rabim hiter odgovor tistih ki imajo mireno !!! (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


nynna -> rabim hiter odgovor tistih ki imajo mireno !!! (21.3.2011 11:02:54)

Zanima me če je mogla katera plačati ultrazvok po vstavitvi mirene, t.i. potrditveni ultrazvok. Hvala




Precious -> RE: rabim hiter odgovor tistih ki imajo mireno !!! (21.3.2011 11:05:06)

ne,imela sem jih 3,pa nisem rabila nobenega plačat




darja.mark -> RE: rabim hiter odgovor tistih ki imajo mireno !!! (21.3.2011 11:06:25)

Jaz sem mela zatem še dva pregleda, da je pogledala če je vse ok, na svojem mestu,....tudi nisem nič plačala.




Luns -> RE: rabim hiter odgovor tistih ki imajo mireno !!! (21.3.2011 11:06:53)

Tudi nič plačala.




PinaNina -> RE: rabim hiter odgovor tistih ki imajo mireno !!! (21.3.2011 11:07:01)

Menjala ravno pred kratkim, ultrazvok je naredila takoj po vstavitvi, nič plačala, nimam več nobenega pregleda v zvezi z mireno.




nynna -> RE: rabim hiter odgovor tistih ki imajo mireno !!! (21.3.2011 11:15:51)

Meni ga hoče računati [sm=smiley13.gif]




Precious -> RE: rabim hiter odgovor tistih ki imajo mireno !!! (21.3.2011 11:17:48)

Ti ga ne sme računat




KIKI**** -> RE: rabim hiter odgovor tistih ki imajo mireno !!! (21.3.2011 11:24:02)

Jaz imam že drugo mireno.
Pri prvi vstavitvi mi je naredila UZ pred vstavitvijo, potem po vstavitvi in po 3 mesecih sem imela kontrolo in UZ, po dveh letih zopet kontrola in zopet UZ.  Torej 4 v 5 letih.

Ko sem jo odstranila je zopet naredila UZ, vstavila novo naredila UZ, da ugotovi lego, po 3 mesecih pa spet kontrola in UZ. Čez 2 leti imam spet kontrolo in UZ.

Ne plačaj!




end1 -> RE: rabim hiter odgovor tistih ki imajo mireno !!! (21.3.2011 13:58:49)

nič plačala, naredil mi ga je po prvem pregledu po ustavitvi!




Blink1 -> RE: rabim hiter odgovor tistih ki imajo mireno !!! (21.3.2011 14:04:48)

jaz se sploh ne spomnim, da bi mi ga delala [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]

Sem jo pa po dveh letih dala ven.. sem imela nonstop vnetja [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]




sončnica24 -> RE: rabim hiter odgovor tistih ki imajo mireno !!! (21.3.2011 14:07:38)

Jaz se tudi ne spomin, če sem imela po vstavitvi še kakšen UZ, vem pa da nisem nič plačala.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (21.3.2011 14:24:38)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Precious -> RE: rabim hiter odgovor tistih ki imajo mireno !!! (21.3.2011 14:30:20)

Blinksaj ga načeloma niti ne potrebuješ. Izkušen G že ve kako se pravilno vstavi in ni potrebe po dodatnem UZ. Jaz sem imela v roku 10 min 3 UZ [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]  na koncu ostala brez mirene




Blink1 -> RE: rabim hiter odgovor tistih ki imajo mireno !!! (21.3.2011 14:41:39)

IZVIRNO SPOROČILO: Precious

Blinksaj ga načeloma niti ne potrebuješ. Izkušen G že ve kako se pravilno vstavi in ni potrebe po dodatnem UZ. Jaz sem imela v roku 10 min 3 UZ [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]   na koncu ostala brez mirene


Đizs [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




blaža -> RE: rabim hiter odgovor tistih ki imajo mireno !!! (21.3.2011 14:42:52)

Jaz UZ sploh nisem mela po vstavitvi. sem ga pa mela enkrat kasneje, mislim, da eno leto po Mireni, ker sem mela eno cisto, pa da je vidu, če je bla vodena, če je šla proč,.. In nisem nič plačala.




bori2 -> RE: rabim hiter odgovor tistih ki imajo mireno !!! (22.3.2011 7:46:51)

NE.
Morda bom morala pa zdej, ko jo mislim ven dat,...




viroza -> RE: rabim hiter odgovor tistih ki imajo mireno !!! (22.3.2011 8:40:57)

Sem imela UZ. pred in po vstavitvi,po prvi mestruaciji in zdej imam enkrat letno pregled,če še stoji na svojem mestu.In nikoli nič plačala.





rogljicek -> RE: rabim hiter odgovor tistih ki imajo mireno !!! (22.3.2011 8:48:26)

mene pa zanima matero mmireno mate. tisto hormonsko, al spiralno (mislim, da se tako rece) in kaksne so izkusnje. Kako je potem z menstruacijo? Mocnejsa, boleca,...?




Luns -> RE: rabim hiter odgovor tistih ki imajo mireno !!! (22.3.2011 10:22:42)

Jaz imam hormonsko skor eno leto zdaj, nimam nobenih stranskih učinkov, menstruacija je pa skoraj izginila se pojavi na par mesecev ampak zadostuje že dnevni vložek.




FLOWR12 -> RE: rabim hiter odgovor tistih ki imajo mireno !!! (22.3.2011 11:15:47)

Jaz imam že tretjo mireno. Torej prvi dve sem si morala kupiti še sama (takrat je bila še plačljiva). Letos sem jo dobila zastonj, a sem plačala UZ takoj po vstavitvi 40€. Mislim dober hec, če ne plačaš mirene moraš plačati UZ. Prvič in drugič pa sem imela UZ zastonj. Torej kakor koli se obneneš - PLAČAŠ. Meni je še ginekologinja svetovala, da moram hoditi vsako leto na UZ, da vidi če je še vse na svojem mestu. Mislim prav zanimivo!!!! Ko sem imela mireno prejšnih 10 let mi tega ni svetovala ker je bil UZ zastonj, sedaj naj bi ji pa vsako leto dala 40 €. Mislim, da me razen na rednih preglednih ne bo videla.

Prav zanimivo mi je brati, da nam tega nebi smeli zaračunavati. Kje se lahko to preveri? Torej je plačilo odvisno samo od ginekologa? SRAMOTA!!!




emaa -> RE: rabim hiter odgovor tistih ki imajo mireno !!! (22.3.2011 11:29:02)

Nobenega od UZ po vstavitvi mirene nisem plačala




valerija77 -> RE: rabim hiter odgovor tistih ki imajo mireno !!! (22.3.2011 11:52:47)

Tudi jaz imam že drugo mireno. Prvič sem jo dala odstraniti na svojo željo že po letu dni, ker smo pač želeli imeti enega sončka. Drugo mi je vstavila na prvem pregledu po porodu in tudi naredila uz, pa nisem nikoli nič plačala. Imam pa sedaj preglede na 1 leto prav zaradi mirene in nič ne plačam. Zato bi se na tvojem mestu malo pozanimala glede plačljivosti uz ali pa zamenjala g.




sončnica24 -> RE: rabim hiter odgovor tistih ki imajo mireno !!! (22.3.2011 13:57:58)

Jaz imam hormonsko, ja pa zanimivo da imate vse po enem letu pregled, jaz namreč nisem imela več nobenega pregleda in ga nimam prej kot druglo leto decembra, pa še to zaradi brisa ne zaradi mirene, za njo mi je rekla samo da se po petih letih mora menjat.
Edino kar meni ni vščeč je to da enkrat imam menstruacjo pa potem spet kak mesec da je ni pa potem spet pride. So pa dosti šibkejše edino malce daljše ampak če gledam da je kak mesec sploh ni pa da nimam nobenih drugih težav potem to odtehta, ker pred nosečnostjo sem včasih mislila da mi bo jajčnike razneslo tako me je bolelo.




blaža -> RE: rabim hiter odgovor tistih ki imajo mireno !!! (22.3.2011 14:14:43)


IZVIRNO SPOROČILO: FLOWR12

Jaz imam že tretjo mireno. Torej prvi dve sem si morala kupiti še sama (takrat je bila še plačljiva). Letos sem jo dobila zastonj, a sem plačala UZ takoj po vstavitvi 40€. Mislim dober hec, če ne plačaš mirene moraš plačati UZ. Prvič in drugič pa sem imela UZ zastonj. Torej kakor koli se obneneš - PLAČAŠ. Meni je še ginekologinja svetovala, da moram hoditi vsako leto na UZ, da vidi če je še vse na svojem mestu. Mislim prav zanimivo!!!! Ko sem imela mireno prejšnih 10 let mi tega ni svetovala ker je bil UZ zastonj, sedaj naj bi ji pa vsako leto dala 40 €. Mislim, da me razen na rednih preglednih ne bo videla.

Prav zanimivo mi je brati, da nam tega nebi smeli zaračunavati. Kje se lahko to preveri? Torej je plačilo odvisno samo od ginekologa? SRAMOTA!!!


Po mojem je nateg, ker moj mi je sedaj, ko je vzel bris, vaginalno pogledal še mireno in je reku, da je na mestu in da je ok. Se pravi, da se da tako pogledat, brez UZ. edino, če je totalno nesposobna G.[sm=hudicek1.gif]




emaa -> RE: rabim hiter odgovor tistih ki imajo mireno !!! (22.3.2011 14:45:42)

Vaginalno pogleda, če se štrikec vidi, pri meni se ni, pa je naredila UZ, da je preverila, da je mirena res tam, kjer mora biti. 




Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>