|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   domišljijska igra enoletnice
13.3.2011 22:05:04   
lunka1
zanima me, kako se igrajo vaši dojenčki/malčki?

naša še ni stara eno leto, no bo pa čez tri dni in zadnji mesec opažam njeno domišljijsko igro... ima dojenčka in voziček, tega dojenčka hrani s stekleničko in drugimi lončki, prav tako hrani tudi druge igrače, da "pijejo mleko". potem tega dojenčka daje spat v škatlo - "posteljo", ga vozi z vozičkom po stanovanju, skratka izgleda, kot da se igra mamo user posted image

prav tako je s telefoni - ga da h ušesu in se ji prav fino zdi, ko ji rečeš halo halo in jo vprašaš, kdo jo kliče. namesto telefona uporablja tudi karkoli podobnega, ploščice, daljinca in jih daje k ušesu, kot da telefonira.

v bistvu se mi zdi kar malo zgodaj za domišljijsko igro, ampak kot kaže ni... kako se igrajo vaši enoletniki?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: domišljijska igra enoletnice
13.3.2011 22:15:00   
lilip
Moja dva sta se enako kot tvoja. Punčka se je že igrala "mamo" z doječki in seveda telefonirala (s telefonom, daljincem...). Tamali se ne igra tolk z dojenčki, ampak kar naprej ropota s posodo in se dela, da pije, meša in se zraven reži:-) Pa tudi on telefonira (imam en mini glavnik, ki se zloži na pol, na eni strani je ogledalo, na drugi pa za česat, in to odpira, da na uho in se glaša).

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: domišljijska igra enoletnice
13.3.2011 22:20:37   
eva1
Pomoje se večino 1 letnikov tako igra..moj tudi kuha(mu dam kuhalnico in gre pa mi posodo vn zmeče, pol pa kuha, pa pije iz vse posode(jo slini ), pa je(zraven pa ammmmm govori), pa isto telefonira z vsem stvarem podobnim telefonu...z dojenčki se ne igra, non stop pa vozi avtomobilčke po tleh(kar recimo moj prvorojenec in druga frajla nista nikoli delala)...

(odgovor članu lilip)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: domišljijska igra enoletnice
14.3.2011 8:49:27   
manna
Ja, tudi to je počela pri enem letu. Zdaj ima 21 mesecev, pa ne samo da jih daja spančkat in na kahlico, pač pa jih tudi ogovarja, ošteva, pohvali, jim kuha, jih hrani, jim poje,..skratka ima cel žur in se tako zamoti da jo lahko samo opazuješ in se čudiš...Res prisrčno.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: domišljijska igra enoletnice
18.3.2011 8:08:18   
Jada82
Heheh, ja ja, kdo bi si mislil, tud jaz sem mislila, da se začnejo tko igrat šele kasneje, pa očitno ni tako. Naša žaba tud telefonira, haha, pa kuha itd. Dojenčka sicer nimamo, pa tud še nekaj časa ne bomo kupli, ker se mi zdi, da ima že celo sobo igrač. Mogoč ji bom za poleti kupila kuhinjico za ven. Ja, drugač pa tud oblači in slači punčke, sestavlja leseno sestavljanko pa lončke, vozi avtomobilčke itd. Predvsem pa zelo rada naštima kakšno muziko in zraven pleše in "poje" - to je pa najbolj luštno! user posted image user posted image user posted image  Pomoje bo plesalka, heheh, upam, men je blo to super!! user posted image
Ja, so kar face ... naša je še mali jezljivec in ko ji kaj ne gre, se tako ujezi, da je kar joj. Ja, pa trmasta je tud že, k sto user posted image  - to je še ena stvar, za katero sem mislila, da so taki šele tam nekje pri 3h letih ... hm, sem se uštela user posted image  Pri nas se že kdaj pa kdaj mečemo po tleh itd. Hm .... user posted image

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: domišljijska igra enoletnice
26.3.2011 15:03:42   
aromaja
Ma isto, naša tudi nosi punčke in živalce okol, vozi voziček, daje papat, kuha, meša....telefonira... Pač...oponaša nas, kaj delamo.

_____________________________

Whatever.

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?