uspavanje 9-mesečnikov (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


metuljčica 5 -> uspavanje 9-mesečnikov (12.8.2005 10:57:49)

Naša mala :duda: namreč še vedno zaspi s flaško na rokah. Zanima me kako uspavate vaše 9, 10- masečne :duda:, ali jim berete pravljice, ali so še premajhni za to, pa katere pravljice jim berete oz. pripovedujete?:zmeden2:




Olivija -> uspavanje 9-mesečnikov (12.8.2005 11:04:04)

Midva sva ji že takrat brala pravljice ali pa jih samo pripovedovala. Imela je pa eno knjigo od mojega :love:, kjer je 365 kratkih zgodbic, pa kakšno slikanico smo pogledal.

Mleko je pa prej spila, je pa tako, da ima še danes dudo za zaspat.

LP




totimato -> uspavanje 9-mesečnikov (12.8.2005 13:48:02)

Jaz mu dam na glavo medveda.

Plišastega.

V večini primerov to pomaga, je pa potrebno periodično menjavati medvede, kar ni problem, saj jih imamo ene pet.

Aja, pa v odzadju se čisto tiho vrti CD z uspavankami.

lp




tia&silvija -> uspavanje 9-mesečnikov (12.8.2005 21:20:06)

Mi jo položimo v posteljico ji damo par požirkov čaja, dudo v usta in zaspi.

LP, S&T




Annny -> uspavanje 9-mesečnikov (12.8.2005 23:03:07)

Naša Naja postane okrog 18-19h zaspana in si menca očke.. najprej povečerja, potem jo skopam, dam v pižamico in spalno vrečo..jo položim v posteljico, spustim roleto, da je v sobi tema..v usta dobi dudo, zraven glave ji dam plišastega tigra, ki ga ima rada, potem pa potegnem enega slončka na vrvici, da igra uspavanka..če se ponoči predrami, tega slona potegne sama in potem posluša glasbo, dokler je spet ne zmanjka..
Če se kasneje še kaj joka, to pomeni, da je kam založila dudo- jo grem iskat in potem spet zaspi.
Nekomplicirano:)




Stran: [1]