kdaj v svojo sobo? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


annna -> kdaj v svojo sobo? (9.8.2005 17:36:45)

Imam 10 mesečnega sinčka ki se ponoči še prebuja in zato si ne upam ga dat v svojo sobo. Spi striktno v svoji posteljici in nikoli pri nama v postelji; je pa to fino, da se potolaži z dudo, zjutraj pa s flaško mleka in spi naprej do cca. 8h. Pa še srce se mi para da ga ne bi slišala ob men ponoči.

Kdaj ste ga dale "na svoje"?

Lp:)-




Seven* -> kdaj v svojo sobo? (9.8.2005 17:40:24)

Ga se nismo. Star je 15 mesecev. :) Naredi tako, da ti bo lazje. Ce ti je lazje, da je pri tebi v sobi, ga tam tudi pusti..




Primoza -> kdaj v svojo sobo? (9.8.2005 17:44:30)

Pri kakih 2 letih, pri drugem bova naredila enako.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (9.8.2005 17:44:52)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




VITA74 -> kdaj v svojo sobo? (9.8.2005 19:14:18)

Pri 9m, njegovo posteljico sva prestavila v urejeno otroško sobo.
Po selitvi je spal še bolje.
Lp :rozica:




Anonimen -> kdaj v svojo sobo? (9.8.2005 19:16:08)

Pri enem letu, po mojem, mora iti. Prej ne, kasneje pa tudi ne.




ZARA -> kdaj v svojo sobo? (9.8.2005 19:19:43)

Pri 3.5 mesecih sva jo "preselila" v svojo sobo iz zibke...brez problemov!




sky -> kdaj v svojo sobo? (9.8.2005 19:23:00)

Naša spi v svoji sobi od dne, ko smo prišli domov - jutri bo 4 tedne. Nikoli ni bila opcija, da bi spala v spalnici. Vrata spalnice so odprta, vrata otroške pa čisto priprta (so pa ena poleg drugih). V porodnišnici nisem spala niti pol ure, saj me je vsak njen gib v trenutku zdramil.




BONI* -> kdaj v svojo sobo? (9.8.2005 19:32:34)

Mi smo Luko dali v svojo sobico, ko je bil star malo več kot 3 mesece in ni mi žal,da smo tako naredili. Še vedno se zbuja ponoči (ponavadi za pit vodo), vendar to ni problem, ker imamo baby phon in sem praktično v trenutku pri njem (sosednja soba). Je pa nekaj. Od kar spi v svoji sobici, vsi spimo bolje. Midva z :love: ne motiva njega, on pa ne naju. Dokler je bil še pri nama v sobi, sem se jaz zbudila za vsak njegov prdec, potem pa nisem mogla nazaj zaspati, ker sem samo na uro gledala in čakala, kdaj se bo zbudil.
Uglavnem, tako kot smo naredili, se mi zdi super. Sem mnenja, da mlajši ko je, lažje prenese spremembo. Jaz mislim, da naš Luka takrat sploh ni vedel, da smo ga kam preselili.

Lp, Boni




Marogica -> kdaj v svojo sobo? (9.8.2005 20:25:31)

Mi smo dali oba otroka v svojo sobo, ko sta bila stara ca. 3 mes. SObici sta v zgornjem nadstropju, vendar si "pomagamo" z babyphonom, ki ga mi imenujemo "špijon".
Zaspita v temi, vrata so zaprta, ta večjemu prižgemu po prečitani pravljici Cd s pesmicami ali pravljico.
Se naspimo-vsi.
Le zjutraj se "dobimo" v spalnici. Najprej se zbudi 8 mesečnik (okrog 6.30) in ga prineseva v postlejo. Malo kasneje pa pride še 4,5 letni. Se vsako jutro malo pocartamo.




Magi* -> kdaj v svojo sobo? (9.8.2005 20:43:28)

pri cca 7 mesecih. sicer je pa tko, kot piše Boni. vsi bolje spimo. seveda jo slišim, če se zbudi. pa se skorajda ne več;)




Annny -> kdaj v svojo sobo? (9.8.2005 21:06:42)

Pri 6 mesecih, sicer ni mirno spala (motili so jo šumi, ko sva midva prišla spat itd.)
lp




k1 -> kdaj v svojo sobo? (9.8.2005 21:08:46)

pri nas isto kot pri Sky - takoj v svojo sobico, vrata odprta, sobi sta sosednji. čujem vsako malenkost, tako da - 4 korake, pa sem pri njej... :rozica:




lukec -> kdaj v svojo sobo? (10.8.2005 12:48:56)

Tudi najin Lukec spi od prvega dne v svoji sobi. Brez problemov. Sobi sta ena ob drugi, tako, da ga ponoči slišim. Prav imaš, da narediš tako, kot tebi najbolj ustreza, verjetno pa se boš bolj naspala, če se ne boš zbujala ob vsakem stoku in vzdihu.:muca:




Lunca1 -> kdaj v svojo sobo? (11.8.2005 7:39:35)

Midva sva jo dala pri 2 mesecih, ko je prespala celo noč.




Stran: [1]