|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dost imam mobitela
12.1.2011 20:04:23   
AnciM
Pozdravljene!

Razmišljam, da bi zapustila mobitel, in me zanimajo vaše izkušnje s tem. Nekje sem prebrala, da bo moja številka potem blokirana pol leta. Je to res? Ali sploh lahko zapustim mobitel, glede na to, da sem pred dobrim letom kupila telefon? Kdo ima zadostno pokritost tudi na deželi, da ne bom potem telefon vedno imela na okenski polici?

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dost imam mobitela
12.1.2011 20:19:11   
Felicita
zakaj bi bla pa številk blokirana? user posted image pač preneseš jo k drugemu operaterju pa je. pogodbo preberi, če zapuščaš operaterja pred iztekom boš plačala penale in pač še sorazmerni del cele cene telefona. pokritost? debitel uporablja mobitelovo omrežje, ravnotako tuš (čeprov pravjo da so ful problemi pri preklapljanju), simobil tut nima problemov večinoma... več pa: http://www.dreamdesign.si/informacije/mobilna-telefonija/80-pokritost-gsm.html

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dost imam mobitela
12.1.2011 20:31:44   
abc100
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

zakaj bi bla pa številk blokirana? user posted image pač preneseš jo k drugemu operaterju pa je. pogodbo preberi, če zapuščaš operaterja pred iztekom boš plačala penale in pač še sorazmerni del cele cene telefona. pokritost? debitel uporablja mobitelovo omrežje, ravnotako tuš (čeprov pravjo da so ful problemi pri preklapljanju), simobil tut nima problemov večinoma... več pa: http://www.dreamdesign.si/informacije/mobilna-telefonija/80-pokritost-gsm.html


Meni je prejšen mesec potekla pogodba pri Mobitelu in sem šla potem na Tuš. Pri Mobitelu sem plačala samo prenos številke (5€). Lovi mi povsod. Pri mojih na vikendu mi sedaj tuš lovi bolje, kot mi je prej Mobitel.

_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dost imam mobitela
12.1.2011 20:37:45   
jeannetka
Odprla z zanimanjem, da bom prebrala kako si se naveličala mobitela in vse te dosegljivosti, ki jo omogoča in tako dalje,....Potem pa vidim, da si se v bistvu naveličala Mobitela in ne mobitela....



(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
12.1.2011 20:50:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jeannetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dost imam Mobitela
12.1.2011 20:59:43   
AnciM
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

zakaj bi bla pa številk blokirana? user posted image pač preneseš jo k drugemu operaterju pa je. pogodbo preberi, če zapuščaš operaterja pred iztekom boš plačala penale in pač še sorazmerni del cele cene telefona. pokritost? debitel uporablja mobitelovo omrežje, ravnotako tuš (čeprov pravjo da so ful problemi pri preklapljanju), simobil tut nima problemov večinoma... več pa: http://www.dreamdesign.si/informacije/mobilna-telefonija/80-pokritost-gsm.html


OK! Uspela sem poiskat ta aneks od zadnjega telefona. Podpisan 11. 12. 2009 za 24 mesecev. Če prekinem razmerje mi zaračunajo 6,67€ za vsak preostali polni mesec. Če zamenjam džebest za povezani 33 ali več pa 3€.

Zdaj imam pa nova vprašanja! Ti penali veljajo zame. Kaj pa za Mobitel? Čez slab mesec bom stara 31 let in ne bom mogla več imet džebest (mobitel bo prekinil z menoj). Povezani 33 je krepko predrag za moj žep. Pa še telefona ne porabim toliko. Moja poraba je bolj za rang povezani 11 zadnje čase.

< Sporočilo je popravil AnciM -- 12.1.2011 21:01:04 >


_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dost imam Mobitela
12.1.2011 21:06:42   
Precious
priporočam ti simobil

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dost imam Mobitela
12.1.2011 21:15:19   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: AnciM


OK! Uspela sem poiskat ta aneks od zadnjega telefona. Podpisan 11. 12. 2009 za 24 mesecev. Če prekinem razmerje mi zaračunajo 6,67€ za vsak preostali polni mesec. Če zamenjam džebest za povezani 33 ali več pa 3€.

Zdaj imam pa nova vprašanja! Ti penali veljajo zame. Kaj pa za Mobitel? Čez slab mesec bom stara 31 let in ne bom mogla več imet džebest (mobitel bo prekinil z menoj). Povezani 33 je krepko predrag za moj žep. Pa še telefona ne porabim toliko. Moja poraba je bolj za rang povezani 11 zadnje čase.
če predčasno odstopiš od pogodbe za vsak preostanek meseca plačaš 6, 67€ v enkratnem znesku. torej 80€ ker imaš še do izteka aneksa 1leto. + prenos številke (če želiš obdržati telefonsko pri drugem operaterju- 5€).

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dost imam mobitela
12.1.2011 21:43:55   
zmajaz
Številka je pol leta blokirana, če najprej PREKINEŠ naročniško razmerje in se potem greš dogovarjat k drugemu operaterju - postopek je treba speljati tako, da greš NAJPREJ k drugemu operaterju in se tam vse dogovoriš, potem pa ta poskrbi za prenos številke itd.

Mi smo se pred leti vsi prestavili od Mobitela k Simobilu in so se nam telefonski računi skoraj razpolovili.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dost imam Mobitela
12.1.2011 22:07:23   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: AnciM

OK! Uspela sem poiskat ta aneks od zadnjega telefona. Podpisan 11. 12. 2009 za 24 mesecev. Če prekinem razmerje mi zaračunajo 6,67€ za vsak preostali polni mesec. Če zamenjam džebest za povezani 33 ali več pa 3€.

Zdaj imam pa nova vprašanja! Ti penali veljajo zame. Kaj pa za Mobitel? Čez slab mesec bom stara 31 let in ne bom mogla več imet džebest (mobitel bo prekinil z menoj). Povezani 33 je krepko predrag za moj žep. Pa še telefona ne porabim toliko. Moja poraba je bolj za rang povezani 11 zadnje čase.


Ja kako imaš podpisan aneks, je telefon vezan na džabest ali na splošno akcijo, če je na džabest boš morala verjetno plačati penale, če imaš pa splošno akcijo imaš mobitel do tistega roka na katerem koli paketu.

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dost imam Mobitela
12.1.2011 22:17:35   
AnciM
No, sej to me zanima! Kaj me čaka čez dober mesec, ko bom 31?? Mi bo Mobitel naredil paket z naročnino 24€ in če se ne strinjam moram plačat penale?? Al mi bo že kar avtomatično zaračunal kazen? Je bolje, da si stvar uredim zdaj sama al naj raje počakam na Mobitel?

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dost imam Mobitela
12.1.2011 22:26:06   
zmajaz
Jaz bi rekla, da kar počakaj - vsaj včasih se je rado dogajalo, da so malo pozabili na te datume dopolnitve določene starosti. user posted image

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dost imam Mobitela
13.1.2011 7:31:56   
Gwendolen
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Jaz bi rekla, da kar počakaj - vsaj včasih se je rado dogajalo, da so malo pozabili na te datume dopolnitve določene starosti. user posted image


Res je. Dokler te oni ne začnejo moriti s tem, se je brez veze sekirati.

< Sporočilo je popravil Gwendolen -- 13.1.2011 7:32:25 >


_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dost imam Mobitela
13.1.2011 7:39:40   
kalbo
Če greš stran prej, plačaš pač razliko v subvenciji telefona. Saj si za nekaj EUR kupila telefon vreden par sto EUR. Tako je to. O Tušu in tem da oni bolje lovijo kot Mobitel pa ravno nebi, ker se mi nepoštenih in nefer zadev niti ne da komentirat. Samo toliko, če nebi blo APEKa, bi bil Tuš že davno zgodovina. Simobil je pa edina zdrava konkurenca Mobitelu v Sloveniji.

(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: dost imam Mobitela
13.1.2011 8:21:38   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Če greš stran prej, plačaš pač razliko v subvenciji telefona. Saj si za nekaj EUR kupila telefon vreden par sto EUR. Tako je to. O Tušu in tem da oni bolje lovijo kot Mobitel pa ravno nebi, ker se mi nepoštenih in nefer zadev niti ne da komentirat. Samo toliko, če nebi blo APEKa, bi bil Tuš že davno zgodovina. Simobil je pa edina zdrava konkurenca Mobitelu v Sloveniji.


Pod tole se pa tudi jaz podpišem.user posted image user posted image

Drugače pa ni čisto noben problem zamenjati operaterja, pač se odločiš h kateremu bi rada šla, nato skenslaš prvega, plačaš kar si jim še dolžna in to je to.
Tudi sama večkrat razmišljam o zamenjavi, pa vedno ostane samo pri razmišljnju, ker tu kjer sem se zadovoljna in naj tako tudi ostane.user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?