|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako se spraviti k učenju??
16.2.2011 10:48:52   
trobentica123
ne vem, kako se naj pripravim do učenja!! Vse drugo počnem...- celo pečico sem sčistila!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako se spraviti k učenju??
16.2.2011 10:49:50   
Oceania
Sva že dve,  še mal pogledam na RR pol pa začnem.... in mine ura.


(odgovor članu trobentica123)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako se spraviti k učenju??
16.2.2011 10:51:00   
Klemy82
Lahk te pridem v rito brcat... sam če boš pol ti mene tud. user posted image Mater se S/M sliši!user posted image user posted image

V glavnem, če najdeš en pameten recept, se priporočam.


_____________________________

Jst.

(odgovor članu trobentica123)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako se spraviti k učenju??
16.2.2011 11:14:49   
tix
jaz imam ponavadi v času izpitev zelo počiščeno stanovanje :) 

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako se spraviti k učenju??
16.2.2011 11:16:30   
Janyna
IZVIRNO SPOROČILO: trobentica123

ne vem, kako se naj pripravim do učenja!! Vse drugo počnem...- celo pečico sem sčistila!!


No, če si stara tam ene 7 let, ti verjamem da ne veš, če si pa starejša pa rahlo dvomim. Univerzalnega recepta pa žal ni, zase ga moraš poiskati sama. Al pa počakaj, da ti bo "kuzla v rit skakala", pol ziher ne boš več pečice pucala.

(odgovor članu trobentica123)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako se spraviti k učenju??
16.2.2011 11:28:05   
trobentica123
jannya, ti si pa kruta user posted image  sej se bom šla učit, sam mal še ovinke lovim.. Zanimivo je, da znam otroke zelo hito spraviti k učenju- user posted image

(odgovor članu Janyna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako se spraviti k učenju??
16.2.2011 11:37:30   
Janyna
IZVIRNO SPOROČILO: trobentica123

jannya, ti si pa kruta user posted image  sej se bom šla učit, sam mal še ovinke lovim.. Zanimivo je, da znam otroke zelo hito spraviti k učenju- user posted image


No pol pa isto taktiko pri seb uberi user posted image

(odgovor članu trobentica123)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako se spraviti k učenju??
16.2.2011 12:43:40   
razglednica
kaj se mora ni težkouser posted image user posted image user posted image


čimprej se začneš učiti, posebej zdaj ko še ni sonca. Ko enkrat posije , sonček vsi so zunaj, to je pa res hudo. JAZ SEM NA TAK NAČIN STALNO GLEDALA.user posted image user posted image

(odgovor članu trobentica123)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako se spraviti k učenju??
16.2.2011 14:27:01   
ronja
Moj edini preverjeni recept je: voda v grlo in do roba ust - šele ko mi voda res visoko v grlo teče, se spravim. Ampak takrat pa delam ko šus. KO pa enkrat not padeš, pa itak vse samo v glavo leti.user posted image Meni je ta občutek ful fajn, kar ne bi mogla živet brez tega, da vsake toliko polna adrenalina brskam in povezujem stvari...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu trobentica123)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako se spraviti k učenju??
16.2.2011 18:15:57   
Janyna
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Moj edini preverjeni recept je: voda v grlo in do roba ust - šele ko mi voda res visoko v grlo teče, se spravim. Ampak takrat pa delam ko šus. KO pa enkrat not padeš, pa itak vse samo v glavo leti.user posted image Meni je ta občutek ful fajn, kar ne bi mogla živet brez tega, da vsake toliko polna adrenalina brskam in povezujem stvari...


No evo sej sem rekla, kuzla ti mora v rit skakat, sej verjetno nisi edina. No jaz nisem taka.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?