praznovanje rd Celje (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


kajalin* -> praznovanje rd Celje (6.1.2011 18:27:58)

Praznovali bomo 6 rd,cca 6 otrok ,ker sva napisali res najbližje,sem pa mal brskala in zasledila cene,Zabava za otroke do 15 otrok 150 eur!Kino 78 eur,pa me zanima kako bi bilo,če jih sama pelem v kino verjetn mal pršparam,hmmmm?kakšne so vaše izkušnje?Lani smo praznovali v džungli,pa je blo ok,letos so pa mal starejši otroci.Predloge prosiiiiim,hvala [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




maja&m -> RE: praznovanje rd Celje (6.1.2011 19:47:16)

Mi smo lani praznovali 5 RD v Wellnesu Laško. Mislim, da je blo cca 6 otrok. Pa je vse skupaj prišlo cca 80 @ (hrana in torta všteta). Trajal je ene 3 ure. Pripelješ otroke tja, jih tam pustiš in potem jih prideš iskat. So se meli ful fino :):)




kajalin* -> RE: praznovanje rd Celje (6.1.2011 19:51:04)

ta varianta ne pride v poštev ,ker je bila lani in predlani na dveh takih rd in se že ponavlja...Je fino,ampak ravn decembra je imel njen prijatelj podobno praznovanje.




HuAnita -> RE: praznovanje rd Celje (6.1.2011 22:13:34)

sankanje na Celjski koči, nekaj evrov boš pa še porabila za pomfri v hotelu Celjska koča...




kajalin* -> RE: praznovanje rd Celje (7.1.2011 11:46:56)

to mi je pa všeč :)a imajo kej organiziranega al kr v lastni režiji?




kajalin* -> RE: praznovanje rd Celje (7.1.2011 11:51:39)

kulk je pa še snega na celjski?nism že bla huuudooo let tam,sploh ne vem kak to izgleda ;) se bo treba tja pelat pogledat.




HuAnita -> RE: praznovanje rd Celje (7.1.2011 12:19:51)

Kar v lastni režiji, po mojem... Ali pa kakega animatorja najamete, da lahko mamice v miru kofetkajo na toplem... Ja, sneg je bil še par dni nazaj...




kajalin* -> RE: praznovanje rd Celje (7.1.2011 13:05:28)

sm našla,imajo organizirane rd.v lasni režiji bi blo cenej sam si lih ne upam.




Stran: [1]