RE: ema 2011-mal za smejat :) (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


picola1 -> RE: ema 2011-mal za smejat :) (3.3.2011 22:35:35)

IZVIRNO SPOROČILO: elevitka


IZVIRNO SPOROČILO: picola1

Med komentarji je blo za prebrat od tistih, ki jo baje dejansko poznajo, da je tale ženska duševno prizadeta...
Tukaj pa stvari vsaj zame postanejo žalostne in ne več smešne.




... sam potem se pa vprašam kako so šele zadeti tisti ki jo slikajo in snemajo (sploh v spodnjem perilu-nekje sem zasledila da je to njena sestra) pa tudi če sama potem objavi te posnetke na netu?



Jst poznam eno družino, kjer so vsi ''čudni''. Duševno prizadeta pa je edino ena hčerka. Ostali trije otroci so so samo imeli tako hudo čudno vzgojo, da so izpadli čudni. Torej ni rečeno, da je tut sestra duševno prizadeta, lahko da je cela familija mal drugačna...(al kako bi človek temu rekel, da ne bi bil žaljiv)




elevitka -> RE: ema 2011-mal za smejat :) (4.3.2011 9:11:13)

Ja saj vem kaj želiš povedati ...ne vem kaj delajo starši (da se dekle tako izpostavlja...pa še razgaljena) zraven tega pa še psihično bolna




mamamajča -> RE: ema 2011-mal za smejat :) (4.3.2011 10:46:26)

Starši itak ne vejo.
Glede na 24ur in intervji na Radiu 1, pa glede na št. ogledov njenih posnetkov (ker smo ljudje čudni, da sploh gledamo, vključno z mano), sklepam, da bo postala uspešna kot murko. Čeprav Murko je uravnovešen in izjemno pameten, ona pa dejansko misli, da je tako dobra.




valči -> RE: ema 2011-mal za smejat :) (4.3.2011 11:01:32)

Sedaj na to prebrano,mi je kar malo hudo,ko pomislim nanjo[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]
No,ko sem drug posnetek šla gledat,kjer ima hlače in svetlikajočo majčko oblečeno,sem tudi čudno gledala,ko si je naramnice tako vneto popravljala,prav tako lase.
Ma,upam,da ji to ne bo škodovalo,ker neke blazne koristi od tega izpostavljanja mislim,da ni za pričakovat.




picola1 -> RE: ema 2011-mal za smejat :) (4.3.2011 19:42:39)

IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča
Čeprav Murko je uravnovešen in izjemno pameten, ona pa dejansko misli, da je tako dobra.



Jst imam pa občutek, da murko tut misli, da je tok dober ( v nasprotnem primeru je lahko samo še to, da človek dejansko ve, da se dela norca iz sebe in da ga imajo ljudje za prsmuknjenega in dejansko ve, da na tem služi, če služi oz. je zaradi tega slaven).
Po čem pa sklepaš, da je on uravnovešen in izjemno pameten? Jst nisem nikol dobila tega občutka, je pa res, da ga ne gledam (občasno, če glih naletim, sploh tukej na rr), niti ne vem nič o njem, še manj pa ga osebno poznam.




kajalin* -> RE: ema 2011-mal za smejat :) (4.3.2011 22:06:23)

Eh Murko ji je bil na začetku kr fejst podoben,zdej se je mal "sprifu",k je že dolg na "sceni" nič drugega.Pa tud ne mislim,da je kej prizadeta ta Danijela,sej vidiš čudo ljudi...




mamamajča -> RE: ema 2011-mal za smejat :) (5.3.2011 14:52:00)

Murko je bil enkrat v oddaji hri-bar in je rekel nekaj takega- "jaz delam neumnosti, scene za šov, ljudje berejo, gledajo in klikajo, jaz pa služim. Kdo je potem nor??"

Pa že večkrat je izjavil, da vse kar dela, dela premišljeno oz. točno ve, kaj dela. Ja, je pameten...




Bakfark -> RE: ema 2011-mal za smejat :) (5.3.2011 18:05:56)

Ne šlatajte mi Murkota, on je najboljša mačka na estradi.




mamamajča -> RE: ema 2011-mal za smejat :) (6.3.2011 10:06:51)

Ok, vzamem vse nazaj- vse, kar sem d zdaj pisala in se ne delam norca. ja, punca je bolana, sploh ni smešno, ker zdaj je pa dala gor še posnetek samozadovoljevanja[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]
Jaz mislim, da je treba obvestiti njene starše, da se ji poišče pomoč...




kajalin* -> RE: ema 2011-mal za smejat :) (6.3.2011 22:04:23)

http://www.youtube.com/watch?v=NEGDdUingGA&feature=player_embedded




Freya88 -> RE: ema 2011-mal za smejat :) (7.3.2011 8:42:21)

IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

Jaz mislim, da je treba obvestiti njene starše, da se ji poišče pomoč...



Se strinjam!




nanč -> RE: ema 2011-mal za smejat :) (7.3.2011 10:04:10)

IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

Jaz mislim, da je treba obvestiti njene starše, da se ji poišče pomoč...



Se strinjam!
Poznam to punco,je iz našega bivšega kraja,in je od nekdaj bila takšna,povsod z sestrico,tako oblečene.Naj povem da imajo to v družini-žlahti.




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]