Kako in kdaj uporabljati lupinico? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


RR raziskuje -> Kako in kdaj uporabljati lupinico? (12.1.2011 14:31:29)

Fizioterapevtka Špela Gorenc Jazbec meni, da položaj novorojenčka v lupinici ni primeren, zato jo uporabljajte le v avtomobilu. Preberite si njene nasvete: http://www.ringaraja.net/clanek/lupinico-uporabljajte-le-v-avtomobilu_3993.html




TIBIDABO -> RE: Kako in kdaj uporabljati lupinico? (12.1.2011 20:39:18)

Zelo dober članek! Se z vsem strinjam. To bi  morale prebrati vse tiste mamice, ki dojenčke vozijo namesto v vozičku v lupinici na sprehode zunaj. In ti revčki spijo ure v tej slabi poziciji.




sanelaa -> RE: Kako in kdaj uporabljati lupinico? (12.1.2011 22:02:23)

Tudi mi jo uporabljamo samo v avtu in nikakor drugače.




Taddy78 -> RE: Kako in kdaj uporabljati lupinico? (14.1.2011 10:21:34)

IZVIRNO SPOROČILO: TIBIDABO

Zelo dober članek! Se z vsem strinjam. To bi  morale prebrati vse tiste mamice, ki dojenčke vozijo namesto v vozičku v lupinici na sprehode zunaj. In ti revčki spijo ure v tej slabi poziciji.


S tem bi se pa kar strinjala. Sicer je res, da ta je lupinica-voziček ful poceni in praktičen, mi je pa zanimivo, da prodajalci ne opozorijo staršev da je to samo za  prenašanje otroka in ne za vozičkanje. Poznam samo eno mamico, ki so jo v BC opozorili, da ta "voziček" ni za daljše sprehode, ampak samo za krajše vožnje (recimo od trgovine do avta).




Anonimen -> RE: Kako in kdaj uporabljati lupinico? (15.1.2011 5:43:16)

Še vedno raje uporabljam košaro, vendar če je treba, potem lupinico prilagodim s tetra plenicamo kot mi je pokazala FT, tako da otrok v lupinici leži in ne sedi.




Stran: [1]