|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mala Anja ali Reševanje na Kriški gori
17.1.2011 22:21:15   
borcipod
Pri vseh opravilih, ki zahtevajo skupno delo  večjega števila ljudi je sinergija  – sodelovanje - izredno pomembna.

http://sierra5.net/index.php?option=com_content&task=view&id=1361&Itemid=1
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mala Anja ali Reševanje na Kriški gori
18.1.2011 6:07:46   
TomTaylor
Hey borcipod...user posted image ...

Drugače pa ... ganljiv članek user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu borcipod)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mala Anja ali Reševanje na Kriški gori
18.1.2011 19:00:41   
Colt
Temu jaz rečem vrhunski članek iz prve roke! Poznam vso helikoptersko ekipo, s Tilnom B (ki je v tem zapisu kot kopilot) sem velikokrat letel jadralno. Miklavž pa je razred zase. Res odličen zapis, to so stvari ki ponavadi navadnim ljudem niso preveč blizu.

G


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mala Anja ali Reševanje na Kriški gori
18.1.2011 19:26:42   
katjes
Zgodba, napeta kot elastika!
Super je in fantje tudi!user posted image user posted image

_____________________________

You got to let go of the stuff from past - because it just doesn"t matter! The only thing that matters is what you choose to be now!




(odgovor članu borcipod)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mala Anja ali Reševanje na Kriški gori
18.1.2011 20:33:37   
Colt
Omenjeni poveljnik heli posadke, kapetan Miklavž je sin Neže Škofič Maurer in brat od klovnese Mike Make (Rdeči noski itd...) Je pa sveže pečen penzionist :D

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu katjes)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mala Anja ali Reševanje na Kriški gori
18.1.2011 23:16:18   
tasa_m
Sem imela kar kurjo polt ko sem to brala.
Bravo, bravo!!! user posted image user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mala Anja ali Reševanje na Kriški gori
19.1.2011 11:05:19   
Nika v službi
Kapo dol, fantje! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mala Anja ali Reševanje na Kriški gori
19.1.2011 11:58:24   
Dadi
user posted image user posted image  Veličino človeka spoznaš po njegovih delih. Bravo vsej ekipi.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mala Anja ali Reševanje na Kriški gori
19.1.2011 13:15:10   
kalbo
To, kar se gredo ti ljudje je nekaj tako plemenitega, da mi v bistvu zmanjka besed, ki bi to lahko opisale. Že prejšnji sestavek, ki ga je spisal ta pilot je bil hud, pa je v bistvu reševal norce, tukaj, ko rešijo nič krivo deklico, ki je komaj zaćela živeti je pa to sploh nekaj hudega.

Še danes imam pred očmi reševalca, ki je nesel mojo malo v rešilca, tako skrbno, tako mirno....iz dna srca sem mu bil hvaležen, kako morajo šele čutiti starši te deklice do ekipe, ki je tvegala vse, da jo je rešila.

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mala Anja ali Reševanje na Kriški gori
19.1.2011 13:17:14   
podjetnica
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Kapo dol, fantje! user posted image user posted image user posted image
Res, kapo dol user posted image user posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mala Anja ali Reševanje na Kriški gori
19.1.2011 13:54:27   
TomTaylor
Copy-paste/am:

Uroš (tehnik) odgovori: »Ja, pa dajmo probat, več kot razbit se ne mormo...«

Tilen (kopilot) pravi: »Ja, bomo probali, bo pač še ena izkušnja več v življenju; če preživimo, bomo pisali izjave, če pa ne, pa ****t' ga...«


tole vse pove.user posted image

Res kapo dol.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu podjetnica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mala Anja ali Reševanje na Kriški gori
19.1.2011 16:33:45   
Colt
Danes zjutraj mal čez sedem, še v temi...so zopet zarohneli Pratt&Whitney motorji v Bell-u 412---> smer Luknja (Plamenice oz Bambergerjova smer, Julijske Alpe) Lep pogled je bil....iz rdeče jutranje zarje, bližajoča in ropotajoča 412ka. Skoraj ni lepšega začetka dneva user posted image user posted image user posted image Trije prezebli junaki uspešno rešeni user posted image

< Sporočilo je popravil Colt -- 19.1.2011 16:37:12 >


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
19.1.2011 21:36:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?