poslikava sobice (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


andrejaja -> poslikava sobice (22.2.2011 6:21:50)

Pozdravljene.

Počasi razmišljam o nakupu posteljice in previjalne mize... in rada bi imela na steni kakšnega "risančka" (medvedek Pu, Nodi....) in ker nisem risarsko nadarjena, ali se da kje kupiti nalepke večjih velikosti....

Hvala za vaše nasvete in LP, Andreja




bodoča -> RE: poslikava sobice (22.2.2011 7:10:48)

Nazadnje sem jih gledala v bauhaus-u (približno 50 cm višine), mislim pa, da jih imajo tud v baby centru, pikapolonici. Enkrat sem jih celo videla v kik-u, res pa je, da ni blo kaj od pu-ja, nodija in podobnih.




majči22 -> RE: poslikava sobice (22.2.2011 7:38:52)

Ojla,  jaz sem sobico za našo uredila tako, da sem poklicala znanca, ki riše gor. Nariše ti lahko čisto vse kar bi želela in v vseh velikostih. Pri meni je narisal nodija, sonce, oblake, ptičke, pikapolonico, metulčka.

Mi je čisto drugače kot pa nalepke - prej je imela nalepke.

Aja še to so pa pralne barve in jih lahko obrišeš z mokro krpo.

Če bi želela podatke od njega ti lahko dam na ZS.




ALWAYS LARA -> RE: poslikava sobice (22.2.2011 7:56:28)

nalepke ima tudi baby center...
če bi pa raje narisano, pa moj mož tudi riše, kar želiš..lahko me poklikaš na zs.




daška91 -> RE: poslikava sobice (25.2.2011 8:45:03)

Naša sobica bo pa oranžne barve.[sm=bravo.gif]. Odločila sem se za to barvo zaradi tega ker ne vem katerega spola bo otročiček , ker sobica se bo delala že čez dva meseca[sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif] .Drugače premišlujem če bi dala na steno takega velikega medvedka PU , mikimiško al katere koli druge risane junake.Ali katera mogoče pozna kje se to da dobiti tko čez polovico stene take nalepke ali kaj takšnega, še lepše bi bilo videti če bi bilo narisano :)

lep pozdravček [sm=smiley1.gif]




Stran: [1]