Aptamil-večerni (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


lenčy -> Aptamil-večerni (26.1.2011 11:56:50)

Na aptamilovi spletni strani sem zasledila, da obstaja večerni aptamil od 6 mesecev naprej, ki naj bi otroka bolj nasitil, saj vsebuje riževe kosmiče.
A ga je že katera uporabila oz. poskusila? moj sinko je star 10 mesecev pa se še kaj zbuja ponoči in hoče mleko. pa bi poskusila nekaj novega, bolj nasitnega za zvečer. lahko še kaj predlagate?

Hvala




nynna -> RE: Aptamil-večerni (26.1.2011 12:26:07)

Jest sem ga kupila in uporabila samo enkrat. Zgledal je še bolj redek in voden kot navaden pa še zanič je bil. Rajši mu daj zvečer kakšno mlečno kašico na žlico ki se meša z vodo. Jaz dajem milupine imajo kar precej okusov še najbolj ji je všeč straccatela in piškotkova.




sjmm -> RE: Aptamil-večerni (26.1.2011 12:32:39)

aptamil gute nacht iz milerja uporabljava že od 6 meseca ...pa ima mali zdej skor 2 leti...je pa bol penast kot navaden aptamil...našemu zelo odgovarja...ima pa tudi nekja več kalorij [sm=smiley1.gif]




kristinaj -> RE: Aptamil-večerni (26.1.2011 13:34:26)

ma jst sm dala kar piškote od plasmon v mleko 




lenčy -> RE: Aptamil-večerni (26.1.2011 17:16:59)

IZVIRNO SPOROČILO: nynna

Jest sem ga kupila in uporabila samo enkrat. Zgledal je še bolj redek in voden kot navaden pa še zanič je bil. Rajši mu daj zvečer kakšno mlečno kašico na žlico ki se meša z vodo. Jaz dajem milupine imajo kar precej okusov še najbolj ji je všeč straccatela in piškotkova.

to ravno pri nas ne učinkuje, ker hoče še mleko. recimo sm mu dala včeraj ob pol sedmih zvečer gres pa ni hotel spat, dokler ni mleka dobil.
sicer pa do katere ure mu pa lahko dam hrano zvečer?da ga ne bo tiščalo?

sem šla kupit mlekec pa da vidmo, kaj bo danes. sj aptamil je zame osebno zanič tak al pa drugačen[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

hvala za vaše nasvete!




Stran: [1]