|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Like a bike mini
15.2.2011 23:04:41   
skuštrana
A ga ima kdo? Zanima me do katere starosti je uporaben. Naš srednji je star 3 in še malo in ni ravno med največjimi.

Imam možnost kupit starega pol leta po polovični ceni pa nisem prepričana ali bo ok za njega...še vsaj kakšno leto, nato ga bo pa itak tamali nasledil.

Tale je http://www.kakadu.si/poganjalci/45-poganjalec-za-manjse-otroke.html user posted image


< Sporočilo je popravil skuštrana -- 15.2.2011 23:05:27 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Like a bike mini
16.2.2011 8:37:23   
K_a_t_i
Pri 3h letih in še malo bo "pasal" na vsak 12'''' poganjalec. Jaz se ne bi odločila za tega manjšega (ti so mišljeni za 2 letne otroke).
Res je, da naš pri 4. letih še vedno goni 10'''' Kettler in ga tudi še nekaj časa bo, ampak ga je dobil za 2. rojstni dan in ne bomo menjali. Če bi kupovali leto kasneje, bi pa kupili 12''''.

Še tole - v kolikor nisi prepričana, da bo otrok RES gonil poganjalca, nikar ne kupuj takega za 180€. Poznam več takšnih, ki jim ležijo v kleti...


< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 16.2.2011 8:39:09 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Like a bike mini
16.2.2011 13:51:00   
skuštrana
Kati, tega Kettlerja imamo mi tudi, ampak bi rabili nekaj večjega...

Ampak očitno ne bo nič iz tega, ker naš 3 in nekaj letnik noče novega, hoče imeti svojega staregauser posted image

Za tamalega bo pa Like a bike mini super. Sem ga pogledala danes pri prijateljici, edina razlika med večjim je v višini sedeža - ena luknjica manj, amapk se da dokupit drug sedež potem pa je višina edano kot pri Like a biku mountain.

180e pa jaz ne bi dala za njega, tale bo polovična cena user posted image - second hand, rabljen par mesecev.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Like a bike mini
20.2.2011 13:18:57   
Žabika
Mi imamo tegale minija. Hana ga je dobila za drugi rojstni dan, to je bilo marca, junija se je pa že vozila z njim, ker je z lahkoto dosegla do tal. Zdaj bo kmalu stara 4 leta in se še vedno vozi z njim, ima pa že kar nekaj časa stol na zadnji luknji. Velika je zdaj 102 cm. Če se ne bi odločili, da gre zdaj na pravo kolo, bi kupili nov sedež.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Like a bike mini
22.2.2011 1:26:38   
ocka28
jaz pa iščem zelenega jumperja. Moji dvojčki imajo zdaj 3,5 leta in se ne dajo dol z kolesa. tudi po hiži se z njimi vozijo. prvič smo vzeli lesenega v mini in potem nekaj kasneje plavega jumpera. to je bilo pred 1,5-2 leti leseni mini je zdaj na najvišjem in ga se ne more vozit. zdaj iščem še enega jumperja ker res.

(odgovor članu Žabika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Like a bike mini
3.3.2011 9:29:32   
ksenjaka
Tole najdete zeleni poganjalec likeabike jumper... http://www.kakadu.si/poganjalci/122-poganjalec-likebike-jumper-zelen.html

(odgovor članu ocka28)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?