|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Poštarji...
17.3.2011 10:59:59   
Urša
IZVIRNO SPOROČILO: Teni RR

Mi smo 200 m od pošte, pa pošte ni nikoli pred 12. Včasih pa tudi malo pred 14.


Enako!

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Poštarji...
17.3.2011 13:03:11   
liliana
Poštarji delajo verjetno kakih 7 ali 8 ur na dan......in imajo nek okoliš, kjer raznašajo pošto.....zato se meni zdi čisto normalno, da vsi ne moremo dobiti pošte ob 8. uri zjutraj, če pa poštar raznaša pošto do 14. ure.......zato eni pač dobijo pošto ob 8. uri, eni ob 10h, eni ob 12h, eni pa pač ob 14. uri.....


(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Poštarji...
17.3.2011 14:00:04   
klaja
Če se mu mudi domov kaj delat, je že ob 8.30 pošta v nabiralniku, je pa čisto odvisno od poštarja, drugače pa do 10.30 je sigurno že dostavljeno. Pakete pa pripelje z avtom in je že tudi zgodnji, ponavadi pred 9. uro.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Poštarji...
17.3.2011 14:23:49   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: branka81

Kdaj pri vas nosijo pošto tile naši poštarji?

Če je kaj za podpisat, VEDNO takrat, ko mulc ravno zaspi user posted image . In se dobesedno obesi na zvonec, ker mu gre na jetra, da stranke ne slišijo zvonenja, potem se pa pritožujejo, da niso pozvonili (to mi je razložil, ko sem mu prijazno razložila, da ne rabi zvonca dol vržt, ker če se m doma, bom prišla tudi, če pozvoni samo enkrat in to NORMALNO). Vsaka "vas" ma druge probleme user posted image .


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu branka81)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Poštarji...
17.3.2011 17:38:26   
Arwenko
IZVIRNO SPOROČILO: Saša27

No pri nas pa je tako, da poštar ko prinese priporočeno pošiljko nikoli ne preveri če smo doma, ampak (predvidevam) si že prej napiše listek (obvestilo) za v nabiralnik. Sem zadnjič, ko sem ravno bila doma slišala, da pelje proti naši hiši in ker sem vedela, da dobim priporočeno sem hitro odšla do vhodnih vrat in videla, da je zapeljal do nabiralnika, vrgel vanj obvestilo o priporočeni pošiljki in lepo peljal naprej. No pa sem morala lepo počakati do 17. ure, da sem lahko pošto dvignila na pošti. Moram pa napisati, da se mi je to že večkrat zgodilo.


To se je dogajalo pri nas in sem zadnjič šla na pošto, pa pošteno popenla pred šefico in je zadostovalo, zdaj vsakokrat pozvoni user posted image

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Adaptirano mleko
kepica

Katero adaptirano mleko uporabljate?

Aptamil (50%)

Hipp (12%)

Milumil (4%)

Comformil (2%)

Novalac (24%)

Babylove (8%)


Število vseh glasov: 258

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!