dopust (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


onka -> dopust (10.2.2011 16:18:17)

Počasi se bo treba v službi uskladiti z poletnim dopustom.
Do zdaj smo hodili julija, letos pa smo se odločili za drugi teden v avgustu, nekje po 5. Kakšne so vaše izkušnje z vremenom?





Sa.Ka -> RE: dopust (10.2.2011 16:20:39)

Slabe. Vedno gremo zadnje 14 dni v juliju! In že 11 let smo imeli res lepo vreme, parkrat vem da je bilo pasje vroče!




Hope2 -> RE: dopust (10.2.2011 16:23:26)

Dobre. Vedno gremo prva dva tedna v avgustu in v vseh teh letih smo samo 1x naleteli na slabo vreme, je takrat bilo res katastrofalno, saj smo bili v bundah, na plažo sploh nismo šli.

To je tak, kot da bi spraševala za možnosti za loto. Vreme se ne da napovedat, je spremenjljivo, vsako leto drugače in še veliko je odvisno kam se gre, na jugu lahko dežuje na severu jadrana sonce




razglednica -> RE: dopust (10.2.2011 16:24:18)

za lani ne vem ker nisem bila, vendar za nazaj pa sem imela lepo vreme, seveda bila sem v južni dalmaciji[sm=bravo.gif]




darja.mark -> RE: dopust (10.2.2011 16:44:01)

to je težko povedat sej vidiš kako je vreme. Spremeni se čez noč in verjetno bo vsako leto slabše. Vzami sabo od dolgih gat do kratkih rokavov pa je problem rešen. Če ne druzga vsaj klimo boste mal zamenjali [img]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/img]




Spiria -> RE: dopust (10.2.2011 18:11:41)

Že nekaj let hodiva dokaj daleč v Dalmacijo, kjer vreme ni problem, najlepše mi je pa v obdobju konec  junija ali začetku julija, takrat planirava glavni dopust.
Potem lahko še vedno avgusta skočiva kam bolj na hitro, če lahko koristim spet dopust ali pač kakšen podaljšan vikend...




kristinaj -> RE: dopust (11.2.2011 14:06:03)

velika verjetnost, da zna bit hladno in deževno... samo 1x sem doživela, 2 leti nazaj, da je bilo avgusta, do 15, prijetneje kot konc julija, morje in zrak topla... drugače pa vedno drek




Stran: [1]