Baby Welt Moon Fit+ (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


JanaB -> Baby Welt Moon Fit+ (2.3.2011 0:03:30)

Sem že z iskalnikom pregledala vse napisano o tem vozičku a nisem našla vseh odgovorov zato tiste, ki ta voziček imate prosim za pomoč.
1. Ali je sedeči položaj dovolj pokončen? Se mi zdi kot, da ni vendar a pri katerem vozičku sploh je. Se zdi, da so vsi malo nagnjeni.
2. Ali je kaj moteče, da se nogic ne da dvignit, ko otrok zaspi? 
3. Kakšna dežna prevleka in senčnik pašeta na ta voziček? Kje ste ju kupili oz. ali ste ju sploh rabili?
4. Ste zadovoljni z vozičkom / s čem niste?
5. Kateri je bil vaš glavni voziček - tisti, ki ste uporabljali do te marele?
Upam, da nisem preveč zahtevna in že v naprej hvala.




Petka09 -> RE: Baby Welt Moon Fit+ (2.3.2011 8:15:28)

IZVIRNO SPOROČILO: JanaB

1. Ali je sedeči položaj dovolj pokončen? Se mi zdi kot, da ni vendar a pri katerem vozičku sploh je. Se zdi, da so vsi malo nagnjeni. Našo smo začeli vozit notri nekje pri 10 mesecih. Za moj pojem je povsem dovolj pokončen položaj, saj na 90°naslonu ne bi mogla dovolj udobno sedet.
2. Ali je kaj moteče, da se nogic ne da dvignit, ko otrok zaspi? Ni predstavljalo težav. Sem dala naslon čisto dol vodoravno, nogice so sicer visele dol, ampak tamale zgleda ni motilo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]. Pa tut ni bilo to tako grozno pogosto, da bi zdej dnevno tako spala.
3. Kakšna dežna prevleka in senčnik pašeta na ta voziček? Kje ste ju kupili oz. ali ste ju sploh rabili? Nisem imela dežne prevleke. Senčnik pa sem kupila še v Turbolimač trgovini. Samo ni najbolj pasal na ogrodje, ker ima okrogel oprijem, medtem ko je stranica vozička rahlo oglata. Ampak sem vseeno uspešno namontirala gor. Sicer se pa tudi strehica vozička da lahko ful naprej in dobro zaščiti pred soncem.
4. Ste zadovoljni z vozičkom / s čem niste? Meni je bil ta voziček res mega dober. Ampak poudariti moram, da sem jaz imela MOON KISS varianto - torej štirikolesnika. In mi ni žal. Sem tudi sprva gledala trikolesno varianto, ampak sem si po določenih nasvetih iz foruma premislila in smo vzeli štirikolesnika. To pa zato, ker se mi je zdel bolj stabilen. In sem res probala vozit FIT in KISS opcijo in je res KISS bolj stabilen za vozit. Sicer pa: voziček se res ful na malo zloži, je lahek, lepo vodljiv.. Mega!! Nisem vidla v bistvu nobenih minusov.
5. Kateri je bil vaš glavni voziček - tisti, ki ste uporabljali do te marele? To pa je bil trikolesnik z napihljivimi gumami. V redu voziček, ampak prevelik in preveč okoren. Pač fajn za takrat, ko je še košara, ampak športni del tistega vozička je bil povsem primerljiv recimo z Moon Fitom/Kissom - s tem hočem povedat, da če ne bi pač prve mesece rabla košare, potem tako velikega okornega vozička sploh ne bi kupovala in bi MOON-a imela že od začetka. Precej cenejše kot pa da moramo imet še tiste velike vozičke. Samo je pač treba zaradi košare.






ksenjaka -> RE: Baby Welt Moon Fit+ (9.3.2011 10:12:21)

IZVIRNO SPOROČILO: JanaB

Sem že z iskalnikom pregledala vse napisano o tem vozičku a nisem našla vseh odgovorov zato tiste, ki ta voziček imate prosim za pomoč.
1. Ali je sedeči položaj dovolj pokončen? Se mi zdi kot, da ni vendar a pri katerem vozičku sploh je. Se zdi, da so vsi malo nagnjeni.

Mi smo imeli TFK bugster, ki je zelo podoben temu. Ne sedeči položaj ni bil dovolj pokončen in je bil mali kar malo zverižen notri. Ampak ga ni motilo. Voziček je oboževal in mi tudi. 10x boljši kot marela.

2. Ali je kaj moteče, da se nogic ne da dvignit, ko otrok zaspi?

Ne.

3. Kakšna dežna prevleka in senčnik pašeta na ta voziček? Kje ste ju kupili oz. ali ste ju sploh rabili?

TFK Bugster ima ful veliko pokrivalo, pol smo pa zraven dodali še avstralski senčnik ki smo ga kupili v BC. Super zadeva.

4. Ste zadovoljni z vozičkom / s čem niste?

Ja zelo. Nisem le z nastavitvijo, da bi bil še bolj zravnan v sedečem položaju.

5. Kateri je bil vaš glavni voziček - tisti, ki ste uporabljali do te marele?

Kar nekaj smo jih imeli. Quenny speedy s košaro je bil prvi.

Upam, da nisem preveč zahtevna in že v naprej hvala.




Stran: [1]