Cebula ali olivno olje, to je sedaj vprasanje... (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


pika74 -> Cebula ali olivno olje, to je sedaj vprasanje... (3.2.2011 13:13:17)

Ojla,

Se en problemcek imam [sm=smiley1.gif]

Nohti se mi cepijo in sicer po plasteh.

Tasca pravi, da naj si jih mazem z rdeco cebulo, nekje pa sem brala, da pomaga, ce si mazes nohte z olivnim oljem, zmesanim z limoninim sokom.

Kaj pa ve predlagate?

Lep pozdravcek!




ajataja -> RE: Cebula ali olivno olje, to je sedaj vprasanje... (3.2.2011 13:24:51)

poskusi z obojem pa boš videla kaj ti pomaga[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




urška76 -> RE: Cebula ali olivno olje, to je sedaj vprasanje... (3.2.2011 13:27:52)

Kaj pa vem, s čebulo bi si jih mazala, če bi si jih grizla. [sm=smiley36.gif]
Olivno olje mi ni nič pomagalo.
Imam pa zdaj doma zmleto neoluščeno divje proso, ki si ga dajem v jogurte, malemu pa v čokolino ali kaj podobnega. Tud v mlečni gres sem že zamešala. Sicer ga ne jeva še dolgo, vendar se mi zdi, da so že določeni rezultati. Šlo se mi je predvsem pri sinu, ker so se mu res nenormalno cepili nohti, pa ima zelo raznoliko prehrano. Ni zbirčen in je res vse.




Frodo Bisagin -> RE: Cebula ali olivno olje, to je sedaj vprasanje... (3.2.2011 13:30:01)

IZVIRNO SPOROČILO: pika74

Ojla,

Se en problemcek imam [sm=smiley1.gif]

Nohti se mi cepijo in sicer po plasteh.

Tasca pravi, da naj si jih mazem z rdeco cebulo, nekje pa sem brala, da pomaga, ce si mazes nohte z olivnim oljem, zmesanim z limoninim sokom.

Kaj pa ve predlagate?

Lep pozdravcek!


Kapljice AD3 oljna raztopina. Veckrat namazes bolje je. Mazi, ko ne delas nic takega, ker olje pusca fleke. Olivno olje v nepredelani obliki - kot olje, se ne vpija v telo (nohte) in ima bolj zascitno funkcijo kot negovalno. Ce vsak dan 1 x namazes AD3 imas po dveh treh tednih ze opazne rezultate. Videno na prijateljici oz. njenih nohtih. 




ronja -> RE: Cebula ali olivno olje, to je sedaj vprasanje... (3.2.2011 13:54:45)

Eno roko s tem, drugo z drugim, pa boš videla, kaj je boljše.




liliana -> RE: Cebula ali olivno olje, to je sedaj vprasanje... (3.2.2011 14:06:06)

Kaj pa ve predlagate?


Dikla kremo.....




Aninchy -> RE: Cebula ali olivno olje, to je sedaj vprasanje... (3.2.2011 14:14:41)

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Kaj pa ve predlagate?


Dikla kremo.....


Podpis!!![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Frodo Bisagin -> RE: Cebula ali olivno olje, to je sedaj vprasanje... (3.2.2011 17:49:07)

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Kaj pa ve predlagate?


Dikla kremo.....


Se to sploh se kje dobi??




BellaB -> RE: Cebula ali olivno olje, to je sedaj vprasanje... (3.2.2011 17:50:14)

Frodo Bisagin kje pa se kup ta zvarek?




Frodo Bisagin -> RE: Cebula ali olivno olje, to je sedaj vprasanje... (3.2.2011 17:55:55)

IZVIRNO SPOROČILO: BellaB

Frodo Bisagin kje pa se kup ta zvarek?


V lekarni. Svoje case se ga je dobilo brez tezav. To so navadne AD3 kapljice za dojencke. Imajo oz. imeli so vodno in oljno raztopino. Oljna bo ta prava!




sončnica24 -> RE: Cebula ali olivno olje, to je sedaj vprasanje... (3.2.2011 21:26:28)

Kje pa se lahko kupi ta Dikla krema?




zvezdica_1 -> RE: Cebula ali olivno olje, to je sedaj vprasanje... (4.2.2011 10:19:24)

za diklo poglejte v mulerju, duglasu, tudi dm mogoče

jaz sicer prisegam na artdecov gel... pride sicer okoli 15e, ampak jaz sme ga imela 3 leta-mogoče se je zadnje leto rahlo zgostil, ampak mazljiv je bil še vedno... enostavno ga naneseš na noht kot lak in voila...




Stran: [1]