Izkušnje z apartmaji v Breli (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice >> Počitnice na Jadranu



Sporočilo


Spiria -> Izkušnje z apartmaji v Breli (10.1.2011 18:33:04)

Bom čisto kratka - zanima me, če ima kdo  izkušnje iz prve roke s kakšnim  apartmajem v Breli ?
Zanimajo me pa apartmaji, ki so čisto blizu morja. Katera lega v Breli je nekak najboljša?




tejamanca -> RE: Izkušnje z apartmaji v Breli (30.1.2011 0:08:53)

Brela -ima zelo lepo plažo/e čudovito modro sinje morje, droben pesek in kamenčki idealno za majhne otroke; pazi brela se nahaja na zelo strmem pobočju; midva sva bila 1x v Stomarici to je pred Brelo, 150 stopnic do plaže sicer če gledaš 10 m zračne linije; borovci, urejena 5 km sprehajalna pot, ful urejeno, čisto; eni MB so celo skurili sklopko na klancu ker je bilo tako strmo; moj pravi, da tja nikoli več ker je res full hud klanec; v centru Brele pa je malo bolje, sam tam so hoteli, zabave, žurke,  drugič sva rezervirala en apartma na Frankopanski cesti; lepo poceni, 80 m do plaže....Brela je lepa, tko da mi se bomo še kdaj vrnili mogoče v zaliv Podrače ali center Soline, ki je tudi bližje centru, Stomarica je pa kar daleč do centra,...Makarska je meni osebno zakon...res lepe palže...smo pa kasneje še bili v Baški vodi, Tučepih, Živogošče...vse skor isto kot v Breli sam da ni toliko strmo....




WanLee -> RE: Izkušnje z apartmaji v Breli (19.4.2011 14:22:57)

Jaz vam samo polagam na srce, da se izogibate apartmajev Lozo v Breli, ker je odnos lastnikov katastrofalen! Prav norca se delajo iz ljudi. To so moje izkušnje. 




Stran: [1]