kaj za pokriti (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


SISI25 -> kaj za pokriti (10.8.2005 14:14:06)

Jaz imam problem, da moja dva ponoči nikakor nočeta biti pokriti. Se v sekundi razbrcata. Zdaj ko je bilo vroče to ni bil problem, zdaj ko so pa noči malo hladnejše pa me je strah, da ju ne bi zeblo.

Se pa obračata 100 na uro ponoči, tako da zjutraj spita čisto drugje kot ju damo spati. ZAto ne vem, če bi spalnan vreča kaj pomagala. ALi pa?

Sem ju že probala bolj obleči pa jima je potem zvečer vroče in tudi to ni vredu.

KAj naj naredim.




URCA -> kaj za pokriti (10.8.2005 14:24:17)

Za Niko je spalna vreča bila edina rešitev. Premetavala se in drugi dan bi imela zamašen nosek ker jo je zeblo. Sedaj imava vreče različne debelosti in Nika se še naprej premetava ponoči, ampak ji ne teče iz noska.:metulj:




tascha -> kaj za pokriti (10.8.2005 14:25:48)

Kaj pa vreče za dojenčke?:zmeden:
Jaz ga bom jeseni dala v vrečo in ponoči ne bom skrbela ali ga zebe ali ne:zmeden:.

Tavelikega sem imela v vreči do 4 letih in je bilo super:bravo:




URCA -> kaj za pokriti (10.8.2005 14:33:37)

Meni se to zdi v redu. odvisno koliko je star dojenček. Dokler se ni sama premikala sem jo pokrila, ko se je začela prmikati in brcati z nogicami sem jo dala v vrečo in pazila da nima preveč oblekic, oz da ji ni prevroče. Tako bom probala tudi z drugi otrokom (pride začetkom oktobra).:nosecka:




Gina -> kaj za pokriti (10.8.2005 14:41:50)

Vreča je zakon! :bravo:Brez nje si sploh ne predstavljam....menda bi celo noč letala gledat, ali je pokrit ali ne.:zmeden2:




Marogica -> kaj za pokriti (10.8.2005 14:52:52)

Tudi jaz se oba imela v spalni vreči. Pa še obračala se mi nista čisto kontra v postelji.




SISI25 -> kaj za pokriti (10.8.2005 21:14:45)

Bom še pa jaz vreče sprobala, samo me je strah, da ne bo učinka. Ker moja dva se obračata sto na uro. Pa sta na hrbtu, čez nekaj časa na trebuhu, pa spet na hrbtu, potem se čisto obrneta in imata tam kjer je bila glava noge ....

Bomo videli. Upam da si ne bom brezveze stroške delala.

Hvala za nasvete.




Gina -> kaj za pokriti (10.8.2005 22:16:02)

Ja, saj moj se tudi obrača. Vreča mora biti dovolj velika, ne sme biti "glih za glih". Raje kupi res veliko vrečo, ker se tako lažje prekopicuje in leze po postelji.




nat30 -> kaj za pokriti (11.8.2005 20:54:12)

Ja, kot pravi Gina, vreča naj bo dovolj velika, da ima prostor tudi pobrcati. Meni se zdi najbolje, če je brez rokavov, je bolj svoboden. Če je dovolj velika, mu itak dobro pokrije rame in je dovolj. jaz sem ga dala v vrečo potem, ko je zaspal, sicer se je spotil, ko je zaspal.




Stran: [1]