Napomoč prošnja za delo.. (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


titania -> Napomoč prošnja za delo.. (17.2.2011 11:28:22)

Pozdravljeni, pišem prošnjo za delo, pa ne vem kako se je naj lotim...
Pliiis pomoč... - čimprej, da mi mesta ne odnesejo...




Kerensa* -> RE: Napomoč prošnja za delo.. (17.2.2011 11:29:41)

Za začetek popravi naslov in ne napiši "Prošnja", temveč "Ponudba". Ne prosi za delo, temveč se ponudi, da ga lahko opraviš. Tako izpadeš bistveno manj obupana in dobiš veliko več maneverskega prostora, v kolikor prideš v ožji izbor.




mojamura -> RE: Napomoč prošnja za delo.. (17.2.2011 11:31:51)

napiši najprej svoj življenjepis oz. cv v takšni obliki:

http://europass.cedefop.europa.eu/europass/home/vernav/Europass+Documents/Europass+CV.csp?loc=sl_SI

pa še seveda spremno pismo




sazi -> RE: Napomoč prošnja za delo.. (17.2.2011 12:09:27)

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Za začetek popravi naslov in ne napiši "Prošnja", temveč "Ponudba". Ne prosi za delo, temveč se ponudi, da ga lahko opraviš. Tako izpadeš bistveno manj obupana in dobiš veliko več maneverskega prostora, v kolikor prideš v ožji izbor.


Tole je pa zelo odvisno od situacije. Ali je za razpisano mesto lahko veliko kandidatov ali gre za zelo iskan poklic in podobno. Jaz osebno, ko kakšno tako pošto odprem (pa npr. sploh nimamo razpisa), dobim "ponudbo" - in ta ponudba ponavadi izpade tako, kot da bi tisti ki piše, delal nam uslugo, ker bi prišel k nam delat.

Če je bilo mesto razpisano, sem jaz vedno napisala Prijava na razpis za delovno mesto...
torej niti ne prošnja niti ne razpis

Kar se pa vsebine tiče - kratko in jedrnato;
Spodaj podpisana ta in ta se javljam na razpis za del. mesto, objavljeno....

Na kratko zakaj te to delo zanima, zakaj bi bila ti primerna za to del. mesto in delodajalca.

Priloga pa življenjepis in še kaj, če je zahtevano.




mamamajča -> RE: Napomoč prošnja za delo.. (17.2.2011 12:22:07)

IZVIRNO SPOROČILO: sazi



Če je bilo mesto razpisano, sem jaz vedno napisala Prijava na razpis za delovno mesto...
torej niti ne prošnja niti ne razpis



Točno tako!




branka81 -> RE: Napomoč prošnja za delo.. (17.2.2011 22:27:42)

Jp ne piše se več prošnja.Če je razpis se napiše prijava,če ga pa ni pa napišeš ponudba...

Veliko sreče!




Stran: [1]