Itak Džabest- 19€, 1000 sms, 1000 minut, 100 MB prenosa 
Ta mi je super, ga ima moj.




luka jan -> RE: A,B,C paketi (25.3.2011 11:18:38)


IZVIRNO SPOROČILO: Medea10

Če imaš do 30 let
Itak Džabest- 19€, 1000 sms, 1000 minut, 100 MB prenosa 
Ta mi je super, ga ima moj.



Žal so moja Itak džabest leta minila, sem prestara.[sm=smiley19.gif] Moram najt nekaj drugega, pa sem mislaila en ta paket vzet, samo ne vem katerega. Bom verjetno drug teden šla na Mobitel, pa mi bodo glede na moje sedanje raćune najboljše svetovali.[sm=smiley1.gif]




sazi -> RE: A,B,C paketi (25.3.2011 12:15:16)

Sem šla zdaj gledat te pakete, pa se mi sploh ne zdijo fajn[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]. V poštev pridejo edino in samo (v primerjavi z npr. opti povezani) če res veliko kličeš v druga mobilna omrežja. Pogovorov ima opti povezani več v Mobitel omrežje in v stacionarna omrežja, pa še SMS-je zraven.

Pa če zamenjaš paket, je zagotovo kak haklc pri aneksu - če greš na cenejši paket - razen če je bila splošna akcija in cena ni bila pogojena s paketom, ki ga imaš.




*bubi* -> RE: A,B,C paketi (25.3.2011 16:34:08)

IZVIRNO SPOROČILO: luka jan
Še to, Mobitel je edini operater ki mi dela v našem kraju, tako da tu izbire nimam.[sm=smiley1.gif]


V tem primeru bi lahko pokukala tudi k Debitelu. Daj par mesecev spremljaj, koliko min/SMS/MB porabiš... vzami neko povprečje in izberi/sestavi paket.

Prehod k Debitelu je seveda odvisen od tvojih aneksov.




Stran: [1]