|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Podkupovanje
25.1.2011 11:27:43   
picola1
Ali ste že imeli kdaj 'bližnje srečanje' s podkupovanjem? Ali je vas kdo poskušal podkupiti? Ali je vam kdo rekel, da mu dajte določeno vsoto denarja (ali česarkoli drugega), da boste dobili to in to...?
Mi smo šli enkrat čez Bih mejo in nismo imeli zelene karte. Carinica me je poklicala na stran in mi rekla, da tisti človek, ki prodaja zelene karte, pride šele čez nekaj ur v službo...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in naj dam v potni list nekaj denarja (ne vem, kolk mi je že rekla), da nas spustijo naprej brez karte...
Sem bila čist šokirana, ker nisem tega sploh pričakovala...no, pol smo se posvetovali in ugotovili, da jim nič ne moremo in da je boljš, da plačamo, ker nimamo cajta čakat še tri ure...(sam če bi pa imela cajt pa majke mi, da bi čakala, iz principa!)
Z zdravniki nisem še imela izkušenj, slišim pa marsikaj...user posted image
Zanima me tu, kako človek to reče, da želi denar? A to kar naravnost: Gospa, če hočte, da boste operirana še to leto, mi dejte 3 jurje evrov? Al kva?user posted image


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Podkupovanje
25.1.2011 11:31:10   
liliana
Vedno, ko so nas v BIH policaji ustavili.......user posted image

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Podkupovanje
25.1.2011 11:36:26   
razglednica
vse to gre diplomatskiuser posted image , noben ti ne bo rekel naravnost, vendar skapiraš kaj hočeuser posted image . To se pa dogaja, žal vsepovsod,
kaj pa tisti ki nimajo, pa jih nič ne zanima.user posted image user posted image
kaj misliš kako pa gre pri poslancih,...user posted image user posted image user posted image user posted image jaz tebi to naredim ti pa meni drugouser posted image

eni tudi na tak način službo dobijouser posted image

lp


(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Podkupovanje
25.1.2011 11:40:29   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: razglednica

vse to gre diplomatskiuser posted image , noben ti ne bo rekel naravnost, vendar skapiraš kaj hočeuser posted image .

lp




ja men je una carinica kr naravnost rekla, da naj dam denar v potni list...user posted image Očitno Bosanci niso diplomati...user posted image

_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu razglednica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Podkupovanje
25.1.2011 12:06:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: picola1

IZVIRNO SPOROČILO: razglednica

vse to gre diplomatskiuser posted image , noben ti ne bo rekel naravnost, vendar skapiraš kaj hočeuser posted image .

lp




ja men je una carinica kr naravnost rekla, da naj dam denar v potni list...user posted image Očitno Bosanci niso diplomati...user posted image


user posted image user posted image user posted image  Si je že mislila, ta je blond, moram direkt povedat... mal heca.. user posted image

A veš, da nimam take izkušnje.

Koga pa boš podkupovala?

< Sporočilo je popravil Ankica. -- 25.1.2011 12:07:07 >

(odgovor članu picola1)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Podkupovanje
25.1.2011 12:07:18   
Petka09
Ja, BiH in Črna Gora.... Ko so naju ustavili policaji za prehitro vožnjo je blo pač treba dat v potni list kakšen "dobrodelni prispevek" al pa je rekel: daj nešto.. za kafu! user posted image


(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Podkupovanje
25.1.2011 12:09:38   
koala
V Srbiji je čitop dobro palil plato zlatoroga, pol pa pač malo potalaš pločevinke.user posted image

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Podkupovanje
25.1.2011 12:09:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Petka09

Ja, BiH in Črna Gora.... Ko so naju ustavili policaji za prehitro vožnjo je blo pač treba dat v potni list kakšen "dobrodelni prispevek" al pa je rekel: daj nešto.. za kafu! user posted image




Ti potem kazen vseeno napiše?
Nimam izkušenj, pa se mi zdi to taka mogoče v prihodnosti uporabna informacija user posted image .

(odgovor članu Petka09)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Podkupovanje
25.1.2011 12:53:15   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: Petka09

Ja, BiH in Črna Gora.... Ko so naju ustavili policaji za prehitro vožnjo je blo pač treba dat v potni list kakšen "dobrodelni prispevek" al pa je rekel: daj nešto.. za kafu! user posted image




user posted image user posted image user posted image  Enako pri nas v SLO, v Mb-u!

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Podkupovanje
25.1.2011 13:19:24   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Vedno, ko so nas v BIH policaji ustavili.......user posted image


Moj mož ima boljšo varianto. Vedno ko so nas ustavili je rekel, Ej, brate, pa ja sam isto tako policajac  u Hrvatskoj. Pa nećemo svoje kazniti user posted image in vedno je upalilo. V Bih in Črni gori user posted image user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Podkupovanje
25.1.2011 14:49:09   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: picola1

(sam če bi pa imela cajt pa majke mi, da bi čakala, iz principa!)



Eh, če bi čakala s principa, verjemi draga moja bosancem se nikamor ne mudi, bi ostala tam še lep čas, če se ne bi šla nihove igre...

Mojemu je enkrat rekel "Haj, dobar si ti momak, nek imaš curi za piče, a i XX se prezivaš (po enem bosanskem mestu), nek ti bude - daj 20 maraka"
user posted image user posted image user posted image
Kaj češ, tko pač je.... Pa ne samo tam, povsod, samo da je tko, da bosanci niso lih diplomati ja user posted image user posted image , pa je zato bolj očitno....

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Podkupovanje
25.1.2011 15:40:58   
PeggyBundy
Imam take izkušnje vsaj enkrat mesečno. Mi pravi mož: če mi daš, ti kupim nove čevlje.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Podkupovanje
25.1.2011 16:31:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: PeggyBundy

Imam take izkušnje vsaj enkrat mesečno. Mi pravi mož: če mi daš, ti kupim nove čevlje.


Temu se reče blagovna menjava user posted image .

(odgovor članu PeggyBundy)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Podkupovanje
25.1.2011 17:24:09   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: posh

IZVIRNO SPOROČILO: Petka09

Ja, BiH in Črna Gora.... Ko so naju ustavili policaji za prehitro vožnjo je blo pač treba dat v potni list kakšen "dobrodelni prispevek" al pa je rekel: daj nešto.. za kafu! user posted image




user posted image user posted image user posted image  Enako pri nas v SLO, v Mb-u!

user posted image user posted image

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Podkupovanje
25.1.2011 17:48:32   
mariy
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

IZVIRNO SPOROČILO: PeggyBundy

Imam take izkušnje vsaj enkrat mesečno. Mi pravi mož: če mi daš, ti kupim nove čevlje.


Temu se reče blagovna menjava user posted image .


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
25.1.2011 19:26:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Podkupovanje
25.1.2011 19:36:34   
bugimajstr
hehe mamo mi podobno iskušnjo iz črnogorsko bosanske meje..no hrvatica je bla zajebana pa smo mogli 300 kun kazni plačat..nisem imel oznake SLO...pol so mi jo pa bosanci naprintali..:)in to trije..ker en sam ni obvladal računalnika in printerja hkrati..:):)tko da me je poklical pa reku da se da nekaj u pasuš pa da bojo zrihtali--in so..:)strikovno..sm pol avto poslikal da se še danes smejem na ta račun...bosanci so zalon..use se da zmenit za male dnarje..:)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Podkupovanje
25.1.2011 19:40:07   
podjetnica
IZVIRNO SPOROČILO: PeggyBundy

Imam take izkušnje vsaj enkrat mesečno. Mi pravi mož: če mi daš, ti kupim nove čevlje.
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PeggyBundy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Podkupovanje
25.1.2011 20:17:32   
hektorina
IZVIRNO SPOROČILO: PeggyBundy

Imam take izkušnje vsaj enkrat mesečno. Mi pravi mož: če mi daš, ti kupim nove čevlje.


user posted image user posted image user posted image ...upam, da če enkrat "daš" to šteje za par...novih čevljev mislim!user posted image

(odgovor članu PeggyBundy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Podkupovanje
25.1.2011 20:21:34   
Petka09
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

IZVIRNO SPOROČILO: Petka09

Ja, BiH in Črna Gora.... Ko so naju ustavili policaji za prehitro vožnjo je blo pač treba dat v potni list kakšen "dobrodelni prispevek" al pa je rekel: daj nešto.. za kafu! user posted image




Ti potem kazen vseeno napiše?
Nimam izkušenj, pa se mi zdi to taka mogoče v prihodnosti uporabna informacija user posted image .


Ne, Ankica, kazni potem ne napiše... V Črni Gori je blo celo res tako, da sva bla že ful utrujena, vozila veliko ur skupaj in sva se že mal požvižgala na omejitve - sred noči, nikogar na cesti, itd... Pa naju je ustavil radar in policaj začel, da bova šla kr na postajo in tam preživela noč in se drug dan morala srečat s sodnikom v Podgorici user posted image . Pa nisva ne vem koliko prekoračila. Ene 20 menda nad dovoljeno hitrostjo.
Moj mož ga je komaj prepričal, da če se lahk drugač zmenimo, da midva sva tu na dopustu in ne bi rada mela slabga spomina na njihovo lepo državo user posted image  in bla bla... In je potem policaj rekel, da kao ok in da naj dava nekaj v potni list. Kazni ni potem napisal nobene.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Rezano cvetje
F*R*U

Kateri cvet vas najbolj razveseli?

vrtnica (39%)

gerbera (5%)

tulipan (12%)

orhideja (24%)

drugo (10%)

bolj kakor rezano cvetje me razveseli lončnica (11%)


Število vseh glasov: 207

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!