vprašanje.... (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


mamica 2008 -> vprašanje.... (17.2.2011 11:03:38)

hello....sem nova na forumu.vas že berem dolgo,zdaj pa sem se odločla da bom tudi jaz mal z vami poklepetala(ko bo pač časa).mam pa za vas eno vprašanje..namreč odločla sam se da bom prodala stvari od svojega sončka in  me zanima kako se vi dogovorite pač z kupcem glede denarja?ali plača takrat  ko prevzame paket ali kako?da se pol ne zgodi pa pošlješ celi paket stvari denara pa ne vidiš nikoli?nisem še nikoli na tak način nič prodajala in nevem....hvala za pomoč...pa lep dan




Najaa -> RE: vprašanje.... (17.2.2011 11:10:30)

Pošlješ po povzetju. Ko pride paket do naslovnika, mora plačat da ga dobi in naslednji dan tebi na dom prinese poštar denar. Če te ni doma, pusti listek in greš kasneje na pošto iskat.




Freya88 -> RE: vprašanje.... (17.2.2011 16:00:16)

Ce imas prevec casa (:P) in/ali ti je dolgcas pa se s kupcem dobis na kavi:)




Hope2 -> RE: vprašanje.... (17.2.2011 16:08:20)

Če je možno se dogovorim za osebni prevzem (brez kave), če ne, pa pošljem po pošti. Če je večja vsota, mi kupec nakaže prej na TRR, ko vidim nakazan denar, grem na pošto in pošljem. Če je manjša vsota, ap ne kompliciram preveč, pač pošljem in on nakaže na TRR.
Po povzetju se redkeje posložujem (se tudi kupci izogibajo, ker je dražje), za manjšo vsoto pa se sploh ne splača.




Blueeyes -> RE: vprašanje.... (17.2.2011 19:18:52)

čist odvisno od posameznika in od stvari ki jo prodajam.. če je nekaj malega brez problema pošljem po pošti, plačilo po povzetju, ali pa če se zmenimo da ko imam nakazilo na svojmu trr pošljem kar so hoteli...če je velika stvar (kot je voziček in podobno) je valda osebni ogled, ker res ne mislim dat bogastva za poštnino... [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Stran: [1]