|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kolikokrat na teden čistite??
31.1.2011 13:07:18   
nincy29
IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*

Živimo v stanovanju,čistim,sesam,brišem prah vsak dan.Je pa res,da imamo kužka v stanovanju in ne vem kako bi bilo,da bi brisala po tleh enkrat tedensko(pa tace tuširamo po vsakem sprehodu)Likam 2-3x na teden,posodo pomivam sproti,posteljnino menjam 1x tedensko,okna čistim 1 mesečno oz.po potrebi.

ja mi bomo verjetno tut kužka dobili,tko da bo še mal več čiščenjauser posted image

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kolikokrat na teden čistite??
31.1.2011 13:11:32   
Tincy90
Pr nas brišem prah 1x na teden, pomivam po tleh 2x na teden. Mamo pa 1-sobno stanovanje. Kar se pa zapaca sproti od tamale, ko je v stolčku, al pa ne vem, da kej polije al pa kej pa itak sproti spucam, ne morm kr tko pustit. Tud js ne pucam takrat predn pride kdo na obisk, se držim nekega svojega ritma, včasih pucam kr vsak dan nekaj, če vidm d se je v kratkem času nabralo preveč praha in svinjarije, sploh zdj k sm noseča in se hmal zmatram pa ne delam vse naenkrat(recimo en dan soba, drug dan kopalnica itd.).user posted image

_____________________________

Najina sreča in veselje - Alisa, 19.12.2009 & Alis, 24.4.2011

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kolikokrat na teden čistite??
31.1.2011 13:20:07   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: nincy29

Dejte mi nekaj povedat,kolikokrat na teden čistite??
Jaz vsaki dan posesam,nekje 3x do 4x na teden pomijem,2x na teden prah pobrišem po omarah itd.
Nevem ene mamice mi  pravijo da one nekje 1x na teden posesajo,pobrišejo itd.Kaj?1x na teden??v enem tednu meni cel svinjak postane.
Pretiravam??




Posesamo 1x na teden......pomijemo tla en krat na mesec (seveda, če se kaj posipa ali umaže to storimo tudi po potrebi.....user posted image )......prah na elementih brišemo 1 x na teden (imamo svetlo pohištvo, pa se ne vidi, da bi me motilo, razen televizijo pobrišem malo pogosteje)......

Svinjaka nimamo......imamo precej čisto, lahko rečem......ker moža štiri dni na teden itak ni doma......jaz in hčerka pa ne prideva domov pred 17. uro......hodimo pa v copatih po hiši...

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kolikokrat na teden čistite??
31.1.2011 13:40:18   
Katy78
Sesamo in pomivamo po tleh 1x na teden, isto je z brisanjem prahu. Redko se pokaže potreba, da je treba posesati/pomiti še enkrat vmes. WC in kopalnico čistim 1x na teden, jo pa po vsaki uporabi pobrišemo za sabo do suhega tako da takrat, ko čistim, ni nobenega drgnjenja. Je pa res, da se pri nas med tednom ne kuha, tistih par ur na dan, ko smo doma, pa res ne nasvinjamo toliko da bi morala večkrat na teden sesati in pomivati. user posted image Je pa tudi res, da se npr. sezuvamo pred vrati, tudi tamali je tega navajen in obut sploh ne stopi v stanovanje. To se precej pozna ker iz predsobe se potem umazanija hitro zanese po celem stanovanju.

< Sporočilo je popravil Katy78 -- 31.1.2011 13:42:30 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kolikokrat na teden čistite??
31.1.2011 14:22:09   
Precious
2x na dan posesam( zjutraj in zvečer) Tla brišem 1 x na teden,pozimi pa 2 x na teden.prah brišem 1 x na teden. Ostalo pač vse delamo sproti in nikoli ne delam generalko,ker za to ni potrebe,če se sproti dela. Imamo pa 130 kvadratov

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kolikokrat na teden čistite??
31.1.2011 14:24:36   
darja.mark



IZVIRNO SPOROČILO: Precious

2x na dan posesam( zjutraj in zvečer) 

 

Ok, zakaj pa 2x?  Kdo vam pa ponoči posvinja?
 

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kolikokrat na teden čistite??
31.1.2011 14:26:35   
zvezdica_1
je razlika, ali sta v stanovanju 2 odrasla ali pa otrok.... v slednjm primeru je neprimerno več umazanje, pa tudi tla brišeš pogosteje...


(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kolikokrat na teden čistite??
31.1.2011 14:29:41   
Precious
Bi mi kdo moral ponoči svinjat?

(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kolikokrat na teden čistite??
31.1.2011 14:30:55   
darja.mark
Ja očitno, če posesaš zjutraj, pa še zvečer. Če posesaš zvečer more en ponoču posvinjati, da potem sesaš spet zjutraj a ni tko? Razen če res nimaš kaj druzga delat kot gonit sesalec,....pol pa svaka čast user posted image

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kolikokrat na teden čistite??
31.1.2011 14:33:04   
Precious
ne,žal ni tako

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kolikokrat na teden čistite??
31.1.2011 14:45:19   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: darja.mark




IZVIRNO SPOROČILO: Precious

2x na dan posesam( zjutraj in zvečer) 

 

Ok, zakaj pa 2x?  Kdo vam pa ponoči posvinja?
 



Ne bodi zdaj pikolovska......user posted image

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kolikokrat na teden čistite??
31.1.2011 14:46:27   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: darja.mark

Ja očitno, če posesaš zjutraj, pa še zvečer. Če posesaš zvečer more en ponoču posvinjati, da potem sesaš spet zjutraj a ni tko? Razen če res nimaš kaj druzga delat kot gonit sesalec,....pol pa svaka čast user posted image



alpa dvakrat napol posesaš, da je  učinek enak kot enkrat dobro. user posted image

hec, hec,...user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kolikokrat na teden čistite??
31.1.2011 14:53:41   
nincy29
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: darja.mark

Ja očitno, če posesaš zjutraj, pa še zvečer. Če posesaš zvečer more en ponoču posvinjati, da potem sesaš spet zjutraj a ni tko? Razen če res nimaš kaj druzga delat kot gonit sesalec,....pol pa svaka čast user posted image



alpa dvakrat napol posesaš, da je  učinek enak kot enkrat dobro. user posted image

hec, hec,...user posted image



haha..dobrauser posted image user posted image



(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kolikokrat na teden čistite??
31.1.2011 14:58:17   
darja.mark
hehe sej se ne bom kregala, ker se ne maram kregat, niti nisem pikolovska user posted image   sam babji firbec pač user posted image

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kolikokrat na teden čistite??
31.1.2011 15:06:10   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: nincy29
Dejte mi nekaj povedat,kolikokrat na teden čistite??

Odvisno, kaj čistim. Mislim pa, da ni stvari, ki bi jo čistila čisto vsak dan. Nisem sužnja svojega stanovanja.

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kolikokrat na teden čistite??
31.1.2011 15:17:25   
alda
hiša prevelika za celotno vsakodnevno čiščenje,
tako da wc-ja in kopalnico po potrebi/ včasih tudi vsak dan, ker sine si tako vneto umiva zobe, da je le-ta povsod/,kuhnjo,dnevno in hodnike vsak dan pometem in pobrišem, ker imamo še našo mrcino in ima "dovoljenje" za uporabo teh prostorov, spalnico in sinkotov brlog ponavadi v petek ali nedeljo, šjora pa si mora sobo čistit sama..jaz ji le pomijem po tleh vsakih tolko.
ja spuca pa jo šele takrat, ko nima kam stopit, oz. ko mati zatuli in zagrozi, da bo vse v kanto za smeti zmetala in ne bo imela več puščat na tlehuser posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kolikokrat na teden čistite??
31.1.2011 17:23:41   
elevitka

IZVIRNO SPOROČILO: ALWAYS LARA

bajte z 200 kvadrati ne pucam vsak dan ker bi se mi zmešal. čistimo po potrebi, ko se nam zdi smetno po tleh posesamo, ko se nam zdi umazano pomijemo. 1x na 14 dni pa itak pride ena punca pa nam spuca generalno celo bajto in to dela 4 ure. tko da mi niti na kraj špameti ne pride, da bi vsak dan 4 ure gloncala

bi pa mela roombo sesalec, da bi imeli posesano vsak dan to pa res.



ok vsak ima svoj način... sam 200 kvadratov očistit v 4 urah je zame znanstvena fantastika... je pa res kaj nekdo razume pod pojmom generalno

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kolikokrat na teden čistite??
31.1.2011 17:33:55   
elevitka
sesamo vsak dan, prah pobrišem če ne vsak dan-vsak drugi sigurno (vsaj tam kjer se najbolj vidi) kopalnico 1-2 x tedensko, tla 2 x tedensko, po potrebi tud še kdaj vmes, posteljnino menjam na 2 tedna, edino okna ne čistim tak pogosto in zaves- enkrat na 2 mesca.

generalko pa imam enkrat letno (to pomeni da res vse prostore spucam- v nulo tud omare od zgoraj, noter, spoliram z polituro pohištvo, operem tud tepihe, prestavim sedežno in postelje od sten in zadaj vse počistim, žaluzije, vse jogije in vso posteljnino torej odeje in vzglavnike operem, tla zloščim in potem namažem z zaščitnim premazom) res da mi vzame postopno več dni- mam pa spucano

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kolikokrat na teden čistite??
31.1.2011 17:39:49   
RoZala
Odkar imamo roombo (dobro leto), jo spustim na vsake 2 dni, da gre malo sem in tja user posted image . Pomivam 1x na teden, kopalnico ponavadi pogosteje, ker imamo po tleh rumene ploščice in se ČISTO VSE pozna, kar me dela živčno user posted image user posted image . Prah brišem... ne lažem ampak brišem ga 1x na mesec. Mislim, da se ful pozna, da imamo talno gretje po celi hiši, ker ga sploh ni! No, tko ali tko pa nimamo veliko poličk in imam pol manj dela kot ostali user posted image .

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kolikokrat na teden čistite??
31.1.2011 17:46:20   
Anonimen
Čistim po potrebi, ne delam črtic, nimam plana in ne vodim statistike.

(odgovor članu RoZala)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kolikokrat na teden čistite??
31.1.2011 18:20:42   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: elevitka


IZVIRNO SPOROČILO: ALWAYS LARA
bajte z 200 kvadrati ne pucam vsak dan ker bi se mi zmešal. čistimo po potrebi, ko se nam zdi smetno po tleh posesamo, ko se nam zdi umazano pomijemo. 1x na 14 dni pa itak pride ena punca pa nam spuca generalno celo bajto in to dela 4 ure. tko da mi niti na kraj špameti ne pride, da bi vsak dan 4 ure gloncala
bi pa mela roombo sesalec, da bi imeli posesano vsak dan to pa res.

ok vsak ima svoj način... sam 200 kvadratov očistit v 4 urah je zame znanstvena fantastika... je pa res kaj nekdo razume pod pojmom generalno
Pa ne samo zate. To je precej nemogoče, ker generalno pomeni generalno. In v 4 urah celo hišo očistit v nulo je nemogoče. Sploh pa ne ena sama oseba.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kolikokrat na teden čistite??
31.1.2011 19:30:54   
Precious
darja ,ker te firbec mantra ti bom povedala,da boš potem lažje zaspala. Zjutraj se nosi drva,zajca spusti ,otroka v roki jesta kruh al kaj podobnega ... In je po tleh vse od zajčjih briketkov ,ki ima v kletki ,umazanija od drv in drobtnice hrane.In zato,ko mali poje malico okrog desete ure zjutraj,jaz posesam vso to svinjarijo

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kolikokrat na teden čistite??
31.1.2011 19:49:40   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Čistim po potrebi, ne delam črtic, nimam plana in ne vodim statistike.


Točno tako je tudi pri nas, počistim ko je potrebno, včasih vsak dan, včasih enkrat tedensko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kolikokrat na teden čistite??
31.1.2011 20:53:15   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: elevitka


IZVIRNO SPOROČILO: ALWAYS LARA
bajte z 200 kvadrati ne pucam vsak dan ker bi se mi zmešal. čistimo po potrebi, ko se nam zdi smetno po tleh posesamo, ko se nam zdi umazano pomijemo. 1x na 14 dni pa itak pride ena punca pa nam spuca generalno celo bajto in to dela 4 ure. tko da mi niti na kraj špameti ne pride, da bi vsak dan 4 ure gloncala
bi pa mela roombo sesalec, da bi imeli posesano vsak dan to pa res.

ok vsak ima svoj način... sam 200 kvadratov očistit v 4 urah je zame znanstvena fantastika... je pa res kaj nekdo razume pod pojmom generalno
Pa ne samo zate. To je precej nemogoče, ker generalno pomeni generalno. In v 4 urah celo hišo očistit v nulo je nemogoče. Sploh pa ne ena sama oseba.


Se strinjam. Kot že prej rečeno, mi imamo "generalko" približno 1x mesečno, za kar pri 240 kvadratih potrebujemo cca. 8 - 10 ur (1 oseba).

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kolikokrat na teden čistite??
31.1.2011 22:59:54   
darja.mark
hvala Precious za razlago, zdaj grem pa spat :) kaj bom fajn spala user posted image



eh no malo heca pa more bit. Zaradi mene če sesate 5x na dan al pa 1x na leto. kakor komu paše. mi je blo pa čudno in me je zanimalo, pa sem pač vprašala ane, zato pa smo tuki.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




duhovi in nadnaravno
danuska

Ali verjamete v duhove in nadnaravne nerazložljive pojave?

ja (31%)

ne (32%)

delno (37%)


Število vseh glasov: 81

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!