dopust (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


trobentica123 -> dopust (15.2.2011 10:39:55)

Pozdravljeni, ali morda kdo pozna hotel Diana v Muski soboti?[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




tajtaja -> RE: dopust (15.2.2011 10:41:35)

Ja, jaz! Kaj te pa zanima?




trobentica123 -> RE: dopust (15.2.2011 10:44:18)

rada bi šla z možem na miren vikend... Je tam lepo?




tajtaja -> RE: dopust (15.2.2011 10:50:18)

Za miren vikend res lepo! Je prav v mestu, ki sicer ni prav veliko, je pa za kakšen sprehod kar prijetno.
Sam hotel je v celoti obnovljen, imajo več različnih restavracij, zelo (dostikrat preverjeno) slaščičarno, potem bazen, savne....
Lahko se zapeljeta v kakšne 4 km oddaljhene M: Toplice, se sprehodita po apartmajskem naselju in okrog hotelov. Vse poti so lepo urejene, tam imata potem še sanjsko slaščičarno Praline!
Lahko pa gresta z avtom na eno panoramsko požnjo po bližnjih vaseh.....v glavnem, kaj vama bolj odgovarja.




liliana -> RE: dopust (15.2.2011 10:59:56)

IZVIRNO SPOROČILO: trobentica123

rada bi šla z možem na miren vikend... Je tam lepo?



Za miren vikend zelo lepo......slaščičarna v Diani je pa odlična......




luka jan -> RE: dopust (15.2.2011 11:05:50)


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: trobentica123

rada bi šla z možem na miren vikend... Je tam lepo?



Za miren vikend zelo lepo......slaščičarna v Diani je pa odlična......


Se strinjam, drugače pa je meni bil najbolj všeč bazen. Imajo dva jacuzzija, bazen in savne in nikjer nobene gužve. Največkrat smo bili sami trije v bazenu, tu in tam je še kdo prišel.
Pa ljudje so ful prijazni, pa hrana je dobra, pa cene nizke. Priporočam za par dni.[sm=smiley1.gif]




trobentica123 -> RE: dopust (15.2.2011 11:09:39)

Ok! Ste me prepričali!! Greva glih med otroškimi počitnicami in me je bilo strah živ - žava..( ga mama doma dosti :)) )super ste![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Stran: [1]