Je možno? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


jazz -> Je možno? (9.8.2005 14:45:19)

Našemu Maticu sem danes dala grisev žličnik v juhico ki je iz jajc. No, dve uri za tem je dobil drisko in po obrazu flekce oz. po čelu in ličkih. A je to alergija na beljak? Drugje nima spuščajev.




leah -> Je možno? (9.8.2005 15:02:14)

Čisto lahko.Nečeloma naj se ne bi(po novih raziskavah)dajalo otrokom jajc do enega leta.




Blink1 -> Je možno? (9.8.2005 15:13:51)

Bojda beljaka dolgo ne smejo:zmeden:

Jaz sem Neji v juhico kar hitro (7 mesecev) zakuhala kar celo jajco z moko, pa ni bilo problemov.




jazz -> Je možno? (9.8.2005 15:14:58)

Mislim da flekci sedaj izginjajo. Verjetno je bila reakcija. Prej sem se ful držala napotkov glede hrane, pa sem danes vseeno poskusila, ker rumenjak pa prenese.




snorlax -> Je možno? (9.8.2005 15:31:10)

Nina, niso vsi otroci enako dovzetni. Eni imajo cel kup alergij, tvoja k sreči ne, kot praviš. Po moje je bolje z vsem kasneje začeti, itak jejo to še potem celo življenje. Jaz pa vem, kako je živeti in kuhati za nekoga, ki ima alergijo.

L.p.:)




Anonimen -> Je možno? (9.8.2005 16:04:05)

Nam je zdravnica pred dvema tednoma, ko je bil star 6 mesecev, zabičala, da mu beljaka ali celega jajca ne smemo dajati. Lahko le skuhamo jajčko in mu v kašico zmešamo rumenjak.




Blink1 -> Je možno? (9.8.2005 16:18:05)

Jaz Neji dajem samo rumenjak. Prvič nisem vedela, pa sem kar celo jajčko zakuhala:zmeden2: Sem mislila, da ni bilo reakcije, ker je bila tako mala količina....Pa izgleda, da se reakcija pojavi takoj in ne glede na količino. No, hvala bogu, neja izgleda ni alergična.

Stara pa je 1 leto in še zdaj je samo rumenjak.




Stran: [1]