calpol.... nujno (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


tinčica -> calpol.... nujno (9.8.2005 11:40:17)

kako naj mu ga dam če mi ga pa vsega spluva ven in joka, svečk mi je pa zmanjkal.

imava že dva dni vročino 39,5 in samo zbijava, zdravnica pravi da je verjetno 6 bolezen pa še zobki mu vsi hkrat ven zbijajo, zdaj jih ima 5.

prosim nasvet kako naj mu dam ta sirup ker nimam več idej.

lp:rozica:




MINEJA -> calpol.... nujno (9.8.2005 11:43:08)

Naš iam rad ta sirup, tako da nimamo problemov ...
Poskusi ga dajati na dudico, tako da jo namakaš v sirup ...ali pa v malo čajčka ... ali pa med hrano, npr. med kruh ...
:bravo::bravo::bravo:





African queen -> calpol.... nujno (9.8.2005 11:46:39)

Kaj pa če bi probala z brizgalko??To je pri nas uspešno,ker mu ga na hitro v usta špricnem...




tinčica -> calpol.... nujno (9.8.2005 11:58:42)

ja tale z brizgalko bi pa še probala eno imam pa res doma.

s hrano pa ne vem ker zdaj tok mal poje k je tak revček.

hvala vama obema.
lp




malika -> calpol.... nujno (9.8.2005 12:00:58)

Jaz mu ga dam v čaj, samo tako mi uspe, da ga poje.

20 ml čaja/soka, sirup, zmešam in popije :bravo:




Gina -> calpol.... nujno (9.8.2005 13:04:25)

Z brizgalko ali kapalko. Naš noče, pa ga dam v ležeč položaj, in mu sirup zlijem po kapalki v usta. Tako ga ne more ven spljuvat, oz. res čisto malo. Sicer pa reci zdravnici za svečke, naj ti napiše recept. To dobiš, tudi če samo pokličeš po tel., vsaj morala bi. Je pa res, da tako šparajo z recepti, da sem se morala jaz zadnjič na dežurni na trepalnice postavit, da sem svečke sploh dobila. To je res kar malo noro, da ti nočejo dati na recept. Lahko jih pa kupiš v lekarni samoplačniško.




tinčica -> calpol.... nujno (9.8.2005 13:08:27)

jaz bi jih šla kupit sam že itak dons zbiram dnar za mleko, ma ta denar.... je res sveta vladar.





Gina -> calpol.... nujno (9.8.2005 13:17:30)

Ja, saj je res neumno kupovat, če dobiš na recept. Pa pokliči v ZD, jaz kar malo sitnarim, če zlepa ne gre.




tinčica -> calpol.... nujno (9.8.2005 13:20:03)

ja bom šla če mi ne uspe dat calpola.
lp




Stran: [1]