ekonom lonec (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Spark -> ekonom lonec (2.2.2011 18:55:37)

Kakšno mnenje/izkušnje imate s 6,5l ekonom loncem? Že nekaj časa se odločam za nakup ekonom lonca, pa nisem prepričana glede velikosti. Cena je pa OK.




melanija -> RE: ekonom lonec (2.2.2011 19:19:27)

Moj je 5 l, juha, fižol in še kaj bi se našlo kar se kuha v njem, fajn je ker je vse precej hitreje kuhano in prišparam na času in energiji.




Freya88 -> RE: ekonom lonec (2.2.2011 19:37:49)

Js ga mam 6,5l pa je v uporabi skoraj vsak dan... najveckrat pa za krompir...
Js si ne predstavljam da ga ne bi mela..




tofsi -> RE: ekonom lonec (2.2.2011 19:54:08)

Brez ekonoma nisem nikoli, vzamem ga povsod kjer kuham. Imam pa4 in 7 l v kompletu in 3,5 in 6 l v kompletu.




Spark -> RE: ekonom lonec (2.2.2011 22:04:14)

Super, kako pa veš kako regulirati toploto na štedilniku ko kaj kuhaš, ne bi rada da mi raznese kuhinje. Nimam pa še izkušenj.




mariy -> RE: ekonom lonec (3.2.2011 14:28:30)

IZVIRNO SPOROČILO: melanija

fajn je ker je vse precej hitreje kuhano in prišparam na času in energiji.


Imam 5l in 2l v kompletu in si ne znam predstavljat da jih ne bi imela.
Zelo pametna stvar od vseh posod v kuhinji je zame Ekonom lonec.
Ko zavreje ti itak začne piskat in takrat zmanjšaš plin ali ploščo, kjer pač kuhaš.
Saj to ni nevem kak bav bav, tako da kr po nakupu ne bo ti žal.




Freya88 -> RE: ekonom lonec (3.2.2011 16:54:34)

IZVIRNO SPOROČILO: Spark

Super, kako pa veš kako regulirati toploto na štedilniku ko kaj kuhaš, ne bi rada da mi raznese kuhinje. Nimam pa še izkušenj.


Js je ne reguliram... ko kuham krompir, zaprem lonec in pustim da trikrat zapiska (tko mam js na prastarem loncu:D) vmes ognja ne stimam... kuham na srednjem ognju (imam plin) skoz na full... to je to...
itak dobis ponavadi z navodili lonc... brez skrbi... nic ne bo razneslo... samo prepricat se mors da gre para ven!
Le pogumno v nakup;)




tanja75 -> RE: ekonom lonec (3.2.2011 17:16:46)

Katera znamka ekonomov je v redu? Mi smo lani kupili komplet ekonomov v Hoferju in smo ga pošteno nasankali. Tako, da kolko denarja, tolko muzike.




Frodo Bisagin -> RE: ekonom lonec (3.2.2011 18:07:19)

IZVIRNO SPOROČILO: tanja75

Katera znamka ekonomov je v redu? Mi smo lani kupili komplet ekonomov v Hoferju in smo ga pošteno nasankali. Tako, da kolko denarja, tolko muzike.


jaz imam WMF ekonom lonca - vsi lonci so uporabni z isto pokrovko. Lonca imam že od leta 1993 in se vedno sta kot nova, ceprav sta v uporabi skoraj vsak dan. Pomivamo v pomivalnem stroju, tudi gumo, pa smo v vseh teh letih smo zamenjali 3 gume. Bili so posteno dragi, so pa vredni vsake (tedaj) nemske marke.

Priblizne cene in izdelke si lahko ogledas tukaj:  http://www.wmf.de/




tanja75 -> RE: ekonom lonec (3.2.2011 18:32:29)

kje si kupila nove gume?




tofsi -> RE: ekonom lonec (3.2.2011 19:42:15)

WMF 6,5 l je sedaj v akciji v Interšparu za 1/2 cene.




Spark -> RE: ekonom lonec (8.2.2011 9:30:04)

Tofsi, tega sem si nagledala.




Frodo Bisagin -> RE: ekonom lonec (8.2.2011 11:10:37)

IZVIRNO SPOROČILO: tanja75

kje si kupila nove gume?


Miler , zdi se mi, da imajo kar v vseh njihovih trgovinah (na copovi in v supernovi imajo zagotovo). 




Frodo Bisagin -> RE: ekonom lonec (8.2.2011 11:12:09)

IZVIRNO SPOROČILO: Spark

Tofsi, tega sem si nagledala.


V velikem loncu lahko skuhas tudi majhno kolicino. V majhnem loncu pa ne mores velcjo kolicino.. tako, da.. IMO ne bo ti zal, ce se za tega odlocis.




Peli -> RE: ekonom lonec (8.2.2011 18:46:33)

Jest imam ekonom lonc že 9 let, je čist ene leve firme in mi je super, le gumo sm mogla menjat - jo dobiš v Merkurju, ampak od takrat vedno vzamem gumo iz lonca preden ga dam v pomivalca in se več ne raztegne.
Glede velikosti, pa pomoje boljš večji, kot manjši!




Stran: [1]