Mozoljčki nad lulčkom (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Rozinca -> Mozoljčki nad lulčkom (8.8.2005 17:57:29)

Živjo! Še sreča, da obstaja RR, kajti vedno, ko se pojavi kakšen problem se obrnem nanj. Pa naj mi še kdo reče, da je larifari. Ni res.
Skratka najinemu 6.mesečnemu :duda: se je pojavila nad lulčkom in malo na nogicah (tam kjer je še plenica) rdeča koža posuta z mozoljčki. Mislite, da je vnetje? Ali je vnetje samo po ritki?? Ne vem namreč kako to izgleda. :(
Je možno, da od 1.zobka, ki bode ven? Vlažilni robčki? Plenice? Ampak potem bi bili verjetno mozoljčki po celi ritki???:zmeden:

Hvala za odgovore in lep dan!




piščanc -> Mozoljčki nad lulčkom (8.8.2005 18:00:09)

ni nujno, da se vsa koža vname pod plenico. če je rdeča koža potem je vnetje, malo bolj ga luftaj, pa dobro ga namaži s kremo, plenico pa čimvečkrat menjaj

našemu se je to dogajalo, če je imel plenice babylove čez noč - zgleda da mu ni odgovarjalo urin + toplota




Rozinca -> Mozoljčki nad lulčkom (8.8.2005 18:03:00)

Ja piščanc, babylove pleničke imamo tudi mi čez noč. Katere si pa ti začela potem uporabljati, da je bilo ok??

Hvala!




piščanc -> Mozoljčki nad lulčkom (8.8.2005 18:08:46)

men so zakon fixies vijolične in sicer ena številka večje kot ponavadi. čez dan uporabljam pampers 3, ker jih imam še na zalogi, ponoči pa fixies vijolične 4. nikoli več ni imel tega vnetja




Rozinca -> Mozoljčki nad lulčkom (8.8.2005 18:16:46)

Hvala piščanc! Sem ti dolžna :kava:!




Stran: [1]