|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Papa... in ploskanje
5.2.2011 7:22:06   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: nincy29

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

IZVIRNO SPOROČILO: nincy29
tudi rozino morali pobirat


naš rozine ziher ne bo - se bi pa potrudil za banano in košček kruha - sam verjeten mora bit rozina, a ne user posted image



nene rozina,pa še to taka mejhna ne ogromnauser posted image ..kao da vidi kolk je otrok spreten z rokami,prstki..




naša je rozino tako na hitro prijela in jo snedla, da še P ni mogla verjeti user posted image še dobro, da ji je dala svežo rozino user posted image
in smo ponovili vajo. Pri nas je mogla dati rozino v lonček... in tudi to ji je uspelo - seveda nagrado si je ponovno zaslužila, rozino user posted image

ploskat ji je uspelo tam okoli 10. meseca, papa je dajala pri 9. mesecih, rečt je pa znala papa okoli 11. meseca.

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Papa... in ploskanje
5.2.2011 14:26:30   
deveta
S temi rozinami preverjajo pincetni prijem. Torej, ali otrok prime majhne prednete s palcem in kazalcem. To je tako imenovan pincetni prijem in ne vem zakaj je pomemben. Ja neki testi so pač za statistiko, pa naj jih imajo če se jim zdi pomembno.

Nincy:In kaj je narobe če se na noge sam postavljauser posted image user posted image  Se pač postavlja. Ta mi je pa nova. Mislim ene pripombe P so res posrečeneuser posted image . Jaz sem shodila dva dni pred dopolnjenim 9im mesecem. Stala ob opori pa kmalu po 6em. Pa sem v športnico zrastlauser posted image user posted image user posted image .

Mi je bilo pa smešno ker me par dni na vasi ustavi ena soseda in pomoli roke k tamali v voziček in govori: prideš k teti. naša pa jo čudno gleda. Pa mi ta reče: kaj še ne zna dvignit rokic, če želi prit k komuuser posted image . Ne, ne zna, ker ji nikoli nisem molila rok pred njo, če sem jo želela dvignit (pač nisem, pa vem da to se običajno dela), po drugi strani pa kje ji je na pamet padlo, da si želi k njejuser posted image user posted image . Sploh mi ta žena ni nič, samo ena vaščanka in bi mi kar otroka iz vozička, meni nič tebi nič vzela. Še dobro da ni maša punca rok dvignilauser posted image

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Papa... in ploskanje
9.2.2011 10:54:43   
charlyka
Naša mala je dobrih 8 mes, pa je ravno včeraj malo začela papa delat, sicer mislim, da v drugem kontekstu (vedno vsako igračo malo strese z roko, zdaj pa rokica maha tudi brez igrače), ampak ok. Ploskati pa se nisem ravno spomnila, da bi jo učila user posted image no, bom pa zdaj.

(odgovor članu deveta)
Neposredna povezava do sporočila: 28
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




prehranska dopolnila
Lelly28 RR

Ali jemljete prehranska dopolnila?

da (17%)

ne (67%)

le tiste, ki mi jih predpiše zdravnik (17%)


Število vseh glasov: 12

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!