|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj kupiti za prvi rojstni dan ?
21.2.2011 7:43:34   
Žaka
Živjo!

Aprila bosta moja dva dvojčka dopolnila eno leto. Sta pa fantek in punčka,ne vem kaj naj jima kupiva za prvo svečko ?

Hvala za pomoč
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
21.2.2011 8:35:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Žaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj kupiti za prvi rojstni dan ?
21.2.2011 9:11:27   
mini86
ja poganjalca al pa če nimajo za polet kšn peskovnik, tobogan, gugalnica..kej za uzuni

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj kupiti za prvi rojstni dan ?
21.2.2011 9:15:27   
petruska
vsekakor poganjalca

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj kupiti za prvi rojstni dan ?
21.2.2011 10:57:30   
Žaka
Poganjalca že imata sta ga dobila od botra za krst.

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj kupiti za prvi rojstni dan ?
21.2.2011 11:01:11   
nadka30
naša je za prvi rojstni dan dobila gugalnico za zunaj in še sedaj ko je stara že 6 let še vedno uživa v njej

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj kupiti za prvi rojstni dan ?
22.2.2011 13:00:53   
Zoja Lara
Dekoracijo za sobico. Npr. meter za merjenje telesne višine- majo take lušne z raznimi živalicami in nekatere lahko dopolniš še z lastnimi fotografijami user posted image

_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj kupiti za prvi rojstni dan ?
22.2.2011 20:10:02   
smokyhawk
uf,to pa tudi mene zanimauser posted image user posted image user posted image user posted image bomo konc marca pihnali prvo svečkouser posted image

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj kupiti za prvi rojstni dan ?
23.2.2011 9:27:24   
legenda_m
lego kocke?

(odgovor članu smokyhawk)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj kupiti za prvi rojstni dan ?
23.2.2011 9:34:27   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: legenda_m

lego kocke?


tudi dobra zamisel pa nikoli jih ni premalo LEGO DUPLO

(odgovor članu legenda_m)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj kupiti za prvi rojstni dan ?
23.2.2011 9:40:33   
lenčy
kahlicouser posted image  moj mišek dobi verjetno poganjalca. pa nove čevljeuser posted image

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj kupiti za prvi rojstni dan ?
23.2.2011 13:54:14   
j.b.
Čist tk eno mim vprašanje, a pa mislite da je potrebno kkšno posebno darilo za roj. dan enoletnemu otroku? Ker otroc itak nevejo še zdej zakaj to darilo? Pr dveh letih se več zavedajo. Nevem no, kaj mislite?user posted image

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj kupiti za prvi rojstni dan ?
23.2.2011 19:18:32   
urshak
Jaz sem počakala na praznovanje, da sem vidla, kaj je žlahta prinesla, potem sem ji kupla punčko. Jo ima zelo rada.

(odgovor članu j.b.)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj kupiti za prvi rojstni dan ?
23.2.2011 21:12:08   
cepetavka
Za svoje otroke ne veste kaj kupit??? In res je, zakaj bi mogli dobit kaj posebnega od svojih staršev pri enem letu???

(odgovor članu urshak)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj kupiti za prvi rojstni dan ?
23.2.2011 21:36:33   
m_o_i
nas ma prvi(in vse ostale) RD vsakic, ko gre njegov ati mim otroske trgovine, tak da je ze dobil: pametnega kuzka, pojoci telefon, poganjalca(z ograjico in ga ze uporabljamo), zogo, 3 avtomobilcke, se en telefon-klasik look, vceraj kahlico, ki zaigrauser posted image , posodice za postavljanje stolpa, penaste kocke itd.

maja dobi pa piknik, torto in to je touser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu cepetavka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj kupiti za prvi rojstni dan ?
23.2.2011 21:51:51   
smokyhawk
punce,moja botrca mi skos pravi da vsepovsod išče neke kahlice ko so tko kot en stolček,pač lahko je kahlica lahko pa ga tudi kot stolček uporabljaš???user posted image da je tega včasih ful bilo...js sn ga baje mela(24let nazaj) in pravi da bi ga ful rada kupla pa neve kje....glede na to da js nevem kak bi to naj zgledal,me zanima če ktera ve kak bi nej to blo,pa če jih še sploh kje prodajajo???user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj kupiti za prvi rojstni dan ?
23.2.2011 22:27:53   
m_o_i
jaaa, tega sem pa jaz tut mela-pred 35 oz. malo manj letiuser posted image  pa oni macek silvester je bil narisan na naslonjalu...

res-navaden lesen stol z nasloni za roke, na sedalu pa luknja, v katero si vstavil kahlico(brez kahlice je zgledal ko oni wc na strbunkuser posted image )
a-a takih ne delajo vec; kvecjemu kak mizar ga naredi po narocilu. danes pac furajo to plastiko in ko odstanis posodo za lulanje in kakanje nastane namesto stolcka pruckauser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu smokyhawk)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj kupiti za prvi rojstni dan ?
24.2.2011 9:00:45   
sanelaa
Naš je za 1.rojstni dan dobil ogromnoooooooo balonov in je bil to cel žur. Kakšen mesec pred prvim rojstnim dnevom je dobil poganjalčka, da se ga je držal in z njim hodil, prav na dan slavja pa nič posebnega od mene in atija. 


(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj kupiti za prvi rojstni dan ?
25.2.2011 10:40:54   
lenčy
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

jaaa, tega sem pa jaz tut mela-pred 35 oz. malo manj letiuser posted image  pa oni macek silvester je bil narisan na naslonjalu...

res-navaden lesen stol z nasloni za roke, na sedalu pa luknja, v katero si vstavil kahlico(brez kahlice je zgledal ko oni wc na strbunkuser posted image )
a-a takih ne delajo vec; kvecjemu kak mizar ga naredi po narocilu. danes pac furajo to plastiko in ko odstanis posodo za lulanje in kakanje nastane namesto stolcka pruckauser posted image

js sm ga tudi imela, je bil pa bambi gor narisan. ga je pa mami preden se je moj sinko rodil, stran vrgla. ti ti babi.

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?