|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   BARNI - reklama
2.2.2011 19:14:09   
Aninchy
Moj otrok se umiri samo ko na TV začne igrat reklama za Barnijauser posted image In zdaj iščem po internetu povsod, kje bi jo lahko našla, da bi mu jo večkrat zavrtela, ne da gledava reklame kr naprejuser posted image
kaka ideja??


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: BARNI - reklama
2.2.2011 19:40:40   
Precious
http://www.youtube.com/watch?v=-vgpXdeUjHs

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: BARNI - reklama
2.2.2011 20:01:14   
Tincy90
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najina sreča in veselje - Alisa, 19.12.2009 & Alis, 24.4.2011

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: BARNI - reklama
2.2.2011 20:07:30   
*miska.mcc*
mojemu otroku pa se ob tej reklami totalni spuli. tudi ce ze na 96% spi in je slucajno ta reklama na sporedu, jo iztreli v luft ko iz katapulta.
kako bi dosegla, da se po 19-ti uri ne predvaja vec?

mal za hec, pa mal zares.
samo res, kakor zacne je konec. odklop. tilt. kar odbija se od tal. pa res tudi ce ze na 3/4 spi.user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: BARNI - reklama
2.2.2011 20:09:53   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

mojemu otroku pa se ob tej reklami totalni spuli. tudi ce ze na 96% spi in je slucajno ta reklama na sporedu, jo iztreli v luft ko iz katapulta.
kako bi dosegla, da se po 19-ti uri ne predvaja vec?

mal za hec, pa mal zares.
samo res, kakor zacne je konec. odklop. tilt. kar odbija se od tal. pa res tudi ce ze na 3/4 spi.user posted image

  

A ti to o tvoji ali moji pupi,...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kot da bi pisala jaz oz. bi bila pri nas doma

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
2.2.2011 20:24:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu enea)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: BARNI - reklama
2.2.2011 20:37:35   
emica2008
naša tu kar okameni, ko je ta reklama na TV user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: BARNI - reklama
2.2.2011 21:15:53   
Anonimen
Hihihi, naš je tudi čisto nor na to reklamo, se kar "prilima" na ekranuser posted image

(odgovor članu emica2008)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: BARNI - reklama
2.2.2011 21:39:24   
Najaa
Naši tud obe okamentita, ko je ta reklama in nič drugega ne obstaja.user posted image Sam ko ga dobita v roke, ga pa redko pojesta celega.user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: BARNI - reklama
2.2.2011 22:07:10   
donna22

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

mojemu otroku pa se ob tej reklami totalni spuli. tudi ce ze na 96% spi in je slucajno ta reklama na sporedu, jo iztreli v luft ko iz katapulta.
kako bi dosegla, da se po 19-ti uri ne predvaja vec?

mal za hec, pa mal zares.
samo res, kakor zacne je konec. odklop. tilt. kar odbija se od tal. pa res tudi ce ze na 3/4 spi.user posted image




Hehe, naša je istauser posted image user posted image
Pa sem že večkrat iskala to reklamo na youtube, ampak je nisem uspela najt, tak da hvala, Precioususer posted image user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: BARNI - reklama
2.2.2011 22:40:00   
kajajaka
user posted image  ta reklama je všeč še naši 2,5 letnici, ki drugače tv sploh ne opazi. Ob tej reklami pa pleše in poskakuje in Barnije kupujemo, čeprav jih sploh ne mara... (odgrizne uho, ostalo pa mama pospravi user posted image )

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: BARNI - reklama
2.2.2011 22:42:44   
branka81
Tud naša Alina je navdušena nad Barnijem-tud kr okameni,pol pa začne migat hehe....če je pa slučajn v kuhinji al pa kje drugje in da sliši reklamo,pa tok šiba po štirih pred tv....sm ji dan kupla pecivo in se je celo pop igrala z škatlo,ker je vidla svojga barnija na njej....user posted image

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: BARNI - reklama
3.2.2011 8:45:12   
sončnica24
Moj tudi taki šprint je iz kuhne v dnevno da se kar kadi, pa za razliko od ostalih ga poje tudi v momentu.

(odgovor članu branka81)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: BARNI - reklama
3.2.2011 10:34:15   
Hope2
Mi imamo tudi doma občudovalca barni reklame, vedno prileti pogledat in ves navdušen komentira reklamo. Ga pa še nisem kupila in ga tudi ni še poskusil, v trgovini pa tudi gre lepo mimo njega, kot da ga ne pozna

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: BARNI - reklama
3.2.2011 10:35:15   
Peli
Ja Barni je zakon, pri nas je zdej boljš Barni k kinderjajček - kaj naredi reklama...

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: BARNI - reklama
3.2.2011 11:04:23   
darja.mark
No pa le nismo edini fani Barnija. No, bolj naš tamali. Ko ga vidi je tut ves blažen user posted image   In uno pesmico zna že skoraj na pamet. Isto je z uno reklamo za wc  kjer je una račka, tut takoj prišiba :)

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: BARNI - reklama
3.2.2011 12:01:39   
BellaB
Zanimivo, kako naredi reklama ucinek na otroke. Meni pa gre totalno na zivce, se kr cela najezim ko je na TV. :) Posebej ko je ob 23ih. :)

Mimogrede... iz katere dezele prihaja Barni? Nikol ne razumem... iz dezele Pit, pic, Mic, Ic??? :D

< Sporočilo je popravil BellaB -- 3.2.2011 12:03:53 >

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: BARNI - reklama
3.2.2011 12:05:38   
spela_
Men pa ta reklama ni všeč! Če napol spim pred tvjem in je ta reklama, se prov od groze čist prebudim. Pa ne vem zakaj jo najbolj vrtijo od okoli 21.30 naprej (mislim da na pop brio ali tv 3). Sicer je pa važno da je otrokom všeč, sej je tut njim namenjena. 

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: BARNI - reklama
3.2.2011 12:07:44   
spela_
IZVIRNO SPOROČILO: BellaB

Zanimivo, kako naredi reklama ucinek na otroke. Meni pa gre totalno na zivce, se kr cela najezim ko je na TV. :) Posebej ko je ob 23ih. :)

Mimogrede... iz katere dezele prihaja Barni? Nikol ne razumem... iz dezele Pit, pic, Mic, Ic??? :D


user posted image user posted image juhu nisem edina... reče pa: Prihajam iz dežele žit

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: BARNI - reklama
3.2.2011 12:30:01   
BellaB
Ja vceraj med mojimi Gospodinjami je bla v vseh treh blokih, vcasih je po dvakrat!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!! Pa dobro, kater otrok je ob tisti uri se pokonc?

Sicer pa... ta barni... sladek je k strup!! Sem pokusala na degustaciji, mi je kr usta zvilo.

(odgovor članu spela_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: BARNI - reklama
3.2.2011 12:41:19   
Gwendolen
Še ena mamica Barni-fanice. Res mora biti nekaj posebnega za otroke, tale reklama. Je čisto srečna, ko jo sliši, vidi. Kar poskakovat začne in z rito migat.user posted image

_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: BARNI - reklama
3.2.2011 13:15:04   
BellaB
Oglasevalci ze poznajo prijeme :D

(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: BARNI - reklama
3.2.2011 13:34:33   
urška76

IZVIRNO SPOROČILO: spela_

IZVIRNO SPOROČILO: BellaB

Zanimivo, kako naredi reklama ucinek na otroke. Meni pa gre totalno na zivce, se kr cela najezim ko je na TV. :) Posebej ko je ob 23ih. :)

Mimogrede... iz katere dezele prihaja Barni? Nikol ne razumem... iz dezele Pit, pic, Mic, Ic??? :D


user posted image user posted image juhu nisem edina... reče pa: Prihajam iz dežele žit




Moj pa reče iz dežele šit. user posted image

(odgovor članu spela_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: BARNI - reklama
3.2.2011 13:39:17   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: BellaB

Ja vceraj med mojimi Gospodinjami je bla v vseh treh blokih, vcasih je po dvakrat!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!! Pa dobro, kater otrok je ob tisti uri se pokonc?

Sicer pa... ta barni... sladek je k strup!! Sem pokusala na degustaciji, mi je kr usta zvilo.


Ja, res je sladek, presladek. Mož ga je enkrat kupil tamalemu, ki ga pa ni pojedel do konca in sem ga hotela jaz pojesti - bljak. user posted image Ga ne kupujemo več, reklama je pa tudi našemu fantu zeloooo všeč. user posted image

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: BARNI - reklama
3.2.2011 13:50:32   
mariy
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Ja, res je sladek, presladek. Mož ga je enkrat kupil tamalemu, ki ga pa ni pojedel do konca in sem ga hotela jaz pojesti - bljak. user posted image Ga ne kupujemo več, reklama je pa tudi našemu fantu zeloooo všeč. user posted image



Nam je tako pesmica všeč, da jo znamo celo na pamet in si jo pojemo še takrat ko reklame ni po TV.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Izbor imen
crno_bela

Katero ime bi izbrali?

Tadej (36%)

Dominik (23%)

Aleksander (41%)


Število vseh glasov: 181

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!